NHL v Štokholme: Colorado – Ottawa

Globe Arena v Štokholme bude svedkom prestížneho dvojzápasu medzi Coloradom Avelanche a Ottawou Senators. Na severe Európy sa tak predstavia Karlsson, Landeskog a ďalšie hviezdy NHL!

Letecký zájazd na NHL v Štokholme v cene od 890 € zahŕňa:

 • obojsmernú letenku so všetkými poplatkami (Viedeň – Štokholm)
 • ubytovanie na 2 noci v 3* hoteli – vyšší štandard ubytovania na vyžiadanie
 • vstupenky na 2 zápasy (Colorado – Ottawa / Ottawa – Colorado)
 • služby slovenského delegáta na vyžiadanie alebo pri skupine 10 a viac klientov
  • Za športovými akciami po celom svete cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájazdoch asistujú našim klientom skúsení a vždy ochotní delegáti. Referencie / O nás
 • Nonstop infolinku
 • Kupón od Fotolabu v hodnote 30€
  * možnosť doobjednať špeciálne poistenie pre hokejové zájazdy

Kapitáni oboch mužstiev sa predstavia na domácej pôde. Sledujte prestížny dvojzápas priamo na tribúnach v Štokholme!

karlsson landeskog nhl

Ak chcete vidieť hviezdy NHL naživo v akcii a okrem toho si pozrieť nádherné mesto. Švédska metropola patrí medzi najkrajšie hlavné mestá na svete.

stockholm mesto

Terakotové a šafranové budovy v lete sa  trblietajúce medzi modrou hladinou vody a ešte modrejšou oblohou. Živé, moderné mesto je slávne vďaka súčasnému dizajnu, kontroverznej móde a svetoznámym nočným klubom.

stokholm hokej

Kapitán Ottawy Senators – Erik Karlsson

karlsson gol ottawa

Kapitán Colorada Avelanche – Gabriel Landeskog

colorado kapitan landeskog

Veľmi radi individuálne pripravíme zájazd presne podľa vašich požiadaviek (doprava, dĺžka pobytu, výber hotela, umiestnenie vstupeniek na štadióne, doplnkový program v mieste konania). KONTAKTUJTE NÁS.

stokholm mesto

Vyjadrenia klientov zo zápasov NHL

Nižšie nájdete konkrétne skúsenosti a hodnotenia našich klientov. Dávame Vám ich k dispozícii, aby ste vedeli, aké je to cestovať a zažívať šport s nami. Sme vďační za každú pochvalu, hoci si uvedomujeme hodnotu konštruktívnej kritiky a sme jej otvorení. Veríme, že sem čoskoro pribudne aj Váš zážitok (Skúsenosti sú individiálne a môžu sa líšiť).

 • Pekný deň prajem.Zúčastnili sme sa s mojou priateľkou zájazdu do Kalifornie v termíne od 1.3.2019 do 10.3.2019. V prvom rade musím napísať, že zájazd maximálne splnil naše očakávania.Hlavnú zásluhu má na tom delegát, zástupca spoločnosti, sprievodca, organizátor, hlavný šofér a to všetko v jednej osobe- Jakub Loydl.Ako šofér jazdil príkladne a ukážkovo, bol opatrný, správne predvídal cestnú premávku a možné riziká a ohrozenia.Vystupoval veľmi profesionálne, príjemne a skúsene vyriešil každú situáciu.Bol veľmi ochotný zastaviť na pumpách aj častejšie ako to bolo stanovené v časovom harmonograme, keďže sme boli skupina veľmi konzumná a dobré rožky z pekárničky na pumpe nám vždy dobre padli.V úlohe sprievodcu pôsobil skúsene, bol nabitý informáciami o krajine ako aj o všetkých miestach , kde sme boli. Zájazd bol krásny, time management zvládnutý bravúrne vďaka pánovi delegátovi Jakubovi.Zážitkov obrovská kopa a spomienky ostanú iba tie najlepšie. Videli sme maximálne množstvo krásnych miest, veľa štadiónov, športových zápasov a to doslova za pár dní a preto tento zájazd hodnotím veľmi kladne a vrelo ho odporúčam každému, kto chce zažiť nezabudnuteľný trip v USA s veľkým človekom a profesionálom menom Jakub Loydl.S pozdravom Pallo Igor.
  Igor Pallo | Las Vegas - Vancouver | 16.3.2019
 • Zdravíme Vás,v dňoch 01.03-10.03 sme sa zúčastnili zájazdu do LA a Las Vegas.Veľmi pekne by sme chceli poďakovať celá rodinka za nielen športový (zápasy NHL, NBA), ale hlavne cestovateľský zážitok agentúre HokejTour.sk.Menovite našim sprievodcom hlavne Kristiánovi a Jakubovi...fotky hovoria za všetko ! ĎAKUJEMEIvan Dorčík
  Ivan Dorčík | LA Kings - Chicago Blackhawks | 15.3.2019