Sevilla – Borussia Dortmund (letecky)

*INFORMATÍVNA PONUKA*
Pre veľký záujem zverejňujeme plánovanú ponuku futbalových zájazdov. Vyplňte nezáväznú rezerváciu a v prípade uvoľnenia obmedzení vás budeme kontaktovať medzi prvými.

Letecký zájazd na Sevilla – Borussia Dortmund v cene od 1 € / osoba obsahuje:

 • LETENKY
  • vhodné spojenia: Viedeň – Sevilla, Budapešť – Sevilla, Praha – Sevilla
   *letiskové tranfsery radi zabezpečíme na vyžiadanie
 • UBYTOVANIE
  • v overenom 3* hoteli s výhodnou polohou
   *vyšší štandard radi zabezpečíme na vyžiadanie
 • VSTUPENKU NA ZÁPAS
 • DELEGÁTA
  • na skupinových zájazdoch v Seville asistujú našim klientom skúsení delegáti
 • DARČEKOVÚ POUKÁŽKU
 • NÁŠ TIP
  • odporúčame doobjednať špeciálne poistenie pre futbalové zájazdy v cene 3,5 € / osoba / deň
  • potrebujete viac informácií? odpovede na najčastejšie otázky nájdete TU

Čo nasleduje po vyplnení nezáväznej rezervácie? Po odoslaní rezervácie vás budeme kontaktovať e-mailom s bližšími informáciami o doprave, ubytovaní, stravovaní, kategórii vstupeniek na zápas a o doplnkovom programe.

5 DÔVODOV, PREČO VYCESTOVAŤ DO SEVILLY S CK FUTBALTOUR:

 1. Metropolu Andalúzie si v poslednom období vyberá čoraz viac cestovateľov. Prispel k tomu aj populárny seriál Game of Thrones, ktorého scény boli natáčané v historických častiach Sevilly.
 2. Hlavný bod programu bude športový zážitok na vypredanom štadióne rekordného víťaza pohára UEFA (dnes Európskej ligy) – FC Sevilla. Vidieť naživo hviezdy španielskej ligy je skvelý zážitok pre každého futbalového nadšenca.
 3. O kultúrnu časť programu sa obávať nemusíte, nakoľko Sevilla je povestná svojou bohatou architektúrou, kultúrou aj gastronómiou. Odporúčame typické námestíčka plné vôní a tanca, palác Alcazár či moderný skvost Metropol Parasol.
 4. Neprehliadnite ani Katedrálu Panny Márie, Plaza Espaňa, Zlatú Vežu, Plaza de Toros, park Mária Luisa. Ako sa to dá všetko stihnúť za pár dní? Skúsení delegáti vám pripravia taký intenzívny zážitok, ako nikto iný.
 5. Zájazdy do Sevilly organizujeme už od sezóny 2008/2009. Garantujeme najlepší pomer kvalita : cena na trhu a ponúkame vám naše skúsenosti na zabezpečenie dovolenky vášho života 🙂

zajazdy - sevilla - stadion - futbal

Odporúčaný program zájazdu

UTOROK: Odlet z Viedne. Po prílete presun na hotel (ubytovanie najskôr od 14:00). Ochutnávka miestnej gastronómie so zaručenými tipmi na najlepšie reštaurácie a bary v meste. Odporúčame bezplatné atrakcie (napr. Plaza Espaňa, Zlatá veža, park Mária Luisa, Plaza de Toros). Radi zabezpečíme vstupenky na miestne atrakcie (Katedrála Panny Márie, Metropol Parasol, prehliadka paláca Alcazár známeho aj zo seriálu Game of Thrones, býčia aréna Real Maestranza de Caballeria). Neskôr presun na štadión a sledovanie zápasu Sevilla – Borussia Dortmund.

STREDA: Odhlásenie z hotela (do 12:00 hod), neskôr presun na letisko.

Zájazd na mieru: Napíšte nám vaše požiadavky na dopravu, ubytovanie, vstupenky, doplnkový program a pripravíme ponuku presne pre vás. Ponuku všetkých zájazdov do Sevilly nájdete TU.

food - co jest - futbaltour - sevilla-spanielsko

Máte otázky alebo požiadavky? Vyplňte nasledujúci formulár a čoskoro vás budeme kontaktovať!

 • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.

Vyjadrenia klientov zo zápasov Sevilla, Dortmund

Nižšie nájdete konkrétne skúsenosti a hodnotenia našich klientov.

 • FutbalTour nám sprostredkoval vstupenky na finálový zápas Európskej ligy medzi AS Rím - FC Sevilla v Budapešti. Komunikácia bola absolútne bezproblémová, všetky informácie, ktoré sme potrebovali, nám boli poskytnuté. Určite v budúcnosti využijeme služby FutbalTour. Môžem len odporučiť. Ďakujeme!
  Mário Ometák | AS Rím - FC Sevilla | 31.5.2023
 • Veľmi dobrá organizácia, ubytovanie, užili sme si zápas aj zaujímavosti Madridu. Alex nás vynikajúco navigovala (: ďakujeme!
  Marta Lehotská | Real Madrid - Sevilla | 13.2.2020

O kluboch

Sevilla

Sevilla Fútbol Club zväčša názývaná Sevilla FC či FC Sevilla je španielsky prvoligový futbalový klub sídliaci v andalúzskom meste Sevilla. Klub vznikol 15. októbra 1905 a domáce zápasy hráva na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán s kapacitou 45 500 miest. Sevilla je druhý najstarší futbalový klub v Španielsku a najúspešnejší klub v Andalúzii. Ich najväčším rivalom je ich mestský konkurent Real Betis.

Dortmund

B. Dortmund - vraj druhý najobľúbenejší tím väčšiny futbalových fanúšikov na svete. Tí, ktorí chodia priamo na zápasy do Signal Iduna Parku sa považujú za najvernejších v Európe. Sympatický klub má doma už roky vypredané a ikonický Yellow Wall na Südtribune je fenomén, ktorý nemá konkurenciu. Dortmund navyše preferuje útočný futbal v divácky atraktívnom štýle vyhraj alebo zomri, preto je ťažké neprepadnúť jeho kúzlu. Lokálnym rivalom je Schalke 04, no po posledných kontroverzných prestupoch sa stupňuje aj iskrenie s Bayernom. Viete, že: B. Dortmund nie je obľúbená len u fanúšikov? Majú ju radi aj súperi, keď klubu hrozil bankrot, pôžičky jej poskytli aj konkurenčné kluby na čele s Bayernom Mníchov.