Rapid Viedeň – Monaco

Kompletný zájazd na zápas Rapid Viedeň – Monaco v cene 60 € zahŕňa:

  • dopravu mikrobusom (Bratislava – Viedeň a späť)
  • vstupenku základnej kategórie
  • služby slovenského delegáta

Vychutnajte si jedinečný zážitok len pár kilometrov od slovenských hraníc. Prestížny zápas aj so slovenskou účasťou v domácom tíme (Novota) sa uskutoční na vypredanom štadióne, kde sa takmer 30 000 fanúšikov postará o neopakovateľnú atmosféru, ktorú jednoducho treba zažiť.

Rapid privíta v tradičnej generálke pred sezónou aktuálneho majstra Francúzska, na čele s kanonierom Falcaom a ekipou skvelých mladíkov, ktorí v minulej sezóne prekvapili futbalový svet.

Pred zápasom si pochutíme na tradičných klobáskach či praclíkoch, v kombinácii s pivom sa naladíme na skvelé futbalové predstavenie. To všetko za exkluzívnu cenu.

Futbalový blog z Viedne

Rámcový program zájazdu:

– popoludní odchod z Bratislavy pohodlným mikrobusom CK FutbalTour.sk
– príchod ku štadiónu približne 2 hodiny pred zápasom
– po skončení zápasu odchod z Viedne

Vyjadrenia klientov zo zápasov Rapid Viedeň, AS Monaco

Nižšie nájdete konkrétne skúsenosti a hodnotenia našich klientov.

  • Chcem sa vám veľmi pekne poďakovať za organizáciu zájazdu do Viedne. Boli sme s Vašimi službami maximálne spokojní, takisto aj s celým programom. Futbalový zápas bol pre nás nezabudnuteľný zážitok a už teraz vieme, že sa do budúcna určite zúčastníme zájazdu v podaní FutbalTour.
    Michal Molnár | Rapid Viedeň - Austria Viedeň | 9.10.2022

O kluboch

Rapid Viedeň

AS Monaco

Klub z Azúrového pobrežia vznikol v roku 1924, no do sveta francúzskeho futbalu vstúpil až o tridsať rokov. Najkrajšie obdobie prežili „Kniežatá“ na konci 80. rokov, keď mužstvo s útulným domovským stánkom Stade Louis II (18 500) zobral pod svoje krídla trénerský mág Arsene Wenger. V súčasnosti je AS Monaco považované medzi veľkými futbalovými bratmi za čiernu ovcu rodiny. Dôvodom sú nízke dane samotnej krajiny, čo láka do AS Monaco množstvo top hráčov.