Vstupenky na MS v hokeji: Slovensko – Nemecko

Klasický súboj medzi našimi reprezentantmi a domácim Nemeckom bude jedným z rozhodujúcich zápasov v boji o postup medzi najlepších 8 mužstiev turnaja. Buďte pri tom spolu s HokejTour.sk!

Ponuka vstupeniek na zápas Slovensko – Nemecko v cene od 40 € obsahuje:

  • Vstupenku 4. kategórie
  • Príplatky za vyššie kategórie:
    • 3. kategória – 10 € / ks
    • 2. kategória – 25 € / ks
    • 1. kategória – 50 € / ks
  • Asistenčné služby v dejisku zápasu
  • Nonstop infolinku

ms v hokeji 2017 mapa stadiona kolin

Kategórie vstupeniek

V ponuke sú samostatné vstupenky na všetky zápasy majstrovstiev sveta, pre jednotlivcov, dvojice, ale aj menšie či väčšie skupiny. Vstupenky na jednotlivé zápasy sú k dispozícii od 30 €. Na vyžiadanie pošleme kompletný cenník s kategóriami.

lanxess arena kolin hokej

V ponuke CK HokejTour.sk nájdete kompletný servis, od zabezpečenia samostatných vstupeniek na akýkoľvek zápas počas šampionátu, až po autobusové a charterové skupinové zájazdy zo Slovenska. Nemusíte riešiť dopravu, ubytovanie ani vstupenky, všetko vybaví CK HokejTour.sk.

Fotogaléria z MS 2014 v Bielorusku

Fotogaléria z MS 2015 v Česku

Fotogaléria z MS 2016 v Rusku

lanxess-arena-kolin

Majstrovstvá sveta sa po dlhšom čase opäť uskutočnia v dvoch krajinách. Nemecko ani Francúzsko síce nepatria k hokejovým veľmociam, ale ich výborné organizátorské schopnosti sú všeobecne známe. V Kolíne a Paríži sa tak môžeme tešiť na skvelý šampionát.

*Kompletná ponuka zájazdov na hokejové MS 2017 v Kolíne*

kolin nahladovka

Okrem toho si samozrejme užijete množstvo zábavy vo fanzónach pri štadiónoch, zdegustujete miestne špeciality a spoznáte historické pamiatky. Na všetkých účastníkov čakajú nezabudnuteľné zážitky. KONTAKTUJTE NÁS!

Ak chcete niekoho prekvapiť, môžete to vyriešiť darčekovou poukážkou v ľubovoľnej hodnote alebo na konkrétny zápas a zájazd.

hokejtour

Fandite štýlovo! Suveníry slovenskej reprezentácie nájdete na WWW.FANSTORE.SK. Pri objednávke zadajte kód „HokejTour.sk“ a získate zľavu 10% na celú sumu objednávku.