CEWE prináša klientom FutbalTour.sk skvelé výhody

2 minúty čítania

Jednotka v cestovaní za futbalom a líder v oblasti fotoslužieb pokračujú v úspešnej spolupráci z minulých rokov, klienti oboch spoločností sa tak môžu opäť tešiť na skvelé benefity.

logo_sk

Fotografie – spomienky, ktoré pretrvajú

Cestovanie za svetovým futbalom je skvelá príležitosť na zvečnenie vzácnych okamihov. Zvlášť, keď sa na najväčšie európske štadióny vydáte v spoločnosti najskúsenejšej športovej CK na Slovensku.

Tím FutbalTour.sk, v spolupráci s delegátmi v mieste konania zápasu, poskytuje NONSTOP kompletný servis od letiskových transferov až po prehliadku štadióna. Zaručene vám tak zostane čas na ničím nerušené snímanie. Od pôvabných uličiek v meste až po súboje na trávniku s výhľadom z najlepších miest na štadióne.

Fotoknihy až so zľavou 20 eur

Zľavový kód vložte do políčka „zľavový kód“ pred odoslaním vašej online objednávky do výroby.

Váš zľavový kód je platný na všetky typy CEWE FOTOKNÍH objednaných prostredníctvom webovej stránky cewe.sk, v softvéri CEWE fotosvet alebo mobilnej aplikácii CEWE fotosvet.

Cenu objednávky vrátane zľavy a poplatku potvrdzujete záväzným odoslaním. Zľavu nie je možné preplatiť, použiť na iný produkt, ani ju uplatniť u našich partnerov. Zľavový kód sa dá použiť iba raz. Ku každej objednávke sa účtuje dopravné a balné podľa aktuálneho cenníka fotoknihy nad 100 eur pri použití zľavového kódu FUTBAL20 dostanete do konca kalendárneho roka 2022 zľavu až 20 eur.

Špičkový servis na celom Slovensku

V moderných predajniach CEWE na celom Slovensku stretnete ochotný personál, ktorý odborne poradí pri výrobe fotoknihy, tlači fotiek, nákupe kvalitného fotoaparátu alebo rôzneho ďalšieho sortimentu.