Slovensko – Anglicko

Vstupenky na zápas nie sú zahrnuté v cene zájazdu! Bližšie informácie o vstupenkách radi poskytneme na info@futbaltour.sk alebo 0948 266 997.

Ak ste správny fanúšik slovenskej futbalovej reprezentácie, na atraktívnom turnaji vo Francúzsku nesmiete chýbať. Nemusíte riešiť dopravu a ubytovanie, všetko vybavíme za vás. Vy si môžete iba vychutnávať nezabudnuteľnú atmosféru spolu s fanúšikmi z celej Európy.

Navštívte bývalé pôsobisko Ľubomíra Moravčíka St. Etienne, zdegustujte miestne vína a špeciality, užite si skvelý futbalový výlet. Fandite Hamšíkovi a spol. priamo na vypredanom štadióne proti kolíske futbalu s ofenzívnymi hviezdami ako Rooney, Kane či Vardy.

ST. ETIENNE, Slovensko – Anglicko
zápas: pondelok 20. júna, o 21:00

Skupiny klientov budú počas zájazdov na zápasy ME 2016 sprevádzané jazykovo zdatnými delegátmi, ktorí zaistia kompletnú logistiku a bezproblémový priebeh. Pripravia doplnkový program, odporučia dobrú reštauráciu či miesta, ktoré sa v danom meste oplatia vidieť.

Všetkým klientom zároveň odporúčame nadštandardné cestovné poistenie od poisťovne MetLife. Poistenie je pripravené špeciálne na mieru pre futbalové zájazdy a ich špecifiká. Oproti štandardnému cestovnému poisteniu obsahuje najmä storno zájazdu až do výšky 90 % z ceny. Na vyžiadanie zabezpečíme aj špeciálne cestovné poistenie, ktoré zahŕňa odstránenie výluky na terorizmus, vrátane storna zájazdu a to aj v prípade vyhlásenia výnimočného stavu v krajine.

Rezervácie, požiadavky a otázky môžete posielať cez formulár alebo na email info@futbaltour.sk

SLOVENSKO DO TOHO!

https://youtu.be/xiQ7e5_yny4