Keď na Barcelonu, tak s oficiálnym partnerom klubu

2 minúty čítania

CK FutbalTour.sk je už od júla 2014 oficiálnym partnerom jedného z najslávnejších klubov sveta – FC Barcelona. Ide tak o jedinú športovú cestovnú kanceláriu na Slovensku. Iba vstupenka alebo kompletný zájazd? To, čo potrebujete na dokonalý zážitok na Camp Nou, vám kedykoľvek zariadime.

Viac ako 20 tisíc fanúšikov Blaugranas už vďaka CK FutbalTour.sk navštívilo slávny Camp Nou a vychutnalo si barcelonskú futbalovú šou! Zárukou spokojnosti našich klientov je aj doplnkový program. Čo teda obsahuje futbalový zájazd na Barcelonu?

  • vstupenku na ligový alebo pohárový zápas (vyššie kategórie na vyžiadanie, aj VIP miesta)
  • dopravu (zvyčajne leteckú, radi prispôsobíme miesto odletu vašim požiadavkam)
  • ubytovanie (spravidla v 3* hoteli s výhodnou polohou voči Camp Nou)
  • služby slovenského delegáta (je vám k dispozícii počas celého zájazdu)
  • nonstop infolinku 
  • doplnkový program 
  • možnosť poistenia alebo darovanie zájazdu vo forme darčekovej poukážky
Okrem úžasného zážitku na štadióne si každý v spoločnosti delegáta vychutná aj metropolu Katalánska. Svetoznáme atrakcie, útulné zákutia mesta aj miestna kuchyňa. To je pozvánka do lahodnej Barcelony, ktorej nebudete mať nikdy dosť!

Hlavnou výhodou sú vstupenky

CK FutbalTour.sk je najväčšia a najskúsenejšia športová CK na Slovensku. Funguje od roku 2008 a jej služby využilo už takmer 100-tisíc fanúšikov. Aj pri zápasoch Barcelony vždy garantuje vstupenky každému, kto si ich zakúpi.
Ak sa priaznivec katalánskeho giganta rozhodne riešiť vstupenky invidiuálne, nemusí nájsť napr. dve miesta vedľa seba, na štadióne už nebudú k dispozícii tie sedadlá, ktoré chcel, prípadne neovláda jazyk. Všetko je možné vyriešiť spôsobom zakúpenia vstupeniek od CK FutbalTour.sk, oficiálneho partnera FC Barcelona od roku 2014.
Vstupenky má garantované, presne vie, kde bude sedieť, a môže sa tešiť, že vedľa neho budú ďalší rodinní príslušníci alebo kamaráti.

barcelona camp nou

Počas návštevy Barcelony odporúčame aj prehliadku Camp Nou. Ak o ňu máte záujem, dajte nám vedieť, radi vám ju zabezpečíme v predstihu. Chcete navštíviť aj iné atrakcia ako Sagradu Famíliu? Ozvite sa nám, lístky vám pripravíme, aby ste sa vyhli zdĺhavému čakaniu v radoch.

Zabezpečíme vám dokonalý rodinný alebo firemný výlet, predĺžený víkend či dovolenku v atraktívnej Barcelone. Hviezdy Blaugranas máte práve na dosah. K tomu pestrý balík zážitkov z atrakcií a kuchyne. Neváhajte a poďte do Barcelony!

KOMPLETNÁ PONUKA ZÁJAZDOV NA FC BARCELONA