Paríž: Dovolenka pre páry

Nechajte sa rozmaznať hlavným mestom Európy pre zamilovaných a užite si so svojou polovičkou romantický výlet v Paríži. Legenda hovorí, že po návrate z Francúzska pribúdajú dámam na rukách prstene 🙂

Radi vám pripravíme letecký zájazd presne podľa vašich predstáv na akýkoľvek termín. Štandardný zájazd pre páry v cene od 350 € / osoba obsahuje:

  • Obojsmernú letenku Bratislava – Paríž so všetkými poplatkami a príručnou batožinou
  • Obojsmerné letiskové transfery
  • Ubytovanie na 3 noci v 3* hoteli s výhodnou polohou
  • Vstupenku na vybrané športové / kultúrne podujatie
  • Detailné pokyny k zájazdu a tipy čo zažiť v Miláne
  • Nonstop infolinku
  • Vytlačenú spoločnú fotografiu z Paríža
  • Kupón od Fotolabu na vybrané fotoslužby
    *možnosť doobjednať vstupenky na športové, kultúrne a iné podujatia

***NEPREHLIADNITE KOMPLETNÚ PONUKU ZÁJAZDOV PRE PÁRY***
(Londýn, New York, Barcelona, Miláno, Madrid)

Ak chcete vymeniť súkromie za spoločnosť ďalších krajanov a skúseného delegáta, vyberte si z ponuky skupinových zájazdov.

Predpokladaný program zájazdu (upraví sa podľa výberu atrakcií a termínu futbalového zápasu):

sobota: Odlet z Bratislavy. Po prílete presun na hotel a ubytovanie.Voliteľný program: oboznámenie s prostredím, dopravou a inými atrakciami + voliteľná prehliadka futbalového štadióna (Parc des Princes alebo Stade de France).

nedeľa: Individuálny program (nákupy na Grands boulevards, prechádzka po ľavom brehu Seiny atď.),  neskôr presun na štadión a sledovanie vybraného zápasu.

pondelok: Voliteľný program: Eiffelova veža, Víťazný oblúk, Notre Dame, St. Chapelle. Popoludní voľný program (odporúčame navštíviť štvrť Montmartre, Tulierske záhrady, sklenenú pyramídu v Louvri, Pantheon s hrobkami najslávnejších mužov a žien Francúzska)

utorok: Odhlásenie z hotela (do 12:00 hod), neskôr transfer na letisko a odlet do Bratislavy.

Poznámka: Výber spoplatnených atrakcií je voliteľný. Pri rezervácii prosím uveďte preferovaný doplnkový program pre včasné zaobstaranie vstupeniek.

O tom, že Paríž je mestom zaľúbencov, nepochybuje nikto. Všade prítomná história, nádherné zákutia, čarovné uličky a kaviarne ponúkajú veľa príležitostí pre romantické prechádzky po miestach, kde žili francúzski králi, tvorili výnimoční umelci alebo tancovali hriešne tanečnice.

Paríž to je história a móda v jednom. „ Šanzelizé“, v origináli Avenue de Champs-Elysées, hľadať netreba. Jednak je dĺžkou viac ako 3 km neprehliadnuteľné, a rovnako vás k nej naviguje módny kompas. Svoje obchody tu totiž majú najdrahšie módne značky a najvychytenejší módni návrhári.

Žiadne iné európske mesto nie je tak charakterizované riekou ako Paríž.  Plavba loďou po Seine vás očarí. Máte jedinečnú možnosť nasávať parížsku atmosféru a vychutnávať si Paríž z inej perspektívy. Odporúčame plavbu krátko po zotmení, kedy sú všetky parížske skvosty nádherne nasvietené. Nezabudnuteľným zážitkom pre vás zostane žiarivý Notre DameEiffelova veža, ktorú osvetľuje 20 000 žiaroviek.

V hlavnom meste Francúzska naviac pôsobí futbalový klub PSG. Nie je na čo čakať, návšteva Paríža zaručene poteší obe pohlavia.

Ak si želáte zaslať bližšie informácie k zájazdu, KONTAKTUJTE NÁS.

 

O kluboch

Paríž pre páry

Vychutnajte si romantický Paríž so svojou polovičkou na zájazde bez kompromisov. Spoznajte zákutia hlavného mesta Francúzska a po športovom zážitku si užite romantickú večeru. Zájazdy pre páry s miestnym sprievodcom sú zárukou jedinečných zážitkov.