CEWE prináša klientom FutbalTour.sk skvelé výhody

2 minúty čítania

Jednotka v cestovaní za futbalom a líder v oblasti fotoslužieb pokračujú v úspešnej spolupráci z minulých rokov, klienti oboch spoločností sa tak môžu opäť tešiť na skvelé benefity.

logo_sk

Fotografie – spomienky, ktoré pretrvajú

Cestovanie za svetovým futbalom je skvelá príležitosť na zvečnenie vzácnych okamihov. Zvlášť, keď sa na najväčšie európske štadióny vydáte v spoločnosti najskúsenejšej športovej CK na Slovensku.

Tím FutbalTour.sk, v spolupráci s delegátmi v mieste konania zápasu, poskytuje NONSTOP kompletný servis od letiskových transferov až po prehliadku štadióna. Zaručene vám tak zostane čas na ničím nerušené snímanie. Od pôvabných uličiek v meste až po súboje na trávniku s výhľadom z najlepších miest na štadióne.

Fotoknihy až so zľavou 20 eur

Zážitky a momenty aj z takýchto zájazdov si môžete uchovať v jednom z hitov ponuky CEWE v posledných rokoch, ktorým je fotokniha – inovatívny spôsob, ako uchovať svoje spomienky. Jej úspech potvrdzuje aj už 75 miliónov vyrobených kusov po celom svete. Až do 31. decembra 2022 máte pri použití zľavového kódu FUTBAL10 nárok na zľavu 10 eur na všetky CEWE fotoknihy od hodnoty 50 eur.

Navyše, na všetky CEWE fotoknihy nad 100 eur pri použití zľavového kódu FUTBAL20 dostanete do konca kalendárneho roka 2022 zľavu až 20 eur.

Ochráňte svoj mobil štýlovým puzdrom

CEWE to už dávno nie je len vyvolávanie fotografií či predaj fototechniky. V jeho ponuke nájdete aj množstvo ďalšieho sortimentu – medzi inými aj kryty a puzdrá na mobil s vlastnou fotografiou. Ak do 15. júla 2022 použijete pri kúpe puzdra alebo krytu na mobil s vlastnou fotografiou od CEWE zľavový kód FUTBALKRYT15, dostanete naň zľavu až 15%.

Špičkový servis na celom Slovensku

V moderných predajniach CEWE na celom Slovensku stretnete ochotný personál, ktorý odborne poradí pri výrobe fotoknihy, tlači fotiek, nákupe kvalitného fotoaparátu alebo rôzneho ďalšieho sortimentu.