SP v biatlone (Hochfilzen)

Biatlonová špička sa predstaví v čarovnom Hochfilzene! Vychutnajte si skvelý zážitok neďaleko slovenských hraníc v spoločnosti najskúsenejšej športovej CK na Slovensku.

Autobusový zájazd na SP v biatlone v cene od 285 € zahŕňa:

 • Dopravu komfortným autobusom / mikrobusom
 • Vstupenku do základnej kategórie pri trati na 3 dni (piatok, sobota, nedeľa)
  • Vyššie kategórie na vyžiadanie za príplatok
 • Ubytovanie na 2 noci v penzióne / hoteli v okolí Hochfilzenu
 • Služby slovenského delegáta
  • Za športovými akciami po celom svete cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájazdoch asistujú našim klientom skúsení a vždy ochotní delegáti. Referencie / O nás
 • Kupón do Fotolabu v hodnote 30 €
  *možnosť doobjednať špeciálne poistenie pre športové zájazdy

Malé rakúske mestečko Hochfilzen je na celom svete známe hlavne vďaka svojmu nádhernému biatlonovému areálu. Konajú sa tu pravidelné majstrovstiev sveta a každoročne nesmie chýbať v kalendári svetového pohára. Na trati vládne neuveriteľná atmosféra, o ktorú sa starajú tisícky fanúšikov.

Odporúčaný program zájazdu:

– piatok 8. 12.: odchod v nočných hodinách z Bratislavy. Príchod ku biatlonovému areálu okolo 10:00. Sledovanie pretekov. Po skončení programu presun do hotela, ubytovanie. Voľný program.
– sobota 9. 12.: odchod z hotela ku areálu. Sledovanie pretekov. Po skončení programu presun do hotela, ubytovanie. Voľný program.
– nedeľa 10. 2.: odhlásenie z hotela. Presun ku biatlonovému areálu. Sledovanie pretekov. Po skončení programu odchod do Bratislavy.

Súťažný program: 

piatok: 11:30 šprint muži, 14:15 šprint ženy

sobota: 12:15 stíhačka muži, 14:45 stíhačka ženy

nedeľa: 11:30 štafeta muži, 14:10 štafeta ženy

Ak si želáte zaslať bližšie informácie k zájazdu, KONTAKTUJTE NÁS


Vyjadrenia klientov zo zápasov Zimné športy

Nižšie nájdete konkrétne skúsenosti a hodnotenia našich klientov. Dávame Vám ich k dispozícii, aby ste vedeli, aké je to cestovať a zažívať šport s nami. Sme vďační za každú pochvalu, hoci si uvedomujeme hodnotu konštruktívnej kritiky a sme jej otvorení. Veríme, že sem čoskoro pribudne aj Váš zážitok (Skúsenosti sú individuálne a môžu sa líšiť).

 • Milujem šport. Ale všetko treba zažiť!!! FutbalTour.sk Ti to umožní, všetko zabezpečí na jednotku a ty len ideš za svojím snom.❤️ Ďakujeme za neskutočnú, nezabudnuteľnú a neopisateľnú atmosféru na svetovom pohári v Špindlerovom mlyne. Skvelý sprievodca Paťo a skvelé osadenstvo v buse. Ďakujeme Vám !!! A k tomu skvelá Petra Vlhová a jej zlato a bronz, tak to je FutbalTour.sk 👍a ja sa už teraz neviem dočkať na ďalší zájazd.❤️ Poď Peťa si TOP si naša hviezda tak Peťa poď ...táto pieseň ovládla Śpindlerov mlyn, ktorý bol počas 8.3. do 10 3. premenovaný na Slovenský Mlyn.😂😂😂👌👌👌
  Jana Košová | Špindlerúv mlýn | 12.3.2019