Nemecko – Brazília (autobusom – s nocľahom)

Neymar, Coutinho, Willian a ďalšie hviezdy 5-násobých majstrov sveta v neďalekom Berlíne! Sledujte atraktívny šláger spolu najväčšou futbalovou CK na Slovensku!

Autobusový zájazd na zápas Nemecko – Brazília v cene od 195 € obsahuje:

 • Dopravu komfortným autobusom 
 • Ubytovanie na 1 noc v hoteli IBIS v centre mesta, s raňajkami
 • Vstupenku na zápas
 • Služby slovenského delegáta po celú dobu zájazdu
  • Za športovými akciami po celom svete cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájazdoch asistujú našim klientom skúsení a vždy ochotní delegáti. Referencie / O nás
 • Nonstop infolinku
 • Kupón do Fotolabu v hodnote 15 €
  *možnosť doobjednať špeciálne poistenie pre futbalové zájazdy v cene 3,5 € / deň

*Ponuka leteckého zájazdu na zápas Nemecko – Brazília*

Jedinečná príležitosť sledovať „Kanáríkov“ z Brazílie na vlastné oči!

Odporúčaný program zájazdu:

pondelok: Odchod zo Slovenska vo večerných hodinách 

utorok: Príchod do Berlína predpoludním, ubytovanie na hoteli po 14:00. Doplnkový program: návšteva miestnych atrakcií, degustácia miestnych špecialít, nakupovanie a podobne. Neskôr individuálny / spoločný presun na zápas. Po zápase voľný program, resp. individuálny presun na hotel.

streda: Odchod z Berlína v ranných hodinách. Príchod na Slovensko vo večerných hodinách.

Ste držiteľom Lyoness Cashback Card alebo Egocard? Uveďte jej číslo v objednávke a získate zľavu!

berlin-mesto

Ich bin eine Berliner, kričal prezident Kennedy počas svojho legendárneho prejavu a vy sa k nemu môžete o takmer polstoročie aj vďaka futbalu pridať. Pretože ak už sa chystáte pozrieť futbal v Berlíne, určite si poriadne vychutnajte aj samotné hlavné mesto Nemecka.

Berlín má bohatú históriu, no na druhej strane je to aj mesto, ktoré je považované za mekku súčasnej alternatívy v Európe. Máte tak jedinečnú šancu navštíviť historické pamiatky ako Reichstag (dnes už Bundestag), Brandenburskú bránu alebo slávny checkpoint Charlie, no už o pár štvrtí ďalej si môžete vychutnávať to najlepšie čo ponúka súčasné umenie – maľby, hudba, divadlo, to všetko je neoddeliteľnou súčasťou moderného Berlína.

Kozmopolitná metropola je však predsa len v Nemecku a tak určite zablúďte do niektorej z vychytených krčiem, ktoré tu nájdete na každom kroku a otestujte ponuku najmä domácich pivovarov. Nad penou dobrého moku tiež môžete rozobrať s domácimi fanúšikmi, prečo nemá, napríklad na rozdiel od Londýna, Berlín v bundeslige viac zástupcov.

Ak vás ponuka zájazdu zaujala alebo sa chcete dozvedieť viac, KONTAKTUJTE NÁS

https://www.youtube.com/watch?v=lPS7TpaucOs

Vyjadrenia klientov zo zápasov Nemecko, Brazília

Nižšie nájdete konkrétne skúsenosti a hodnotenia našich klientov.

 • Na zájazde cez spoločnosť FutbalTour som sa zúčastnil po druhýkrát. Tentokrát to bolo 6. septembra na zápase Nemecko-Francúzsko v Mníchove. Musím vyjadriť spokojnosť s organizáciou zájazdu, s delegátom, ktorý bol maximálne nápomocný. Spokojnosť vyjadrujem aj s cestou, ktorá bola v oboch smeroch bezproblémová a bezpečná. Môžem s určitosťou potvrdiť, že sa ešte nejakých zájazdov zúčastním!
  Erni Šipoš | Nemecko – Francúzsko | 6.9.2018

O kluboch

Nemecko

Keď sa nemecký tím zahryzne do svojho súpera, pripomína to rozbehnutý, dokonale fungujúci stroj. Nemci síce majú každý post minimálne zdvojený hráčom svetových parametrov, dôvod, prečo táto reprezentácia budí rešpekt, je však práve v tímovom duchu - žiadny hráč nevyčnieva, nikto nevypustí jediný súboj a drie sa až do poslednej sekundy. Nie je preto žiadnym prekvapením, že nemecká reprezentácia získala na posledných MS vždy minimálne bronz.

Brazília