Keď na Barcelonu, tak s oficiálnym partnerom klubu

CK FutbalTour.sk je už od júla 2014 oficiálnym partnerom jedného z najslávnejších klubov sveta – FC Barcelona. Ide tak o jedinú športovú cestovnú kanceláriu na Slovensku. Iba vstupenka alebo kompletný zájazd? To, čo potrebujete na dokonalý zážitok na Camp Nou, vám kedykoľvek zariadime.

🏟 Camp Nou🎶 Tooot el camp és un claaamm 🎶 💙❤️

Uverejnil používateľ FC Barcelona Streda 18. decembra 2019

Viac ako päťtisíc fanúšikov Blaugranas už vďaka CK FutbalTour.sk navštívilo slávny Camp Nou a vychutnalo si barcelonskú futbalovú šou! Zárukou spokojnosti našich klientov je aj doplnkový program. Čo teda obsahuje futbalový zájazd na Barcelonu?

  • vstupenku na ligový alebo pohárový zápas (vyššie kategórie na vyžiadanie, aj VIP miesta)
  • dopravu (zvyčajne leteckú, radi prispôsobíme miesto odletu vašim požiadavkam)
  • ubytovanie (spravidla v 3* hoteli s výhodnou polohou voči Camp Nou)
  • služby slovenského delegáta (je vám k dispozícii počas celého zájazdu)
  • nonstop infolinku 
  • doplnkový program 
  • možnosť poistenia alebo darovanie zájazdu vo forme darčekovej poukážky
Okrem úžasného zážitku na štadióne si každý v spoločnosti delegáta vychutná aj metropolu Katalánska. Svetoznáme atrakcie, útulné zákutia mesta aj miestna kuchyňa. To je pozvánka do lahodnej Barcelony, ktorej nebudete mať nikdy dosť!

AKCIA: DARČEKOVÉ POUKÁŽKY NA SEZÓNU 2020/2021 S FIRSTMINUTE ZĽAVOU

Potešte blízkych originálnym darčekom a ušetrite

  • 500 € poukážka teraz iba za 400 € (ušetríte 100 €)
  • 250 € poukážka teraz iba za 200 € (ušetríte 50 €)
  • 100 € poukážka teraz iba za 90 € (ušetríte 10 €)
Hlavnou výhodou sú vstupenky
CK FutbalTour.sk je najväčšia a najskúsenejšia športová CK na Slovensku. Funguje od roku 2008 a jej služby využilo už viac ako 87-tisíc fanúšikov. Aj pri zápasoch Barcelony vždy garantuje vstupenky každému, kto si ich zakúpi.
Ak sa priaznivec katalánskeho giganta rozhodne riešiť vstupenky invidiuálne, nemusí nájsť napr. dve miesta vedľa seba, na štadióne už nebudú k dispozícii tie sedadlá, ktoré chcel, prípadne neovláda jazyk. Všetko je možné vyriešiť spôsobom zakúpenia vstupeniek od CK FutbalTour.sk, oficiálneho partnera FC Barcelona od roku 2014.
Vstupenky má garantované, presne vie, kde bude sedieť, a môže sa tešiť, že vedľa neho budú ďalší rodinní príslušníci alebo kamaráti.

camp nou fotbaltou futbaltour

Počas návštevy Barcelony odporúčame aj prehliadku Camp Nou. Ak o ňu máte záujem, dajte nám vedieť, radi vám ju zabezpečíme v predstihu. Chcete navštíviť aj iné atrakcia ako Sagradu Famíliu? Ozvite sa nám, lístky vám pripravíme, aby ste sa vyhli zdĺhavému čakaniu v radoch.

CampNou-vstupenky

TOP UDALOSTI SEZÓNY 2019/2020:

Už tradične sú najväčším lákadlom zápasy proti Realu Madrid. Naši klienti sa každého El Clásica zúčastňujú a tieto zážitky sú momentmi na celý život. V aktuálnom ročníku odporúčame domáci súboj Barcelony proti Atléticu alebo Messiho družinu v Lige majstrov.

V cene každého zájazdu na El Clásico sú zahrnuté letenky, ubytovanie v 3* hoteli, vstupenky, transfer z letiska na hotel a späť, služby delegáta a tak ako vždy – neopakovateľný zážitok.

Na dni veľkonočného voľna odporúčame letecký zájazd na Barcelona – Bilbao – spojenie skvelého futbalu a slnečnej Barcelony.

Užite si skvelý zápas a atmosféru na jednom z najväčších štadiónov sveta – Camp Nou, absolvujte prehliadku tohto chrámu, nakúpte suveníry v oficiálnom fanshope, spoznajte krásne mesto s najzaujímavejšími zákutiami, doprajte si večeru v typickej reštaurácii, užite si flamenco show, využite rady skúseného delegáta žijúceho priamo na mieste a vychutnajte si zájazdy v spoločnosti CK FutbalTour.sk.

Prehliadka Camp Nou teraz vďaka nám ešte výhodnejšie 

Všetko, čo potrebujete vedieť o Camp Nou

barcelona-sagrada

Zabezpečíme vám dokonalý rodinný alebo firemný výlet, predĺžený víkend či dovolenku v atraktívnej Barcelone. Hviezdy ako Messi, Suárez či Griezmann máte práve na dosah. K tomu pestrý balík zážitkov z atrakcií a kuchyne. Neváhajte a poďte do Barcelony!

KOMPLETNÁ PONUKA ZÁJAZDOV NA FC BARCELONA