Trojzápas Fulham – Watford, Cr. Palace – Newcastle, Arsenal – Everton + box

Nenechajte si ujsť pravý športový maratón v novej sezóne. Pre milovníkov anglického futbalu sme vybrali hneď tri zápasy Premier League a na svoje si prídu aj fanúšikovia boxu – na Wembley sa predstaví nezdolaný Joshua. 

Letecký zájazd na zápas Trojzápas Premier League + box na Wembley v cene od 790 € / osoba obsahuje:

 • Obojsmernú letenku Bratislava – Londýn so všetkými poplatkami a príručnou batožinou
 • Ubytovanie na 2 noci v 3* hoteli s výhodnou polohou
 • Vstupenku základnej kategórie na zápas Fulham – Watford
 • Vstupenku základnej kategórie na zápas Crystal Palace – Newcastle
 • Vstupenku základnej kategórie na zápas Arsenal – Everton
 • Vstupenku základnej kategórie na zápas Joshua – Povetkin
  • Možnosť sledovať aj zápas West Ham – Chelsea
  • Možnosť objednať vyššie kategórie vstupeniek
 • Služby skúseného delegáta počas celej doby zájazdu
  • Na zájazde do Londýna bude klientov sprevádzať skúsený dlhoročný pracovník CK FutbalTour.sk. Zabezpečí všetky organizačné a logistické záležitosti a ako tradične – pridá aj niečo naviac 🙂
 • Nonstop infolinku
 • Kupón od Fotolabu v hodnote 15 €
  *transfery medzi zápasmi budú zabezpečené, cena sa určí podľa počtu účastníkov zájazdu
  *možnosť doobjednať špeciálne poistenie pre futbalové zájazdy v cene 3,5 € / deň

Ikonický štadión Craven Cottage so „starou dobrou“ anglickou atmosférou, slovenský brankár Martin Dúbravka a najväčšia hviezda boxerskej scény súčasnosti na legendárnom Wembley sú tou správnou pozvánkou na parádny víkend v Londýne!

Odporúčaný program zájazdu: 

sobota: Ráno odlet z Bratislavy. Presun z letiska na hotel a odloženie batožín. Následne presun k štadiónu Craven Cottage a sledovanie zápasu Fulham – Watford (12:30). Ihneď po zápase (alebo tesne pred koncom zápasu) presun mikrobusom k štadiónu Selhurst Park a sledovanie zápasu Crystal Palace – Newcastle (15:00). Po zápase presun na hotel a ubytovanie. Večer presun metrom k štadiónu Wembley a sledovanie zápasu Joshua – Povetkin.

nedeľa: Voliteľný program, neskôr presun na štadión Emirates s delegátom a sledovanie zápasu Arsenal – Everton (16:00) (prípadne alternatíva o 13:30: West Ham – Chelsea).

Voliteľný program: Radi zabezpečíme vstupenky aj na TOP miestne atrakcie (napr. Londýnske oko, Madame Tussauds múzeum, hop-on hop-off autobus / loď, prehliadka iných štadiónov v Londýne)

pondelok: Odhlásenie z hotela (do 12:00 hod), neskôr presun na letisko a odlet do Bratislavy.

Sledujte zápasy Premier League celý rok! Využite partnerstvo FutbalTour.sk s Digi Sport TV a získajte Digi Go zdarma.

Ak si želáte zaslať bližšie informácie k zájazdu, KONTAKTUJTE NÁS

Vyjadrenia klientov zo zápasov Arsenal, Newcastle

Nižšie nájdete konkrétne skúsenosti a hodnotenia našich klientov.

 •  
  Píšu s velkým potěšením, zrovna jsme přistáli v Praze na letišti. Místa na Arsenalu byly luxusní a s celým servisem Club Level to bylo parádní. O zápasu ani nemluvím, to nejde popsat. Celkově všechno bylo skvělé a podařilo se nám podle plánu. Odnášíme si zážitky na celý život a já vám chci za vše strašně moc poděkovat. Rád budu přes vás jednat i příště. 
   
  Ještě jednou moc díky a ať se daří.
   
  Robin Puček | Arsenal - Manchester United | 4.9.2023
 • Vážení, právě jsem se vrátil domů ze zájezdu pořádaného vaší agenturou a rád bych vám za sebe i kolegu poděkoval. Vše bylo výborně organizováno a připraveno, žádný zádrhel. Chápu, že výsledek utkání ve prospěch WHU garantovat nemůžete, ale i tak to byl zážitek. Zvláště bychom chtěli pochválit výběr hotelu. Výborná lokace a velmi kvalitní služby. S důvěrou se na vás obrátíme i na příště.
  Igor a Oldrich | West Ham - Arsenal | 4.5.2022

O kluboch

Arsenal

Gunners si za posledné roky vyslúžili nálepku „večne štvrtí“. Pravidelne síce hrávajú Ligu Majstrov, no veľké trofeje sa im vyhýbajú a druhá polka éry Arséne Wengera zďaleka nebola taká úspešná ako prvá. To však neznamená, že by sa na Emirates Stadium nehral dobrý futbal. Arsenal však dopláca na časté zranenia hráčov, obmedzený rozpočet a odchody najväčších hviezd za lepšími podmienkami. Stále však platí, že za Wengera "Kanonieri" neskončil v tabuľke horšie ako úhlavný rival z Tottenhamu. Ale stačí to? Viete, že: Arsenal vďačí za klubové farby Nottingamu Forrest, ktorý im kedysi požičal červené dresy a tie im už ostali? Arsenalom sa zasa inšpirovala pri voľbe farby dresov Sparta Praha.

Newcastle

Newcastle United FC je anglický futbalový klub hrajúci druhú najvyššiu anglickú súťaž - Championship. Jeho domácim štadiónom je St. James' Park v severoanglickom Newcastli s kapacitou 52387 divákov. Najväčším rivalom klubu je AFC Sunderland.