Rakúsko – Anglicko (loďou)

Anglická futbalová reprezentácia sa v jednom z posledných meraní síl pred Majstrovstvami Európy 2020 predstaví v zápase proti našim rakúskym susedom. Využite ponuku atraktívneho výletu loďou, ktorý je vhodný pre rodiny s deťmi, iba prostredníctvom CK FutbalTour.sk!

Zájazd loďou na zápas Rakúsko – Anglicko v cene od 85 € / osoba obsahuje:

*PONUKA ZÁJAZDU DO VIEDNE AUTOBUSOM*

Odporúčaný program zájazdu

UTOROK: Odchod zo Slovenska v stanovených časoch, príchod do Viedne dopoludnia a individuálny program. Neskôr presun na štadión a sledovanie zápasu Rakúsko – Anglicko. Po zápase cesta späť na Slovensko.  

NÁŠ TIP: Pripravte sa na zájazd s predstihom. Vlajky, dresy, šály a iné suveníry v novom FAN shope.

Prejsť do FAN shopu

Vyjadrenia klientov zo zápasov Rakúsko, Anglicko

Nižšie nájdete konkrétne skúsenosti a hodnotenia našich klientov.

  • Zájazd v Londýne na zápas Anglicko - Slovensko bol fantastický - SUPER. Vďaka vám sa mi splnil ďalší sen a to zažiť zápas na Wembly. Ďakujem aj delegátovi Viktorovi za sprevádzanie krásnym mestom a za bonus, ktorým bol návšteva Arsenalu★★★★★ P. S.: teším sa na ďalši zajazd 
    Juraj Kormanec | Anglicko - Slovensko | 4.9.2017
  • Chcela by som sa Vám veľmi poďakovať za zorganizovanie tohto futbalového sna môjho partnera. Všetko bolo dokonalé, od počiatočnej organizácie, ubytovania, upravovanie termínu tesne pred odletom až po ten zápas. Zo štadióna Wembley nás museli doslova vyhodiť ako úplne posledných z 80 000 návštevníkov zápasu, kde sme vdychovali atmosféru do poslednej možnej sekundy :). DOKONALÉ ĎAKUJEME.
    Eva Iványiová | Anglicko - Francúzsko | 17.11.2015

O kluboch

Rakúsko

Anglicko

Anglické národné futbalové mužstvo je najstarší tím na svete a hralo aj úplne prvý medzinárodný zápas, ktorý sa konal v roku 1872 proti Škótsku. Anglicko je jednou z krajín Spojeného kráľovstva a FIFA mu ponechala svoju vlastnú reprezentáciu. Domáci štadión Anglicka je Wembley Stadium (kapacita 90 000). Anglicko vyhralo Majstrovstvá sveta v roku 1966, vo finále porazilo Západné Nemecko 4–2 v predĺžení. Nikdy však nevyhralo európsky šampionát - najlepším umiestnením bola účasť v semifinále v rokoch 1968 a 1996.