Finále tenisu v Paríži

Do nezáväznej rezervácie uveďte, či máte záujem o zájazd alebo vstupenku a následne vás budeme kontaktovať.

ZAUJÍMAVOSŤ: V Paríži sa naposledy konali LOH presne pred 100 rokmi. Celkovo sa v hlavnom meste Francúzska uskutočnia po tretí raz, konali sa tu aj hneď druhé moderné OH a to v roku 1900. 
PREČO NAVŠTÍVIŤ: 
Paríž toho ponúka naozaj mnoho – múzeá, galérie, pamiatky, romantické uličky aj skvelú gastronómiu. V kombinácii so sviatkom športu je skvelý zážitok zaručený. 
VHODNÉ PRE: 
fanúšikov LOH, fanúšikov basketbalu, ako výlet do Paríža.

*Termín zápasu je potvrdený na 4. 8. 2024*

Čo nasleduje po vyplnení nezáväznej rezervácie? Budeme vás evidovať medzi záujemcami o vstupenky na finále tenisu  v Paríži. V prípade dostupnosti vstupeniek vás budeme kontaktovať. Po vyplnení rezervácie ešte nemáte garanciu vstupeniek.

NÁŠ TIP

  • potrebujete viac informácií? odpovede na najčastejšie otázky nájdete TU

 

Vyjadrenia klientov zo zápasov LOH Paríž 2024, Tenis

Nižšie nájdete konkrétne skúsenosti a hodnotenia našich klientov.

  • Zájazd splnil všetky očakávania, jeden deň na pohodu,prehliadka okolia a návšteva štadióna Chelsea,druhý deň,centrum mesta, pamiatky, plavba loďou po Temži ho pekne zavŕšila. Tretí deň Wimbledon. Delegáti boli v pohode páni,vždy ochotní pomôcť,vysvetliť cestu, riešiť problémy a aj vďaka nim to všetko prebehlo hladko a bezproblémovo. Ďakujeme.
    Miloš Riedl | Wimbledon 2019 | 3.7.2019
  • Dobrý deň, bol som s vami na zájazde na Wimbledon v termíne od 1. do 3. júla 2018. Bol som absolútne spokojný, všetko bolo skvelé. Obaja delegáti (Július Turček a Matej Kolman) boli perfektní, všetko mali úžasne zorganizované. Za to im patrí veľké ĎAKUJEM a pochvala, rovnako ako celej CK. Ak to bude možné, rád s vami opäť niekam vycestujem. Ešte raz ďakujem za perfektný zájazd. S pozdravom, Klíma
    Oto Klíma | Wimbledon 2018 | 2.7.2018