Majstrovstvá Európy: Dvojzápas Slovensko – Poľsko, Slovensko – Švédsko (v Petrohrade)

Užite si 7 dní plných zážitkov a futbalu! Petrohrad privíta fanúšikov s otvorenou náručou – nepotrebujete víza ani karanténu. 

Užite si zájazd bez starostí a povinnosti s plánovaním nechajte na nás. Na každú zmenu v cestovaní máme riešenie. Viac informácií nájdete TU

Letecký zájazd na dvojzápas Slovenska v Petrohrade v cene od 850 € / osoba obsahuje:

 • LETENKY
  • možnosti odletu: Viedeň
   *letiskové transfery radi zabezpečíme na vyžiadanie
 • UBYTOVANIE
  • na 7 nocí v 4* hoteli s raňajkami
   *vyšší štandard radi zabezpečíme na vyžiadanie
 • SLEDOVANIE ZÁPASU
  • výkop zápasu Slovensko – Poľsko je naplánovaný na pondelok 14. júna o 19:00 miestneho času
  • výkop zápasu Slovensko – Švédsko je naplánovaný na piatok 18. júna o 16:00 miestneho času
  • každému záujemcovi garantujeme zabezpečenie vstupenky na zápas. Aktuálne čakáme na viac informácií o rozdelení vstupeniek a tiež na potvrdenie cien od organizátorov (UEFA) a partnerov. Vyplňte nezáväznú rezerváciu a budeme vás kontaktovať
 • SLOVENSKÝCH DELEGÁTOV
  • zájazdy na šampionáty patria k našim najobľúbenejším. V Petrohrade asistujú našim klientom skúsení delegáti
 • GARANCIU
  • denne sledujeme podmienky pre cestovanie a návštevu štadiónov. Po vyplnení nezáväznej rezervácie garantujeme najaktuálnejšie informácie
  • odporúčame doobjednať špeciálne poistenie pre futbalové zájazdy v cene 5,5 € / osoba / deň, ktoré pokrýva aj storno zájazdu v prípade ochorenia na COVID-19
 • NÁŠ TIP
  • darujte zájazd ako originálny zážitok – radi pripravíme darčekovú poukážku na mieru
  • potrebujete viac informácií? Odpovede na najčastejšie otázky nájdete TU

Čo nasleduje po vyplnení nezáväznej rezervácie? Po odoslaní rezervácie vás budeme kontaktovať s aktuálnou cenovou ponukou, s kapacitou voľných miest a s bližšími informáciami ku vstupenkám na zápas.

5 DÔVODOV, PREČO VYCESTOVAŤ DO PETROHRADU S CK FUTBALTOUR:

#1 MESTO

Petrohrad odporúčame navštíviť každému cestovateľovi so záujmom o východnú Európu. Vystavať ho nechal cár Peter Veľký a vďaka dômyselne vybudovanej siete kanálov a vodných ciest sa dnes môže Petrohrad pýšiť aj prezývkou Benátky severu. 

#2 FUTBALOVÝ SVIATOK

Po MS 2010 v Afrike a ME 2016 vo Francúzsku pôjde iba o tretiu účasť Slovenska na záverečnom turnaji v ére samostatnosti. Magická atmosféra a súdržnosť národa vyvrcholí v júni 2021. Ak na tento termín ešte nemáte program, prijmite našu pozvánku do Petrohradu.

Pravdepodobne pôjde o posledný veľký turnaj, kde na vlastné oči uvidíme členov zlatej generácie slovenského futbalu na čele s Hamšíkom a Kuckom.

#3 UNIKÁTNY ZÁJAZD

Spojenie dvoch zápasov Majstrovstiev Európy a objavovania Petrohradu v sprievode lokálnych slovenských delegátov nikde inde nenájdete. Na svoje si prídu ako športoví fajnšmekri, tak milovníci kultúry, dobrého jedla a zážitkov.

Rezervujte si pre seba a svoju partiu miesto na palube včas, veľkosť skupiny pre zájazd je limitovaná.

#4 ATMOSFÉRA

Ak ste sledovali, alebo na vlastnej koži zažili zápasy ME 2016, viete si tú atmosféru predstaviť. Tisícky Slovákov na jednej tribúne, všetci oblečení do národných farieb a neúnavné povzbudzovanie našich chlapcov.

Na opačnej strane nás bude čakať bielo-červené more poľských fanúšikov, ktorí tradične cestujú za svojim tímom po celom svete vo veľkých počtoch.

#5 VIDIEŤ, ZAŽIŤ, MAŤ SA DOBRE

V roku 2020 sme mali naplánované dovolenky, rodinné stretnutia či firemné akcie, ktoré sme boli nútení zrušiť. Užite si zájazd do Petrohradu ako náhradu za plánované stretnutia a oslavy, ktoré sme museli odložiť na neurčito.

My v CK FutbalTour.sk urobíme to isté. A už teraz sa tešíme na ďalšie spoločné dobrodružstvo.

 

Vyjadrenia klientov zo zápasov Slovenská futbalová reprezentácia

Nižšie nájdete konkrétne skúsenosti a hodnotenia našich klientov. Dávame Vám ich k dispozícii, aby ste vedeli, aké je to cestovať a zažívať šport s nami. Sme vďační za každú pochvalu, hoci si uvedomujeme hodnotu konštruktívnej kritiky a sme jej otvorení. Veríme, že sem čoskoro pribudne aj Váš zážitok (Skúsenosti sú individuálne a môžu sa líšiť).

 • Moc krát ďakujeme tímu Futbaltour za skvelý zážitok vo Francúzkom Lille, ďakujeme skvelým delegátom, že sa o nás dobre postarali. Veríme že ešte využijeme Vaše služby na iných europskych ligových zápasoch. S pozdravom Mišo a Jano
  Michal Farkaš | Rusko - Slovensko | 8.10.2016
 • slovensko fanusikovia
  Zájazd v Londýne na zápas Anglicko - Slovensko bol fantastický - SUPER. Vďaka vám sa mi splnil ďalší sen a to zažiť zápas na Wembly. Ďakujem aj delegátovi Viktorovi za sprevádzanie krásnym mestom a za bonus, ktorým bol návšteva Arsenalu★★★★★ P. S.: teším sa na ďalši zajazd 
  Juraj Kormanec | Anglicko - Slovensko | 4.9.2017

O kluboch

Slovenská futbalová reprezentácia

Zlatá generácia slovenských futbalistov dosiahla svoj vrchol, čo sa odzrkadlilo aj na úspechoch Sokolov. Účasť na MS či ME boli ešte donedávna rozprávky z ríše snov. Partia okolo Škrteľa, Hamšíka či Kucku však Slovensko medzi futbalovú smotánku dostala. Navyše futbalisti dokázali získať na svoju stranu fanúšikov a výhrami so slávnejšími súpermi im dali nádej, že sa môžu rovnať najlepším. V najbližšom období čaká tím očakávaná generačná výmena a sme zvedaví, ako k starým mazákom zapadnú úspešné mladé pušky z „dvadsaťjednotky“. Viete, že: Dušan Galis bol v roku 1999 trénerom reprezentácie iba 2 mesiace a odišiel bez toho, aby s ňou odohral čo i len jediný zápas?