Fenerbahce – Spartak Trnava

Jeden z najhlučnejších štadiónov sveta, na ktorom sa predstaví slovenský majster!
Vychutnajte si výnimočný futbalový zážitok spolu s CK FutbalTour.sk!

Letecký zájazd na zápas Fenerbahce – Spartak Trnava v cene od 370 € / osoba obsahuje:

  • Obojsmernú letenku Viedeň – Istanbul so všetkými poplatkami a príručnou batožinou
  • Ubytovanie v 3* hoteli na 1 noc v centre mesta
  • Vstupenku základnej kategórie – vyššie kategórie na vyžiadanie
  • Služby slovenského delegáta pri skupine 10 a viac klientov, alebo na vyžiadanie
    • Za športovými akciami po celom svete cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájazdoch asistujú našim klientom skúsení a vždy ochotní delegáti. Referencie / O nás
  • Nonstop infolinku
  • Kupón od Fotolabu v hodnote 15 €
    * možnosť doobjednať špeciálne poistenie pre futbalové zájazdy v cene 3,5 € / deň

Poďte s nami sledovať súboj v elektrizujúcej atmosfére!

Odporúčaný program zájazdu: 

štvrtok: ráno odlet z Viedne. Po prílete presun na hotel a ubytovanie. Voľný individuálny/spoločný program. Presun na štadión a sledovanie zápasu.

piatok: odhlásenie z hotela, presun na letisko a odlet do Viedne.

Istanbul. Jediné mesto na svete rozprestierajúce sa na dvoch kontinentoch. Aby sa vyrovnal slávnemu Rímu, tiež bol vybudovaný na siedmych kopcoch. Napriek tomu všetkému však nie je hlavným mestom krajiny. Nestačil mu k tomu ani fakt, že práve z Istanbulu boli do Holandska vyslané slávne holandské tulipány.

67.tif

Ale prísť do Istanbulu iba na futbal, to by bol hriech. Jedno z najzaujímavejších miest na svete toho ponúka toľko, že za mesiac by ste to všetko neobehali. Bosporská úžina je povinnou zastávkou, pretože nikde nevidíte z jedného kontinentu na druhý tak dobre, ako práve v Instanbule.

istanbul-mesto

Ak chcete dopredu vedieť výsledok zápasu, skúste to v Chráme múdrosti, známej Hagia Sofia. Ak nemáte mapu Istanbulu implantovanú do mozgovej kôry a chcete zo svojho pobytu vyťažiť čo najviac, vyberte sa do štvrti zvanej Sultanahmet. Toto čarovné miesto ponúka stovky možností na zábavu, výlety za pamiatkami, nákupy, alebo posedenie pri dobrej káve.

Ak si želáte zaslať bližšie informácie k zájazdu, KONTAKTUJTE NÁS.

O kluboch

Fenerbahce

Spartak Trnava

FC Spartak Trnava je slovenským futbalovým klubom sídliacim v Trnave. Klub sa môže pochváliť piatimi titulmi majstra Česko-Slovenska a ziskom majstrovského titulu na Slovensku v sezóne 2017/18. Bílí Andeli sú spolu s MŠK Žilina jedným z najstabilnejších účastníkov slovenskej ligy v novodobej histórii. Klub sa zúčastnil 19 z 20 sezón slovenskej ligy. Hymnou klubu je skladba s názvom "Il Silenzio". Spartak Trnava má tiež jednu z najväčších fanúšikovských základní na Slovensku. Od roku 2021 zastáva funkciu prezidenta klubu Peter Macho.