Rapid – West Ham (autobusom)

Od 22. 11. 2021 do odvolania je v Rakúsku lockdown. Podľa oficiálnych informácií od tamojšej vlády budú minimálne na 10 dní zatvorené reštaurácie, obchody, a zrušené športové aj kultúrne akcie, resp. budú bez divákov.

Vyjadrenia klientov zo zápasov Rapid Viedeň, West Ham

Nižšie nájdete konkrétne skúsenosti a hodnotenia našich klientov.

  • Chcem sa vám veľmi pekne poďakovať za organizáciu zájazdu do Viedne. Boli sme s Vašimi službami maximálne spokojní, takisto aj s celým programom. Futbalový zápas bol pre nás nezabudnuteľný zážitok a už teraz vieme, že sa do budúcna určite zúčastníme zájazdu v podaní FutbalTour.
    Michal Molnár | Rapid Viedeň - Austria Viedeň | 9.10.2022
  • Určite odporúčam, zakúpila som si cez FutbalTour vstupenky na West Ham a tá atmosféra 😍 ešte som od nich namiesto 3. kategórie dostala vstupenky 2.kategorie ako darček čím neskutočne potešili, ďakujem krásne, určite cez Vas pôjdem aj nabudúce
    Eva Homolová | West Ham - Aston Villa | 18.3.2024

O kluboch

Rapid Viedeň

West Ham

West Ham United vznikol ako robotnícky klub v priemyselnej štvrti vo východnom Londýne. Priaznivci Kladivárov patria v Anglicku k najvernejším a najaktívnejším. Preslávili sa spievaním klubovej hymny "I'm Forever Blowing Bubbles" a cestovaním na zápasy hrané vonku vo veľkých počtoch. Zápasy West Hamu sú preto vyhľadávané práve pre svoju jedinečnú futbalovú atmosféru. Najväčšia rivalita panuje pri derby súbojoch s londýnskymi klubmi Chelsea FC a Tottenham Hotspurs. Za úhlavného nepriateľa je však už niekoľko desaťročí považovaný susedský klub spoza rieky Temža - Millwall FC.