UFC 249: New York (letecky)

Doprajte si predĺžený víkend v Amerike a zažite najrýchlejšie sa rozvíjajúci šport na svete naživo! Prestížny turnaj zmiešaných bojových umení UFC 249 tentoraz s atraktívnym zápasom Khabib vs Ferguson, ale aj česko-uzbecká vychádzajúca hviezda Makhmud Muradov v akcii v ikonickom Barclays centre.

Zájazd radi pripravíme podľa vašich požiadaviek a zabezpečíme vám vstupenky aj na zápasy NHL, NBA či MBL. To všetko spolu s CK FutbalTour.sk!

Základná ponuka: Letecký zájazd na UFC 249: New York v cene od 1550 € / osoba obsahuje:

Odporúčaný program zájazdu:

ŠTVRTOK: Odlet z Viedne. Po prílete presun na hotel a ubytovanie. Voliteľný program s delegátom (zoznámenie sa s prostredím, dopravou a hlavnými atrakciami)

PIATOK: Voliteľný program s delegátom (Times Square, Flatiron Building, Central Park). Radi zabezpečíme vstupenky na zápasy miestnych klubov NHL, NBA či MBL. 

SOBOTA: Voliteľný program s delegátom, nákupy. Neskôr presun do Barclays centra a sledovanie galavečera UFC 249 New York

NEDEĽA: Voliteľný program s delegátom (Socha slobody, 9/11 Memorial, Wall Street, Empire State Building / Rockefeller Center). Radi zabezpečíme vstupenky na zápasy miestnych klubov NHL, NBA či MBL. 

PONDELOK: Odlet z New Yorku. Návrat do Viedne v dopoludňajších hodinách (časový posun) 

VIDEO: Chcete sa dozvedieť o New Yorku ešte viac? Pozrite si video ako vyzerá zájazd z pohľadu klienta, alebo náš blog plný skvelých tipov a fotografií.

Zájazd na mieru: Napíšte nám vaše požiadavky na dopravu, ubytovanie, vstupenky, doplnkový program a pripravíme ponuku presne pre vás.