MS v hokeji 2017: Samostatné vstupenky

Hokejová republika zažije ďalšie dva týždne plné akcie a napätia. Omladený tím trénera Cígera odohrá prvých 7 zápasov v Kolíne, kde vyrástla krásna hala pre 19 500 návštevníkov. Slovenskí priaznivci zo všetkých kútov krajiny tak budú mať priestor pre mohutnú podporu našich chlapcov.

Užite si pravú dávku majstrovského hokeja v spoločnosti najskúsenejšej hokejovej CK na Slovensku!

Rozpis zápasov Slovenska:

Slovensko – Taliansko (sobota, 6. 5., 16:15)
Slovensko – Lotyšsko (nedeľa, 7. 5., 20:15)
Slovensko – Dánsko (utorok, 9. 5., 20:15)
Slovensko – Nemecko (streda, 10. 5., 20:15)
Slovensko – Rusko (sobota, 13. 5., 16:15)
Slovensko – USA (nedeľa, 14. 5., 16:15)
Slovensko – Švédsko (utorok, 16. 5., 12:15)

Kompletný cenník vstupeniek pošleme na vyžiadanie, KONTAKTUJTE NÁS

lanxess arena kolin hokej

V ponuke CK HokejTour.sk nájdete kompletný servis, od zabezpečenia samostatných vstupeniek na akýkoľvek zápas počas šampionátu, až po autobusové a charterové skupinové zájazdy zo Slovenska. Nemusíte riešiť dopravu, ubytovanie ani vstupenky, všetko vybaví CK HokejTour.sk.

Fotogaléria z MS 2014 v Bielorusku

Fotogaléria z MS 2015 v Česku

Fotogaléria z MS 2016 v Rusku

Majstrovstvá sveta sa po dlhšom čase opäť uskutočnia v dvoch krajinách. Nemecko ani Francúzsko síce nepatria k hokejovým veľmociam, ale ich výborné organizátorské schopnosti sú všeobecne známe. V Kolíne a Paríži sa tak môžeme tešiť na skvelý šampionát.

*Kompletná ponuka zájazdov na hokejové MS 2017 v Kolíne*

kolin mesto

Okrem toho si samozrejme užijete množstvo zábavy vo fanzónach pri štadiónoch, zdegustujete miestne špeciality a spoznáte historické pamiatky. Na všetkých účastníkov čakajú nezabudnuteľné zážitky. KONTAKTUJTE NÁS!

Kategórie vstupeniek

V ponuke sú samostatné vstupenky na všetky zápasy majstrovstiev sveta, pre jednotlivcov, dvojice, ale aj menšie či väčšie skupiny. Vstupenky na jednotlivé zápasy sú k dispozícii od 30 €. Na vyžiadanie pošleme kompletný cenník s kategóriami.

ms v hokeji 2017 mapa stadiona kolin

Ak chcete niekoho prekvapiť, môžete to vyriešiť darčekovou poukážkou v ľubovoľnej hodnote alebo na konkrétny zápas a zájazd.

Fandite štýlovo! Suveníry slovenskej reprezentácie nájdete na WWW.FANSTORE.SK. Pri objednávke zadajte kód „HokejTour.sk“ a získate zľavu 10% na celú sumu objednávku.

 

Vyjadrenia klientov zo zápasov Slovenská hokejová reprezentácia

Nižšie nájdete konkrétne skúsenosti a hodnotenia našich klientov.

  • Zúčastnil som sa MS 20 v Třinci SVK - FIN. So službami som bol veľmi spokojný. Delegát bol na vysokej odbornej úrovni, ochotný pomôcť, poradiť. Vybavenie autobusu bolo komfortné. Celkovo som bol veľmi spokojný a rád sa zúčastním aj ďalších akcií. Ďakujem.
    Milan Novák | SVK-FIN | 19.1.2020
  • slovensko futbal reprezentacia euro 2021
    Organizácia konečne na slovenské pomery nadštandardná - nemám pripomienku.Delegáti pohodoví ľudia a výlet stál za to. Výkony hokejistov žiaľ neviete ovplyvniť, ale máte šancu o rok - dovtedy sa to naučiť 🙂
    Ľubomír Šimkovič | Charter: SVK - Rusko / SVK - USA | 14.5.2017

O kluboch

Slovenská hokejová reprezentácia

Slovenská hokejová reprezentácia už súperom nenaháňa strach smrtiacou ofenzívnou smršťou, no hokejisti s dvojkrížom na hrudi sú odhodlaní povstať z popola. Majstri sveta z Goteborgu vymenili dresy za obleky a opäť ich čaká ťažká úloha. Najprv ťahali náš hokej z C kategórie do Áčka a dnes musia pomôcť nájsť svojich nástupcov a vytiahnuť slovenský hokej z priemeru. Tím Slovenska „18“ na nedávnych domácich MS, ukázal, že so srdcom sa dá porážať aj najlepších a to je cesta, ako sa vrátiť späť medzi elitu. Verný slovenský fanúšik si opäť zaslúži zakričať „gól!“ a zaspievať národnú hymnu po víťaznom zápase na MS, či olympiáde.