Boca Juniors – River Plate

*PREDBEŽNÁ REGISTRÁCIA*

Pre veľký záujem evidujeme záujemcov o zájazd na Boca Juniors – River Plate.
Vyplňte nezáväznú rezerváciu a v prípade dostupnosti vstupeniek vás budeme kontaktovať.

ZAUJÍMAVOSŤ: Boca Juniors dala svetu Diega Maradonu. V drese Riveru zasa rozbiehal svoju kariéru Alfredo Di Stéfano.
PREČO NAVŠTÍVIŤ: Rivalita medzi Riverom a Bocou sa nedá opísať, iba zažiť. Vycestujte s nami na zájazd vášho života a spoznajte čaro Argentíny.
VHODNÉ PRE: fanúšikov argentínskeho futbalu, dobrodružných cestovateľov, milovníkov latinskej Ameriky

*Zápas sa môže hrať v dňoch 19. – 23. 9. 2024. Termín zápasu bude potvrdený neskôr*

Čo nasleduje po vyplnení nezáväznej rezervácie? Budeme vás evidovať medzi záujemcami o zájazd Boca Juniors – River Plate. V prípade dostupnosti vstupeniek vás budeme kontaktovať. Po vyplnení rezervácie ešte nemáte garanciu zájazdu.

NÁŠ TIP

  • darujte vstupenku ako originálny zážitok – radi pripravíme darčekovú poukážku na mieru
  • potrebujete viac informácií? odpovede na najčastejšie otázky nájdete TU

O kluboch

Boca Juniors

Club Atlético Boca Juniors je argentínsky športový klub, preslávený pre jeho futbalový tím. Sídli v mestskej časti La Boca v Buenos Aires a domáce zápasy hráva na štadióne Estadio Alberto J. Armando (La Bombonera). Hlavným rivalom klubu je River Plate, s ktorým hrá derby zápasy známe ako Superclásico. Veľkou legendou tohto klubu je aj Diego Maradona. V minulosti si dres Bocy Juniors obliekali aj Gabriel Batistuta, Carlos Tévéz či Walter Samuel.

River Plate

River Plate je argentínsky športový klub. Jeho domácim sídlom je časť Buenos Aires Núñez, a svoje domáce zápasy hrá na štadióne Estadio Monumental Antonio Vespucio Liberti. „River Plate“ niekedy v angličtine označuje názov rieky Río de la Plata, rieka, ktorá preteká cez Buenos Aires. Verí sa že, v začiatkoch klubu jeden z jeho zakladateľov sledoval námorníkov ako hrajú futbal v prístave pri škatuliach, ktoré mali názov „The River Plate“, preto názov klubu. Z tohto klubu vyšlo niekoľko veľkých futbalových mien: Pablo Aimar, Hernán Crespo, Javier Mascherano, Javier Saviola, Gonzalo Higuaín, Julian Alvaréz a ďalší. Svoje v tomto klube odohral aj legendárny Alfrédo Di Stéfano.