New York: Dovolenka pre páry

Vychutnajte si vo dvojici čarovný New York a zažite neopakovateľný výlet so svojou polovičkou. Nechajte sa inšpirovať a využite jedinečnú ponuku poznávacieho zájazdu pre páry.

Radi vám pripravíme letecký zájazd presne podľa vašich predstáv na akýkoľvek termín. Štandardný zájazd pre páry v cene od 890 € / osoba obsahuje:

 • Obojsmernú letenku s prestupom do New Yorku so všetkými poplatkami a batožinou
  • Na vyžiadanie priamy let za príplatok
 • Obojsmerné letiskové transfery
 • Ubytovanie na 5 nocí v 3* hoteli s výhodnou polohou
 • Vstupenku na vybrané športové / kultúrne podujatie
 • Detailné pokyny k zájazdu a tipy čo zažiť v New Yorku
 • Nonstop infolinku
 • Vytlačenú spoločnú fotografiu z New Yorku
 • Kupón od Fotolabu na vybrané fotoslužby
  *možnosť doobjednať vstupenky na športové, kultúrne a iné podujatia

***NEPREHLIADNITE KOMPLETNÚ PONUKU ZÁJAZDOV PRE PÁRY***
(Londýn, Paríž, Barcelona, Miláno, Madrid)

Ak chcete vymeniť súkromie za spoločnosť ďalších krajanov a skúseného delegáta, vyberte si z ponuky skupinových zájazdov do USA.

Predpokladaný program zájazdu (upraví sa podľa výberu atrakcií a termínu zápasov):

piatok: Ráno odlet do New Yorku. Po prílete presun na hotel a prihlásenie na recepcii (ubytovanie najskôr od 14:00 hod).  Oboznámenie sa s prostredím a základná prehliadka okolia.

sobota: Voliteľný program (plavba loďou okolo Manhattanu). Popoludní individuálny program. Neskôr návšteva vybraného športového / kultúrneho podujatia.

nedeľa: Prehliadka mesta (vyhliadka Ground Zero – 1 World Trade Center). Popoludní individuálny program. Neskôr návšteva vybraného športového / kultúrneho podujatia.

pondelok: Ostatné zaujímavosti (Times Square, Empire State Building, Broadway, Grand Central Terminal). Popoludní individuálny program. Neskôr návšteva vybraného športového / kultúrneho podujatia.

utorok: Prehliadka mesta (Central Park, Rockefeller center, Fifth Avenue). Popoludní individuálny program. Neskôr návšteva vybraného športového / kultúrneho podujatia.

streda: Odhlásenie z hotela (do 12:00 hod), neskôr transfer na letisko a odlet z New Yorku.

Poznámka: Výber spoplatnených atrakcií je voliteľný. Pri rezervácii prosím uveďte preferovaný doplnkový program pre včasné zaobstaranie vstupeniek.  

V New Yorku sa hrá svetový hokejbasketbal či bejzbal, no cestovať do metropoly východného pobrežia iba za športom by bolo naozaj škoda.

Úžasné miesta nájdete prakticky na každom rohu a nemusia to byť len turisticky najexponovanejšie miesta. Prejdite sa cez SohoLittle Italy alebo Greenwich Village a všade narazíte na veci, ktoré vás očaria.

Nie každému sa však chce chodiť naslepo a preto určite odporúčame aj známe newyorské pamiatky. Začať môžete napríklad návštevou skutočného symbolu New Yorku – Sochy slobody. Tá od roku 1886 víta z Liberty Islandu všetkých, ktorí prichádzajú hľadať svoje šťastie do Big Apple.

Svojou neopakovateľnou panorámou vás ohúri Brooklynský most. V čase svojho otvorenia patril medzi najdlhšie mosty na našej planéte, no aj keď ním nikdy nebol, pohľad naň je nezabudnuteľný.

Samostatnou kapitolou je Central Park. 3,41 kilometrov štvorcových, veľká oáza zelene priamo v centre betónovej džungle, pôsobí ako zázrak. Panuje v nej vždy neuveriteľne čulý ruch a je to miesto, ktoré vás naozaj nabije energiou.

Užite si výhodné nákupy od Piatej avenue až po Macy´s, ktorý je najväčším obchodným domom na svete.

Pokračovať by sme mohli do nekonečna, veď nech už chcete robiť v New Yorku čokoľvek, mesto vám to umožní. Romantická prechádzka na brehu rieky Hudson, ruch Rockeffeler centra alebo prehliadka úžasnej budovy Grand Central Terminalu, to všetko je len zlomok možností, ktoré ako turista vo veľkom jablku máte. Zažite to všetko s nami. Postaráme sa o to, aby bol tento výlet pre vás nezabudnuteľný a naplno ste si užili všetko to najlepšie, čo New York ponúka.

Ak si želáte zaslať bližšie informácie k zájazdu, KONTAKTUJTE NÁS.

 

O kluboch

New York pre páry

Vychutnajte si New York so svojou polovičkou na zájazde bez kompromisov. Spoznajte zákutia "Big apple" a po športovom zážitku si užite romantickú večeru vo dvojici. Zájazdy pre páry s miestnym sprievodcom sú zárukou jedinečných zážitkov.