bus Sampdoria – Neapol (autobusom)

Súboj Škriniar vs. Hamšík sa blíži! Vycestujte na sever Talianska s najväčšou športovou CK na Slovensku a sledujte v akcii slovenských reprezentantov!

Autobusový zájazd na zápas Sampdoria – Neapol zahŕňa:

 • dopravu komfortným autobusom (Bratislava – Janov – Bratislava)
 • ubytovanie na 1 noc v 3* hoteli v Janove
 • vstupenku 2. kategórie (za bránou)
  *príplatok za vstupenku 1. kategórie (pozdĺžna strana): 25 €
 • služby slovenského delegáta po celú dobu zájazdu
  • za športovými akciami po celom svete cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájazdoch asistujú našim klientom skúsení a vždy ochotní delegáti. Referencie / O nás
 • kupón do Fotolab v hodnote 30 €
 • vytlačenú spoločnú foto účastníkov zájazdu
 • nonstop infolinku
  *možnosť doobjednať špeciálne poistenie pre futbalové zájazdy

Kamaráti a spoluhráči z reprezentácie sa stretnú v boji o pohárové priečky na Stadio Luigi Ferraris

marek hamsik ssc neapol

janov stadion choreo

Mimoriadne atraktívny zápas pre slovenského fanúšika sa uskutoční na vždy hlučnom Stadio Luigi Ferraris. V domácom drese sa stáva oporou Milan Škriniar, a kapitána hostí Mareka Hamšíka už netreba zvlášť predstavovať. Poďte s nami sledovať prestížny duel vo fantastickej atmosfére.

Počas zájazdu na zápas spoznáte aj mesto Janov ako turistickú destináciu. V sprievode nášho delegáta absolvujete okrem futbalu aj prehliadku centra mesta a hlavných turistických atrakcií.

janov pristav

Predpokladaný program zájazdu: (zápas sa uskutoční 28. 5. o 18:00)

Piatok 26. 5.: odchod autobusu vo večerných hodinách z Bratislavy. Pohodlná cesta s pravidelnými zástavkami.
Sobota 27. 5.: príchod do Janova dopoludnia. Ubytovanie. Voľný program v Janove (napr. návšteva pamiatok, pláže, obchodov, štadióna, degustácia miestnych špecialít atď.)
Nedeľa 28. 5.: odhlásenie z hotela. Voľný program v Janove. Spoločný presun na štadión a sledovanie zápasu od 18:00. Po zápase odchod autobusu na Slovensko.
Pondelok 29. 5.: návrat na Slovensko v priebehu dňa.

janov stadion

Ak vás ponuka zájazdu zaujala alebo sa chcete dozvedieť viac, KONTAKTUJTE NÁS.

https://www.youtube.com/watch?v=Zd6HK0CY4mI

https://www.youtube.com/watch?v=Wxr9wtTTHJs

Vyjadrenia klientov zo zápasov Sampdoria, Neapol

Nižšie nájdete konkrétne skúsenosti a hodnotenia našich klientov.

 • Boli sme v Janove na zápase Sampdoria-SSC Napoli. Boli sme spokojní so všetkým! Super organizácia, krásne mesto Janov, ochotní sprievodcovia a samozrejme nezabudnuteľná atmosféra na štadióne. Ďakujeme za tento krásný zážitok a dúfam, že sa ešte bude organizovať takýto zájazd do Janova!!! Róbert a Mária
  Mária Mravúchová | Sampdoria - Neapol | 28.5.2017
 • Veľké díky za perfektný zájazd do Janova na futbal. Vďaka delegátovi za jeho obetavosť a ľudský prístup - k spokojnosti účastníkov zájazdu. Taktiež patrí veľké díky za bezpečnú jazdu obom vodičom!
  Stanislav Kurpel | Sampdoria - Neapol | 28.5.2017

O kluboch

Sampdoria

Neapol

Spiaca sopka a symbol južného Talianska. Slávny SSC Neapol je klub s pohnutou históriou. Nájdeme v nej triumfy v európskych súťažiach, za éry Diega Maradonu, aj neslávne časy v bahne nižších súťaží. Dnes je však Neapol opäť na výslní.  Naháňa nielen nenávidených sokov z pyšného severného Talianska, ale opäť aj futbalových gigantov v Európskych pohároch. Partenopei hrávajú domáce zápasy na vypredanom Stadio San Paolo, ktorý prešiel v roku 2019 renováciou. Viete, že: Maradonovo číslo 10 je v Neapole nedotknuteľné a nesmie ho nosiť už žiaden iný hráč?