Madrid: Dovolenka pre páry

Máte doma vášnivého fanúšika Realu Madrid? Zoberte ho na nezabudnuteľný víkend do metropoly Španielska a spojte futbalový zážitok s prehliadkou hlavného mesta kultúry v krajine!

Radi vám pripravíme letecký zájazd presne podľa vašich predstáv na akýkoľvek termín. Štandardný zájazd pre páry v cene od 390 € / osoba obsahuje:

  • Obojsmernú letenku Bratislava – Madrid so všetkými poplatkami a príručnou batožinou
  • Obojsmerné letiskové transfery
  • Ubytovanie na 3 noci v 3* hoteli s výhodnou polohou
  • Vstupenku na vybrané športové / kultúrne podujatie
  • Detailné pokyny k zájazdu a tipy čo zažiť v Madride
  • Nonstop infolinku
  • Vytlačenú spoločnú fotografiu z Madridu
  • Kupón od Fotolabu na vybrané fotoslužby
    *možnosť doobjednať vstupenky na športové, kultúrne a iné podujatia

***NEPREHLIADNITE KOMPLETNÚ PONUKU ZÁJAZDOV PRE PÁRY***
(New York, Paríž, Barcelona, Miláno, Londýn)

Ak chcete vymeniť súkromie za spoločnosť ďalších krajanov a skúseného delegáta, vyberte si z ponuky skupinových zájazdov do Madridu.

Predpokladaný program zájazdu (upraví sa podľa výberu atrakcií a termínu futbalového zápasu):

piatok: Odlet z Bratislavy. Po prílete presun na hotel a ubytovanie. Oboznámenie s prostredím, dopravou a inými atrakciami + voliteľná prehliadka futbalového štadióna Santiago Bernabeu.

sobota: Voliteľný program: námestie Plaza Mayor, Puerta del Sol, Plaza de la Villa, Plaza de Cibeles s fontánou, kráľovský palác Palacio Real. Popoludní voľný program (odporúčame navštíviť park Retiro, alebo výlet do blízkeho Toleda).

nedeľa: Individuálny program (napr. muzeum Prado, nákupy na Gran Via atď.),  neskôr presun na štadión a sledovanie vybraného zápasu.

pondelok: Odhlásenie z hotela (do 12:00 hod), neskôr transfer na letisko a odlet do Bratislavy.

Poznámka: Výber spoplatnených atrakcií je voliteľný. Pri rezervácii prosím uveďte preferovaný doplnkový program pre včasné zaobstaranie vstupeniek.

Madrid – sídlo kráľa, toho španielskeho, no dnes, vďaka Realu, aj panstvo kráľa európskeho klubového futbalu. Madrid však nie sú iba Galacticos. Ponúka viac, ako len Ronalda a jeho družinu. Poďte popri najlepšom futbale spoznať s našim lokálnym sprievodcom krásne historické centrum a všetky ostatné hlavné turistické atrakcie.

A keď už sa nabažíte highlightov ako Puerta del Sol, Plaza Mayorparku Retiro, alebo Museo del Prado, nie ste ani v polovici všetkej zábavy. Odporúčame navečerať sa v typickej španielskej reštaurácii a po nej sa nechať zviesť vášnivým rytmom Flamenca. Na výber je aj návšteva býčích zápasov v aréne Arenas alebo zablúďte na nefalšovaný nedeľný blšák v uličkách starého mesta – El Rastro.

Ak ste ale skutočným športovým fanatikom, v Madride vás čaká raj. Začnete prehliadkou štadióna Santiago Bernabeu, navštívite fanshop Realu a ak to nestačí, víkend si pokojne spestrite ďalšími športovými podujatiami. Realu môžete fandiť aj v basketbale, futsale alebo môžete zmeniť klubové farby a zájsť aj na zápasy ostatných madridských futbalových tímov, je len na vás či si vyberiete Atletico Madrid, Getafe, alebo Rayo Vallecano.

Celý zájazd a všetky aktivity zabezpečíme tak, aby ste sa už o nič nestarali a naplno si užili (nielen) futbalový víkend v Madride.

Ak si želáte zaslať bližšie informácie k zájazdu, KONTAKTUJTE NÁS.

O kluboch

Madrid pre páry

Vychutnajte si Madrid so svojou polovičkou na zájazde bez kompromisov. Spoznajte zákutia hlavného mesta Španielska a po športovom zážitku si užite romantickú večeru. Zájazdy pre páry s miestnym sprievodcom sú zárukou jedinečných zážitkov.