Zájazdy do Viga

Hľadáte slnečnú destináciu s úžasným futbalom? Vigo je tá správna adresa.

Letecké zájazdy do Viga v cene od 290 € / osoba obsahujú:

 • LETENKY
  • vhodné spojenia (s 1 prestupom): Viedeň – Vigo, Budapešť – Vigo, Praha – Vigo
  • letiskové transfery radi zabezpečíme na vyžiadanie
 • UBYTOVANIE
  • v overenom 3* hoteli s výhodnou polohou
  • vyšší štandard radi zabezpečíme na vyžiadanie
 • VSTUPENKU NA ZÁPAS
  • ligový alebo pohárový zápas Celty Vigo
  • odporúčame doobjednať aj vstupenku na prehliadku štadióna Abanca Balaídos a ďalšie miestne atrakcie
 • DELEGÁTA
  • na skupinových zájazdoch vo Vigu asistujú našim klientom skúsení delegáti
 • DARČEKOVÚ POUKÁŽKU
 • NÁŠ TIP
  • odporúčame doobjednať špeciálne poistenie pre futbalové zájazdy v cene 3,5 € / osoba / deň
  • potrebujete viac informácií? odpovede na najčastejšie otázky nájdete TU

Čo nasleduje po vyplnení nezáväznej rezervácie? Po odoslaní rezervácie vás budeme kontaktovať e-mailom s bližšími informáciami o doprave, ubytovaní, stravovaní, kategórii vstupeniek na zápas a o doplnkovom programe.

5 DÔVODOV, PREČO VYCESTOVAŤ DO VIGA S CK FUTBALTOUR:

 1. Vďaka unikátnej polohe Viga môžete zažiť za jeden víkend dva futbalové zápasy! Z Galície sa presuniete do blízkeho Porta a okrem španielskej top súťaže si vychutnáte aj portugalský temperament a nádherné mesto.
 2. Aj po odchode Stana Lobotku, ktorého fanúšikovia zbožňovali, sa máte na koho tešiť. Aspas, Smolov či Rafinha roztočia na zrekonštruovanom štadióne také predstavenie, že o body sa bude báť Barcelona aj Real. A práve týchto súperov vám odporúčame najviac.
 3. Milovníci pláží a opaľovania si zamilujú Vigo. Okolo tejto galícijskej metropoly sa nachádza 45 pláží s barmi, ihriskami či zmrzlinou. A bonus: ak si chcete urobiť výlet, ostrovy Cies sú neďaleko a ponúkajú jednu z najkrajších prírodných panorám v regióne.
 4. Chcete vidieť všetko? Skúsení delegáti vám radi pripravia bohatý program priamo vo Vigu. Zájazd odporúčame ako teambuilding alebo dobrú voľbu na firemné akcie. Delegát je k dispozícii skupine viac ako 15 klientov.
 5. Zájazdy do Viga organizujeme už od sezóny 2008/2009. Garantujeme najlepší pomer kvalita : cena na trhu a ponúkame vám naše skúsenosti na zabezpečenie dovolenky vášho života.

stadion celta vigo

Odporúčaný program zájazdu 

PIATOK: Odlet do Viga. Po prílete presun na hotel a prihlásenie na recepcii (ubytovanie najskôr od 14:00 hod). Odporúčame objavovať bezplatné atrakcie (pláže, Porta do Sol, Castro Castle) a vyskúšať miestne morské špeciality v prístave či ochutnávku lahodného vína.

SOBOTA: Voliteľný program: Skvelým tipom je návšteva starého mesta Casco Vello, kde nájdete množstvo reštaurácií aj barov. Pre milovníkov trhov je určený A Pedra Market. Úžasnou správou je, že Vigo sa nachádza len 30 minút od Portugalska. Najbližším mestom je Valença, do ktorej sa jednoducho dostanete vlakom alebo autobusom. Radi zabezpečíme aj vstupenky na miestne atrakcie (Galician Cultural Center, prehliadka futbalového štadióna).

NEDEĽA: Individuálny program, neskôr presun na štadión a sledovanie zápasu Celty Vigo.

PONDELOK: Odhlásenie z hotela (najneskôr do 12:00 hod), neskôr presun na letisko a odlet z Viga.

Zájazd na mieru: Napíšte nám vaše požiadavky na dopravu, ubytovanie, vstupenky, doplnkový program a pripravíme ponuku presne pre vás. Ponuku všetkých zájazdov do Viga nájdete TU.

vigo tapas tour

Máte otázky alebo požiadavky? Vyplňte nasledujúci formulár a čoskoro vás budeme kontaktovať!

 • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.

O kluboch

Celta Vigo

Real Club Celta de Vigo, S.A.D, všeobecne známy ako Celta Vigo je španielsky futbalový klub z mesta Vigo v provincii Pontevedra. Bol založený 28. marca 1923 zlúčením dvoch klubov Real Vigo Sporting a Real Fortuna Foot-ball Club.  Aktuálne hrá Primera División. Prezývka Los Celestes je odvedená od svetlomodrej farby dresov. Domovským stánkom klubu je štadión Balaídos s kapacitou 32 500 miest. Najväčším rivalom klubu je Deportivo La Coruña, ich vzájomné zápasy sa označujú ako „galícijské derby“.