Keď do Barcelony, tak s oficiálnym partnerom klubu

CK FutbalTour.sk je už od júla 2014 oficiálnym partnerom jedného z najslávnejších klubov sveta – FC Barcelona. Pri každej ponuke vstupeniek či kompletného zájazdu na domáci zápas Kataláncov nájdete odkaz na výhody oficiálneho agenta pre sprostredkovanie vstupeniek.

FC Barcelona je symbolom Katalánska, motto „Viac ako klub“ je výstižné a dobre známe na celom svete. Slávny veľkoklub patrí k najúspešnejším a najbohatším vo futbalovej histórii, má milióny fanúšikov na všetkých kontinentoch a je jednou z najhodnotnejších športových značiek súčasnosti.

Všetci klienti CK FutbalTour.sk môžu vďaka exkluzívnemu partnerstvu využívať rôzne výhody a akciové ponuky. Garantujeme vstupenky s najvýhodnejšími cenami na zápasy FC Barcelona v Primera División (La Liga), Lige majstrov a Copa del Rey (pohár). Priama spolupráca s pracovníkmi slávneho klubu je 100 % zárukou spoľahlivosti pri platbe a doručení vstupeniek.

camp nou fotbaltou futbaltour

Ponúkame tiež možnosť zabezpečenia VIP vstupeniek, v rámci ktorých si môžete komfortne užiť zápas, ochutnať miestne špeciality a prebrať najrôznejšie témy s fanúšikmi z celého sveta alebo klubovými legendami.

Pozrite sa na fantastický futbal opäť trochu z iného pohľadu. VIP vstupenky rôznych kategórií obsahujú množstvo výhod: samostatný vstup na štadión, pestré občerstvenie v moderných VIP Lounge salónoch a priestoroch, možnosť umiestnenia loga spoločnosti na sedačky, vstupenky alebo na stenách VIP Lounge, zápasový program a oficiálny bulletin.

CampNou-vstupenky

TOP UDALOSTI SEZÓNY 2019/2020:

Už tradične sú najväčším lákadlom zápasy proti Realu Madrid. Prvé El Clásico sezóny sa odohrá na Camp Nou už v októbri.

V cene každého zájazdu na El Clásico sú zahrnuté letenky, ubytovanie v 3* hoteli, vstupenky, transfer z letiska na hotel a späť, služby delegáta a tak ako vždy – neopakovateľný zážitok.

Cenovo dostupný a pre slovenského fanúšika atraktívny bude aj novembrové meranie síl Blaugranas s Lobotkovou Celtou.

Užite si skvelý zápas a atmosféru na jednom z najväčších štadiónov sveta – Camp Nou, absolvujte prehliadku tohto chrámu, nakúpte suveníry v oficiálnom fanshope, spoznajte krásne mesto s najzaujímavejšími zákutiami, doprajte si večeru v typickej reštaurácii, užite si flamenco show, využite rady skúseného delegáta žijúceho priamo na mieste a vychutnajte si zájazdy v spoločnosti CK FutbalTour.sk.

*Blog o štadióne Camp Nou*

barcelona-sagrada

Zabezpečíme vám dokonalý rodinný alebo firemný výlet, predĺžený víkend či dovolenku vo vždy atraktívnej Barcelone. Futbalová sezóna v Španielsku a jedna z najkvalitnejších ligových súťaží už odštartovala. Hviezdy ako Messi, Iniesta či Suárez môžete mať na dosah a sledovať ich umenie priamo z hľadiska.

***KOMPLETNÁ PONUKA ZÁJAZDOV NA FC BARCELONA***