Majstrovstvá Európy: Španielsko – Slovensko (charter na 2 noci)

Pridajte sa k stovkám Sloveniek a Slovákov smerujúcich povzbudiť našich chlapcov v boji o postup do osemfinále Majstrovstiev Európy. MÁME POSLEDNÝCH 5 VOĽNÝCH MIEST NA PALUBE LIETADLA!

Charterový zájazd na Majstrovstvá Európy obsahuje:

 • LETENKY
  • exkluzívne spojenie Bratislava – Sevilla a späť leteckým špeciálom iba pre fanúšikov Slovenska
  • letenky zahŕňaju všetky letiskové poplatky a palubnú aj podpalubnú batožinu
 • TRANSFERY
  • súkromný transfer iba pre fanúšikov Slovenska: letisko v Seville – hotel (v utorok) a hotel – letisko (vo štvrtok)
 • UBYTOVANIE
  • v 4* hoteli Catalonia s raňajkami
   *vyšší štandard radi zabezpečíme na vyžiadanie
 • SLEDOVANIE ZÁPASU
  • v sektore pre slovenských fanúšikov
  • výkop zápasu Španielsko – Slovensko je naplánovaný na stredu 23. júna o 18:00
 • SLOVENSKÝCH DELEGÁTOV
  • reprezentačné zájazdy patria k našim najobľúbenejším. Počas celej doby zájazdu sprevádzajú našich klientov skúsení delegáti a futbaloví nadšenci v jednom
 • NÁŠ TIP
  • odporúčame doobjednať špeciálne poistenie pre futbalové zájazdy v cene 3,5 € / osoba / deň, ktoré pokrýva aj storno zájazdu v prípade ochorenia na COVID-19
  • potrebujete viac informácií? Odpovede na najčastejšie otázky nájdete TU

Čo nasleduje po vyplnení nezáväznej rezervácie? Po odoslaní rezervácie vás budeme kontaktovať s aktuálnou cenovou ponukou, s kapacitou voľných miest a s bližšími informáciami ku vstupenkám na zápas.

Užite si zájazd bez starostí a povinnosti s plánovaním nechajte na nás. Na každú zmenu v cestovaní máme riešenie. Viac informácií nájdete TU

https://www.youtube.com/watch?v=C6f2LwwMgc0

Program zájazdu

UTOROK, 22. júna
07:00 stretnutie na letisku v Bratislave
09:00 odlet z Bratislavy do Sevilly. Dĺžka letu je približne 3,5 hodiny. Počas letu poskytnú delegáti ďalšie informácie k zájazdu a programu
13:00 presun súkromným transferom k hotelu a ubytovanie
15:00 presun s delegátom do centra, zoznámenie sa s prostredím a príprava na zápas na námestí Plaza de Espaňa
*možnosť sledovania ďalších zápasov EURA v baroch a fanzónach 

STREDA, 23. júna
8:00-10:00 raňajky a presun s delegátom do centra na prehliadku hlavných atrakcií a pamiatok

Možnosť objednať vstupenky na platené atrakcie:
Katedrála Santa María de la Sede s vystupom na vežu
Real Alcázar de Sevilla – najznámejšia pamiatka Sevilly, v ktorej sa natáčal aj kultový seriál Game of Thrones. Alkazár je najstarším kráľovským palácom v Európe
Prehliadka štadióna Estadio Ramón Sánchez-Pizjuán, kde hráva domáce zápasy FC Sevilla

15:00 skupinový odchod na zápas z hotela
18:00 výkop zápasu Slovensko – Španielsko na 60-tisícovom štadióne La Cartuja. Po zápase oslava výhry v okolí štadióna, neskôr presun do centra alebo na hotel a voľný program
*možnosť sledovania ďalších zápasov EURA v baroch, fanzónach. 

ŠTVRTOK, 24. júna:
11:00 odchod z hotela na letisko
14:00 odlet zo Sevilly do Bratislavy. Dĺžka letu je približne 3,5 hodiny, t.j. prílet na Slovensko o 17:30

 

5 DÔVODOV, PREČO VYCESTOVAŤ DO SEVILLY S CK FUTBALTOUR:

#1 MESTO

Španielsko je zárukou kvality na ihrisku, aj na tanieri (alebo v pohári). V Seville spolu zažijeme všetko, čo má mať pravý futbalový zájazd.

Do tempa sa dostaneme prehliadkou mesta v sprievode našich slovenských delegátov a predzápasovú rozcvičku zahájime pri lahodnom víne s tapas.

#2 FUTBALOVÝ SVIATOK

Po MS 2010 v Afrike a ME 2016 vo Francúzsku pôjde iba o tretiu účasť Slovenska na záverečnom turnaji v ére samostatnosti. Magická atmosféra a súdržnosť národa vyvrcholí v júni 2021. Ak na tento termín ešte nemáte program, prijmite našu pozvánku do Sevilly.

Pravdepodobne pôjde o posledný veľký turnaj, kde na vlastné oči uvidíme členov zlatej generácie slovenského futbalu na čele s Hamšíkom a Kuckom.

#3 LETECKÝ ŠPECIÁL

Charterové letecké spojenie (pripravené na mieru pre futbalových fanúšikov) nikde inde nenájdete. Obsadenie celého lietadla má viacero výhod, ako určenie vlatného času letu, „voľnejší režim“ na palube lietadla či možnosť zmeny účastníkov objednaného zájazdu do pokročilejšieho termínu.

Rezervujte si pre seba a svoju partiu miesto na palube včas, kapacita lietadla je limitovaná.

#4 ATMOSFÉRA

Ak ste sledovali, alebo na vlastnej koži zažili zápasy ME 2016, viete si tú atmosféru predstaviť. Tisícky Slovákov na jednej tribúne, všetci oblečení do národných farieb a neúnavné povzbudzovanie našich chlapcov.

A že proti nám stojí obrovský favorit a jeden z ašpirantov na celkový triumf? Spomeňte si ako sme zvládli zápas s Anglickom na ME 2016 🙂

#5 VIDIEŤ, ZAŽIŤ, MAŤ SA DOBRE

V roku 2020 sme mali naplánované dovolenky, rodinné stretnutia či firemné akcie, ktoré sme boli nútení zrušiť. Užite si zájazd do Sevilly ako náhradu za plánované stretnutia a oslavy, ktoré sme museli odložiť na neurčito.

My v CK FutbalTour.sk urobíme to isté. A už teraz sa tešíme na ďalšie spoločné dobrodružstvo.

Vyjadrenia klientov zo zápasov Španielsko, Slovenská futbalová reprezentácia

Nižšie nájdete konkrétne skúsenosti a hodnotenia našich klientov.

 • Ďakujem za super zorganizovaný úžasný výlet na zápas Španielsko - Slovensko do Ovieda a krásny, nezabudnuteľný zážitok pre ocina. Fotky zo zájazdu  budú asi jeho najvzácnejšie v albume.
  Jana Babicová | Španielsko - Slovensko | 5.9.2015
 • Ďakujem a vrelo odporúčam.
  Martin Glatz | Španielsko - Slovensko (EURO 2020) | 23.6.2021

O kluboch

Španielsko

Španielsky futbal, to je kontrola lopty a technická precíznosť. To, že práve technika je vo futbale jedným z najdôležitejších elementov, podčiarkli “La Roja” v rokoch 2008 - 2012, keď ako prvá reprezentácia v histórií zvíťazili na troch záverečných podujatiach v rade. Hoci dominancia španielskeho futbalu v Európe už nie je taká výrazná, táto reprezentácia, zložená predovšetkým z hráčov Real Madrid a FC Barcelona, bude vždy patriť medzi horúcich favoritov veľkých turnajov.

Slovenská futbalová reprezentácia

Zlatá generácia slovenských futbalistov dosiahla svoj vrchol, čo sa odzrkadlilo aj na úspechoch Sokolov. Účasť na MS či ME boli ešte donedávna rozprávky z ríše snov. Partia okolo Škrtela, Hamšíka či Kucku však Slovensko medzi futbalovú smotánku dostala. Navyše futbalisti dokázali získať na svoju stranu fanúšikov a výhrami so slávnejšími súpermi im dali nádej, že sa môžu rovnať najlepším. V najbližšom období čaká tím očakávaná generačná výmena a sme zvedaví, ako k starým mazákom zapadnú úspešné mladé pušky z „dvadsaťjednotky“. Viete, že: Dušan Galis bol v roku 1999 trénerom reprezentácie iba 2 mesiace a odišiel bez toho, aby s ňou odohral čo i len jediný zápas?