Miláno: Dovolenka pre páry

Hľadáte dokonalé miesto pre zaľúbené páry? Miláno, domov módy a futbalu, určite nesklame! Užite si romantický výlet vo dvojici a odneste si jedinečné zážitky.

Radi vám pripravíme letecký zájazd presne podľa vašich predstáv na akýkoľvek termín. Štandardný zájazd pre páry v cene od 350 € / osoba obsahuje:

  • Obojsmernú letenku do Milána so všetkými poplatkami a príručnou batožinou
  • Obojsmerné letiskové transfery
  • Ubytovanie na 3 noci v 3* hoteli s výhodnou polohou
  • 1 vstupenku na vybrané športové / kultúrne podujatie
  • Detailné pokyny k zájazdu a tipy čo zažiť v Miláne
  • Nonstop infolinku
  • Vytlačenú spoločnú fotografiu z Milána
  • Kupón od Fotolabu na vybrané fotoslužby
    *možnosť doobjednať vstupenky na športové, kultúrne a iné podujatia

***NEPREHLIADNITE KOMPLETNÚ PONUKU ZÁJAZDOV PRE PÁRY***
(New York, Paríž, Barcelona, Londýn, Madrid)

Ak chcete vymeniť súkromie za spoločnosť ďalších krajanov a skúseného delegáta, vyberte si z ponuky skupinových zájazdov do Talianska.

Predpokladaný program zájazdu (upraví sa podľa Vášho výberu atrakcií a termínu futbalového zápasu):

piatok: Odlet z Bratislavy. Po prílete presun na hotel a ubytovanie. Voliteľná prehliadka futbalového štadióna San Siro.

sobota: Voliteľný program: katedrála Duomo, opera La Scala, Galleria Vittorio Emanuele II., Pinacoteca di Brera, hrad Sforzesco. Popoludní odporúčame navštíviť štvrť Navigli, prípadne výlet do neďalekého mestečka Bergamo s jedinečným historickým centrom.

nedeľa: Individuálny program (nákupy na Via Montenapoleone, prechádzky po parkoch atď.),  neskôr presun na štadión a sledovanie vybraného zápasu.

pondelok: Odhlásenie z hotela (do 12:00 hod), neskôr transfer na letisko a odlet do Bratislavy.

Poznámka: Výber spoplatnených atrakcií je voliteľný. Pri rezervácii prosím uveďte preferovaný doplnkový program pre včasné zaobstaranie vstupeniek.

Miláno je hlavné mesto Lombardie a okrem atraktívneho futbalu ponúka aj toľko možností na nejaký ten predzápasový výlet, že by bola veľká škoda jeho zvodom nepodľahnúť. Mesto je ekonomickým i kultúrnym centrom Talianska a samozrejme aj hlavným mestom svetovej módy. Nuda v ňom nemá miesto.

Môžete sa naplno spoľahnúť na naše odporúčania. Určite v nich nebude chýbať svetoznámy milánsky dóm, ktorý už zďaleka svieti svojou bielou farbou, pretože je celý postavený z mramoru. My vám odporúčame po klasickej prehliadke ešte vystúpiť aj na strešnú terasu, krajší výhľad na Miláno nenájdete.

Ak vás zaujíma hudba, asi by bol hriech obísť najznámejší operný dom na svete – La Scalu. Tá už od roku 1778 víta vo svojich útrobách všetkých, ktorí milujú klasickú hudbu a na jej javisku vystupujú tie najväčšie operné hviezdy na svete. Možno budete mať šťastie a niektorú z jej hviezd stretnete v okolitých kaviarničkách.

Miláno je mekka módy a v meste nájdete niekoľko vyhlásených nákupných galérií. Podľa nášho názoru tou najlepšou je Galleria Vittorio Emanuele II. Nájdete v nej exkluzívne butiky všetkých slávnych módnych návrhárov a značiek. Okrem obchodov však stojí za to aj nádherná architektúra nákupných pasáží tejto galérie. Taliani si jednoducho potrpia na pompéznosť.

A keď si budete chcieť od všetkého oddýchnuť Miláno vám opäť podá pomocnú ruku. K dispozícii je množstvo krásnych parkov, kde si dokonale vyčistíte hlavu. Najznámejšie sú Parco Sempione a Parco Nord, ale okrem nich vás svojou upravenosťou potešia aj prakticky všetky ostatné oddychové zóny.

milano galeria nakuipovanie

Ak si želáte zaslať bližšie informácie k zájazdu, KONTAKTUJTE NÁS.

O kluboch

Miláno pre páry

Vychutnajte si Miláno so svojou polovičkou na zájazde bez kompromisov. Spoznajte zákutia hlavného mesta módy a po športovom zážitku si užite romantickú večeru. Zájazdy pre páry s miestnym sprievodcom sú zárukou jedinečných zážitkov.