Bayern Mníchov – Real Madrid

Nemecký suverén z posledných rokov narazí v štvrťfinále Ligy majstrov na obhajcu trofeje z Madridu. Čaká nás súboj vážnych ašpirantov na celkový triumf v milionárskej súťaži!

Ponuka vstupeniek na zápas Bayern Mníchov – Real Madrid v cene od 450 € obsahuje:

  • Vstupenku 4.kategórie
  • Príplatky za vyššie kategórie – na vyžiadanie
  • Asistenčné služby v dejisku zápasu
  • Nonstop infolinku

*Ponuka kompletného zájazdu od 590 €*

V nemeckej Bundeslige je o majstrovi takmer rozhodnuté, no Bavori budú chcieť k domácemu titulu pridať aj ten kontinentálny!

bayern allianz arena vidal gol

Na druhej strane bude stáť kráľovský Real s obrovskou ofenzívnou silou!

Real Madrid - Eibar Fussballreisen – kópia

Vstupenky na zápas garantujeme vždy vo dvojiciach vedľa seba. K dispozícii sú vstupenky od základnej kategórie až po tie najluxusnejšie vo VIP-sektoroch. Príplatky za vyššie kategórie sú informatívneho charakteru. Aktuálny cenník so všetkými  kategóriami vám radi pošleme na vyžiadanie, KONTAKTUJTE NÁS.

Bayern Mníchov Allianz Arena mapa

Vstupenky vám podľa dohody odovzdáme osobne, doručíme kuriérom alebo budú čakať v Mníchove na hoteli. Lístky na zápasy Bayernu Mníchov zabezpečíme pre jednotlivcov, dvojice, ale aj menšie či väčšie skupiny, v kategórii ktorú si vyberiete.

Blog o Allianz Arene

Radi pripravíme aj zájazd presne podľa vašich požiadaviek (letenky, dĺžka pobytu, výber hotela, umiestnenie vstupeniek na štadióne, doplnkový program v mieste konania).

Bayern Mníchov vstupenky

Ak si želáte zaslať bližšie informácie k vstupenkám na Bayern, KONTAKTUJTE NÁS.