Zájazdy s CK FutbalTour.sk bez obáv: Máme najkompletnejšie poistenie

Spoločnosť Premier Sport Tour s.r.o, pod ktorú patrí CK FutbalTour.sk a samozrejme aj CK HokejTour.sk a CK SportsTour.sk, spolupracuje dlhodobo iba s overenými a mimoriadne spoľahlivými partnermi. Aby sa naši klienti mohli počas zájazdu sústrediť len na skvelé športové a turistické zážitky a nemuseli myslieť na žiadne komplikácie, ponúkame im opäť niečo nové a jedinečné.

Tentoraz v spolupráci s poisťovňou MetLife, ktorá patrí medzi vedúce medzinárodné poisťovacie organizácie. Zameriava sa na poistenie podnikateľských subjektov aj osôb, ponúka celý rad inovatívnych produktov a služieb, ktoré sú podporované mimoriadnou finančnou silou.

Vďaka tomu sa milióny klientov po celom svete spoliehajú, že MetLife uspokojí ich špecifické poistné potreby. Poisťovňa MetLife úspešne pôsobí na Slovensku od roku 1995. Spoločnosť poskytuje široké spektrum produktov životného a úrazového poistenia a na Slovensku sa stala synonymom finančnej istoty a profesionalizmu.

Slovensko zájazdy FutbalTour Pavlina

Kompletná ochrana „za pár“ eur

Preto sme pre našich klientov pripravili ponuku cestovného poistenia v cene 3,50 EUR / osoba / deň v Európe a 5,50 EUR / osoba / deň mimo Európu. Poistenie je pripravené špeciálne na mieru pre futbalové zájazdy a ich špecifiká. Okrem poistného krytia v štandardnom cestovnom poistení obsahuje naviac storno zájazdu až do výšky 90 % z ceny zájazdu. DÔLEŽITÉ: Poistné krytie sa vzťahuje na osoby mladšie ako 79 rokov (vekový limit platí pre celú poistnú dobu).

Storno zájazdu je uznateľné za nepredvídateľných okolností ako:

  • meškanie leteckého spojenia či zmeškanie letu z dôvodov, ktoré poistený nevedel ovplyvniť (smrť blízkeho rodinného príslušníka poisteného, choroba poisteného, úraz poisteného, autonehoda poistného na ceste na letisko a iné)
  • neuskutočnenie letu z dôvodov na strane leteckej spoločnosti (napríklad štrajk)
  • zhoršenie zdravotného stavu účastníka zájazdu trpiaceho chronickou chorobou a podobne.

ROZSAH POISTNÉHO KRYTIA:

Poistenie MetLife

Každý klient dostane pred cestou na zájazd Potvrdenie o poistení, kde je uvedený kontakt v prípade núdze alebo ak bude potrebná lekárska pomoc. Toto potvrdenie je nutné mať počas celého pobytu stále pri sebe.

Samozrejmosťou je aj poistenie pre prípad úpadku CK.

Všeobecné poistné podmienky nájdete TU.

Informačný dokument k skupinovému cestovnému poisteniu nájdete TU.

Takže, obavy nechajte doma a hurá na cesty za nezabudnuteľnými športovými zážitkami!

fotbaltour czBarcelona : Atético Madrid

Hertha : Liverpool

Slovensko : Škótsko