Paríž: Dovolenka pre páry

Nechajte sa rozmaznať hlavným mestom Európy pre zamilovaných a užite si so svojou polovičkou romantický výlet v Paríži. Legenda hovorí, že po návrate z Francúzska pribúdajú dámam na rukách prstene 🙂

Letecký zájazd pre páry do Paríža v cene od 350 € / osoba obsahuje:

 • Obojsmernú letenku Bratislava – Paríž so všetkými poplatkami a príručnou batožinou
 • Obojsmerné letiskové transfery
 • Ubytovanie na 3 noci v 3* hoteli s výhodnou polohou
 • Vstupenku na vybrané športové / kultúrne podujatie
 • Služby slovenského delegáta v Paríži
  • Počas celej doby pobytu bude k dispozícii skúsený delegát. Pomôže pri spoznávaní mesta, zabezpečí doplnkový program a poradí najzaujímavejšie zákutia mesta
 • Nonstop infolinku
 • Vytlačenú spoločnú fotografiu z Paríža
 • Kupón od Fotolabu na vybrané fotoslužby
  *možnosť doobjednať vstupenky na športové, kultúrne a iné podujatia

AKTUÁLNE DOSTUPNÉ TERMÍNY S DELEGÁTOM:

 • 15. 9. – 18. 9. 2018 (voliteľné futbalové zápasy: PSG – St. Etienne)
 • 6. 10. – 9. 10. 2018 (voliteľné futbalové zápasy: PSG – Lyon)
 • 3. 11. – 6. 11. 2018 (voliteľné futbalové zápasy: PSG – Lille, tenis: Paris Masters)
 • 20. 12. – 23. 12. 2018 (voliteľné futbalové zápasy: PSG – Nantes, iné: vianočné trhy)

***NEPREHLIADNITE KOMPLETNÚ PONUKU ZÁJAZDOV PRE PÁRY***
(Londýn, New York, Barcelona, Miláno, Madrid)

Nevyhovujú vám ponúkané termíny? Radi pripravíme zájazd presne podľa vašich požiadaviek, KONTAKTUJTE NÁS.

Predpokladaný program zájazdu (upraví sa podľa výberu atrakcií a termínu futbalového zápasu):

sobota: Odlet z Bratislavy. Po prílete presun na hotel a ubytovanie. Organizovaný program s delegátom: oboznámenie s prostredím, dopravou a inými atrakciami + voliteľná prehliadka futbalového štadióna (Parc des Princes alebo Stade de France).

nedeľa: Individuálny program (nákupy na Grands boulevards, prechádzka po ľavom brehu Sieny atď.),  neskôr presun na štadión s delegátom a sledovanie vybraného zápasu.

pondelok: Organizovaný program s delegátom dopoludnia: Eiffelova veža, Víťazný oblúk, Notre Dame, St. Chapelle. Popoludní voľný program (odporúčame navštíviť štvrť Montmartre, Tulierske záhrady, sklenenú pyramídu v Louvri, Pantheon s hrobkami najslávnejších mužov a žien Francúzska)

utorok: Odhlásenie z hotela (do 12:00 hod), neskôr transfer na letisko a odlet do Bratislavy.

Poznámka: Výber spoplatnených atrakcií je voliteľný. Pri rezervácii prosím uveďte preferovaný doplnkový program pre včasné zaobstaranie vstupeniek.

O tom, že Paríž je mestom zaľúbencov, nepochybuje nikto. Všade prítomná história, nádherné zákutia, čarovné uličky a kaviarne ponúkajú veľa príležitostí pre romantické prechádzky po miestach, kde žili francúzski králi, tvorili výnimoční umelci alebo tancovali hriešne tanečnice.

Paríž to je história a móda v jednom. „ Šanzelizé“, v origináli Avenue de Champs-Elysées, hľadať netreba. Jednak je dĺžkou viac ako 3 km neprehliadnuteľné, a rovnako vás k nej naviguje módny kompas. Svoje obchody tu totiž majú najdrahšie módne značky a najvychytenejší módni návrhári.

Žiadne iné európske mesto nie je tak charakterizované riekou ako Paríž.  Plavba loďou po Seine vás očarí. Máte jedinečnú možnosť nasávať parížsku atmosféru a vychutnávať si Paríž z inej perspektívy. Odporúčame plavbu krátko po zotmení, kedy sú všetky parížske skvosty nádherne nasvietené. Nezabudnuteľným zážitkom pre vás zostane žiarivý Notre DameEiffelova veža, ktorú osvetľuje 20 000 žiaroviek.

V hlavnom meste Francúzska naviac pôsobí futbalový klub PSG. Nie je na čo čakať, návšteva Paríža zaručene poteší obe pohlavia.

Ak si želáte zaslať bližšie informácie k zájazdu, KONTAKTUJTE NÁS.

 

O kluboch

Paríž pre páry

Vychutnajte si romantický Paríž so svojou polovičkou na zájazde bez kompromisov. Spoznajte zákutia hlavného mesta Francúzska a po športovom zážitku si užite romantickú večeru. Zájazdy pre páry s miestnym sprievodcom sú zárukou jedinečných zážitkov.