MS v hokeji 2024: Slovensko – Kanada (autobusom)

*PREDBEŽNÁ REGISTRÁCIA*

Pre veľký záujem evidujeme záujemcov o štvrťfinálový zápas Slovenska na MS.
Vyplňte nezáväznú rezerváciu a v prípade dostupnosti vstupeniek vás budeme kontaktovať.

Termín zápasu je potvrdený na 23. 5. 2024 o 16:20 v Prahe

Čo nasleduje po vyplnení nezáväznej rezervácie? Budeme vás evidovať medzi záujemcami o štvrťfinálový zápas Slovenska na MS. V prípade dostupnosti vstupeniek vás budeme kontaktovať. Po vyplnení rezervácie ešte nemáte garanciu zájazdu.

NÁŠ TIP

  • darujte zájazd ako originálny zážitok – radi pripravíme darčekovú poukážku na mieru
  • potrebujete viac informácií? odpovede na najčastejšie otázky nájdete TU

 

Vyjadrenia klientov zo zápasov Slovenská hokejová reprezentácia, Kanada

Nižšie nájdete konkrétne skúsenosti a hodnotenia našich klientov.

  • Zúčastnil som sa MS 20 v Třinci SVK - FIN. So službami som bol veľmi spokojný. Delegát bol na vysokej odbornej úrovni, ochotný pomôcť, poradiť. Vybavenie autobusu bolo komfortné. Celkovo som bol veľmi spokojný a rád sa zúčastním aj ďalších akcií. Ďakujem.
    Milan Novák | SVK-FIN | 19.1.2020
  • slovensko futbal reprezentacia euro 2021
    Organizácia konečne na slovenské pomery nadštandardná - nemám pripomienku.Delegáti pohodoví ľudia a výlet stál za to. Výkony hokejistov žiaľ neviete ovplyvniť, ale máte šancu o rok - dovtedy sa to naučiť 🙂
    Ľubomír Šimkovič | Charter: SVK - Rusko / SVK - USA | 14.5.2017

O kluboch

Slovenská hokejová reprezentácia

Slovenská hokejová reprezentácia už súperom nenaháňa strach smrtiacou ofenzívnou smršťou, no hokejisti s dvojkrížom na hrudi sú odhodlaní povstať z popola. Majstri sveta z Goteborgu vymenili dresy za obleky a opäť ich čaká ťažká úloha. Najprv ťahali náš hokej z C kategórie do Áčka a dnes musia pomôcť nájsť svojich nástupcov a vytiahnuť slovenský hokej z priemeru. Tím Slovenska „18“ na nedávnych domácich MS, ukázal, že so srdcom sa dá porážať aj najlepších a to je cesta, ako sa vrátiť späť medzi elitu. Verný slovenský fanúšik si opäť zaslúži zakričať „gól!“ a zaspievať národnú hymnu po víťaznom zápase na MS, či olympiáde.

Kanada