Londýn: Dovolenka pre páry

Vychutnajte si vo dvojici hlavné mesto Anglicka a zažite neopakovateľný víkend so svojou polovičkou. Nechajte sa inšpirovať a využite jedinečnú ponuku poznávacieho zájazdu pre páry.

Radi vám pripravíme letecký zájazd presne podľa vašich predstáv na akýkoľvek termín. Štandardný zájazd pre páry v cene od 290 € / osoba obsahuje:

  • Obojsmernú letenku Bratislava – Londýn so všetkými poplatkami a príručnou batožinou
  • Obojsmerné letiskové transfery
  • Ubytovanie na 3 noci v 3* hoteli s výhodnou polohou
  • Detailné pokyny k zájazdu a tipy čo zažiť v Londýne
  • Nonstop infolinku
  • Vytlačenú spoločnú fotografiu z Londýna
  • Kupón od Fotolabu na vybrané fotoslužby
    *možnosť doobjednať vstupenky na športové, kultúrne a iné podujatia

***NEPREHLIADNITE KOMPLETNÚ PONUKU ZÁJAZDOV PRE PÁRY***
(New York, Paríž, Barcelona, Miláno, Madrid)

Ak chcete vymeniť súkromie za spoločnosť ďalších krajanov a skúseného delegáta, vyberte si z ponuky skupinových zájazdov do Anglicka,

Predpokladaný program zájazdu (upraví sa podľa výberu atrakcií a termínu futbalového zápasu):

piatok: Ráno odlet z Bratislavy. Po prílete presun na hotel a prihlásenie na recepcii (ubytovanie najskôr od 14:00 hod). Odporúčame odložiť batožinu na recepcii a krátku prehliadku blízkeho okolia (s neskorším ubytovaním).

Voliteľný program: prehliadka mesta (Big Ben, Londýnske oko, Buckhinghamský palác, Trafalgarské námestie), oboznámenie s prostredím, dopravou a inými atrakciami + voliteľná prehliadka vybraného futbalového štadióna (Emirates Stadium, Stamford Bridge, Wembley, London Stadium).

sobota: Voliteľný program: plavba loďou po Temži, návšteva Múzea Madame Tussauds, návšteva filmových štúdií Harryho Pottera

nedeľa: Individuálny program (nákupy na Oxford street, prechádzky po parkoch atď.),  neskôr presun na štadión a sledovanie vybraného zápasu.

pondelok: Odhlásenie z hotela (do 12:00 hod), neskôr transfer na letisko a odlet do Bratislavy.

Poznámka: Výber spoplatnených atrakcií je voliteľný. Pri rezervácii prosím uveďte preferovaný doplnkový program pre včasné zaobstaranie vstupeniek.

Neviete sa s polovičkou dohodnúť kam vyraziť na výlet, pretože jeden má rád kultúru a druhý miluje futbal? Už ste skúsili Londýn?

Veď počítajte s nami! O tom, že deväťmiliónová metropola Británie je plná turisticky atraktívnych miest, vám asi netreba zbytočne písať. Prakticky kamkoľvek sa vyberiete, narazíte na ikonickú pamiatku. Buckinghamský palác s Trafalgarským námestím, Westminsterské opátstvo s Big BenomLondon Eye či Tower Bridge turistických nadšencov uchvátia a zhltnú aj značnú časť pamäťovej karty vo vašich fotoaparátoch. Tak si ju šetrite aj na futbal.

Budete ju potrebovať, pretože vám určite sprostredkujeme prehliadku domáceho štadióna vášho obľúbeného klubu. Vezmeme vás spoznať jeho históriu v klubovom múzeu a následne sa môžete potešiť nákupom suvenírov v oficiálnom fanshope.

Len v Premier League hrá momentálne ArsenalChelseaTottenhamWest HamWatford, Fulham a Crystal Palace, čo je viac ako tretina zo všetkých klubov v najvyššej anglickej súťaži. Ak vám to nestačí, v nižších ligách nájdete ešte QPR alebo legendárny Milwall a mnoho ďalších klubov z okolia. Pri viacdňovej návšteve mesta sa tak priam ponúkajú futbalové zápasy, kde si zaručene užijete atmosféru, aká je iba na anglických štadiónoch. Samozrejme s výberom a zabezpečením vstupeniek vám radi pomôžeme.

Málo? Chcete zažiť aj niečo celkom iné? Nie je problém, Londýn je rajom nákupov od Harrods až po rušné pouličné trhy East Endu a ponúka nespočetné množstvo atrakcií. Náš tím vám na mieru pripraví návštevu vybraného miesta a postará sa o to, aby ste s ničím nemali starosti.

Ak si želáte zaslať bližšie informácie k zájazdu, KONTAKTUJTE NÁS.

O kluboch

Londýn pre páry

Vychutnajte si Londýn so svojou polovičkou na zájazde bez kompromisov. Spoznajte zákutia hlavného mesta Anglicka a po športovom zážitku si užite romantickú večeru. Zájazdy pre páry s miestnym sprievodcom sú zárukou jedinečných zážitkov.