Nemecko – Argentína (autobusom)

Sledujte nemecké a argentínske hviezdy naživo vo vypredanom Signal Iduna Parku!

Autobusový zájazd na zápas Nemecko – Argentína v cene od 55 € / osoba obsahuje:

Odporúčaný program zájazdu (v prípade konania zápasu v stredu)

STREDA: Odchod zo Slovenska v skorých ranných hodinách. Popoludní príchod do Dortmundu. Sledovanie zápasu Nemecko – Argentína od 20:45 hod. Po zápase odchod autobusu na Slovensko.

ŠTVRTOK: Príchod na Slovensko v priebehu dňa.

NÁŠ TIP: Pripravte sa na zájazd s predstihom. Vlajky, dresy, šály a iné suveníry v novom FAN shope.

Prejsť do FAN shopu

Vyjadrenia klientov zo zápasov Nemecko, Argentína

Nižšie nájdete konkrétne skúsenosti a hodnotenia našich klientov.

  • Na zájazde cez spoločnosť FutbalTour som sa zúčastnil po druhýkrát. Tentokrát to bolo 6. septembra na zápase Nemecko-Francúzsko v Mníchove. Musím vyjadriť spokojnosť s organizáciou zájazdu, s delegátom, ktorý bol maximálne nápomocný. Spokojnosť vyjadrujem aj s cestou, ktorá bola v oboch smeroch bezproblémová a bezpečná. Môžem s určitosťou potvrdiť, že sa ešte nejakých zájazdov zúčastním!
    Erni Šipoš | Nemecko – Francúzsko | 6.9.2018
  • Zájazd bol výborný, rýchly transport z letiska a na letisko, hotel na úrovni, v Londýne sme boli prvýkrát, takže sme mali čo obdivovať. Futbal taktiež vynikajúci, takže celkovo sme boli veľmi spokojní.
    Róbert Graclík | Taliansko - Argentína | 6.6.2022

O kluboch

Nemecko

Keď sa nemecký tím zahryzne do svojho súpera, pripomína to rozbehnutý, dokonale fungujúci stroj. Nemci síce majú každý post minimálne zdvojený hráčom svetových parametrov, dôvod, prečo táto reprezentácia budí rešpekt, je však práve v tímovom duchu - žiadny hráč nevyčnieva, nikto nevypustí jediný súboj a drie sa až do poslednej sekundy. Nie je preto žiadnym prekvapením, že nemecká reprezentácia získala na posledných MS vždy minimálne bronz.

Argentína