Dvojzápas: AC Miláno – AS Rím, Bologna – Inter Miláno (2 noci)

Sever Talianska opäť ponúka veľký športový víkend! Zažite s nami AC Miláno na San Sire, Inter s Milanom Škriniarom v krásnej Bologni a odporúčame aj preteky F1 na legendárnom okruhu v Monze.

Autobusový zájazd na zápas na dvojzápas Serie A v cene od 295 € / osoba obsahuje:

 • Dopravu komfortným autobusom do Milána a späť
 • Ubytovanie v 2*/3* hoteli na 2 noci
 • Vstupenku základnej kategórie na zápas AC Miláno – AS Rím (piatok, 31.8.)
 • Vstupenku základnej kategórie na zápas Bologna – Inter Miláno (sobota, 1.9.)
  • Možnosť objednať aj vstupenku na Formulu 1: Veľkú cenu Talianska v Monze (nedeľa, 2.9.)
 • Služby slovenských delegátov počas celej doby zájazdu
  • Na futbalové zápasy v Taliansku cestujeme už od roku 2008. Na autobusových zájazdoch asistujú našim klientom skúsení delegáti, ktorí sa postarajú o kompletnú organizáciu a doplnkový program počas pobytu.
 • Súťaž na palube autobusu
 • Nonstop infolinku
 • Kupón od Fotolabu v hodnote 15 €
  *možnosť doobjednať špeciálne poistenie pre futbalové zájazdy v cene 3,5 € / deň

Prvý bod programu: futbalový zápas AC Miláno – AS Rím na San Sire (piatok)

Odporúčaný program zájazdu 

štvrtok: Odchod zo Slovenska vo večerných hodinách.

piatok:  Príchod do Milána okolo dopoludnia. Voľný program, neskôr presun na štadión a sledovanie zápasu  AC Miláno – AS Rím. Po zápase odchod autobusu na hotel a nocľah.

sobota: Presun do Bologne, individuálny program. Neskôr presun na štadión a sledovanie zápasu Bologna – Inter Miláno. Po zápase odchod autobusu na hotel a nocľah.

nedeľa: Presun do Monzy a voľný program. Možnosť sledovať preteky F1: Veľká cena Talianska v Monze. Po pretekoch odchod autobusu na Slovensko.

pondelok: Príchod na Slovensko v ranných hodinách.

Sledujte zápasy Serie A celý rok! Využite partnerstvo FutbalTour.sk s Digi Sport TV a získajte Digi Go zdarma.

Druhý bod programu: futbalový zápas Bologna – Inter Miláno na štadióne Renato Dall‘ Ara (sobota)

Voliteľný bod programu: Veľká cena Talianska v Monze (nedeľa)

Ak si želáte zaslať bližšie informácie k zájazdu, KONTAKTUJTE NÁS

Vyjadrenia klientov zo zápasov AC Miláno, Inter Miláno

Nižšie nájdete konkrétne skúsenosti a hodnotenia našich klientov.

 • Boli sme na San Sire na dvoch zápasoch a to AC Milano : Rennes a na lige Inter Milano : Salernitana, hneď za sebou - zážitok to bol v skutku ÚŽASNÝ na ligovom zápase bolo 72k divákov!!!!, na AC možno i trošku viac, atmosféra fantastická!!! Futbaltour od prvého kontaktu všetko super, informácie, možnosť doplatenia lepšieho sedenia, proste na úrovni, pokyny pred odchodom do Milana tak podrobné, že by tam trafila aj opica! 😁 naozaj VEĽKÁ spokojnosť, bral som 70 ročného otca a 7 ročného syna a všetci traja sme si to naozaj užili!!!! Ak sa nám podarí určite pôjdeme s Futbaltourom aj nabuduce 👍👍👍👍
  Matej Buzási | AC Milan - Rennes a Inter Milano - Salernitana | 17.2.2024
 • Najviac spokojní sme boli na nedávnom zápase AC Miláno vs. Bologna. Ďakujeme vám za najkrajší zážitok v podobe úžasných miest na sedenie a našich doterajších životoch ❤️
  Lucia | AC Miláno - Bologna | 8.2.2024

O kluboch

AC Miláno

AC Miláno - tradičný taliansky klub, ktorý bol založený už v roku 1899. Známy sú pod prezývkou Rossoneri (červeno-čierny) vyhral počas svojej vyše storočnej existencie všetko, čo sa dalo. Časy najväčšej slávy zažili na prelome tisícročí, keď plnili klubovú vitrínu domácimi aj medzinárodnými trofejmi. Domáce zápasy hrávajú na 80-tisícovom štadióne San Siro, ten patrí k najznámejším vo svete. O svoj domovský stánok sa delia s mestským rivalom Interom Miláno.

Inter Miláno

Modro-čierny Nerazzuri sa so svojim večným mestským rivalom AC okrem štadióna delia aj o najvyššie ambície v Serie A. Pre priaznivcov klubu Inter Miláno, pochádzajúcich údajne zo strednej a vyššej triedy, je najdôležitejším zápasom sezóny práve milánske derby, Derby de la Madonnina. Na San Sire sídlia ultras Interu vždy na severnej tribúne. Do fandenia sa však zapája celé hľadisko a vytvára naozaj elektrizujúcu atmosféru.