Maďarsko – Anglicko (vstupenka + hotel)

ZÁPAS JE VYPREDANÝ! PONUKU VSTUPENIEK A ZÁJAZDOV NA ĎALŠIE ZÁPASY NÁJDETE TU.

PODMIENKY PRE VSTUP DO MAĎARSKA / NA ŠTADIÓN:

Na územie Maďarska môžu vstúpiť osoby zo Slovenska bez obmedzení.

Vstup na štadión: Každá osoba nad 18 rokov je povinná predložiť doklad totožnosti (OP alebo pas) a potvrdenie o kompletnom očkovaní (mobilná aplikácia GreenPass alebo vytlačené potvrdenie v angličtine / maďarčine).
Žiadne iné potvrdenie nebude akceptované (napr. AG/PCR test, prekonanie ochorenia).
*Deti do 18 rokov v sprievode dospelej osoby nepotrebujú žiadne potvrdenia.

Odporúčame sledovať nariadenia, novinky a ďalšie podrobnosti na webe MZV.

CK nenesie zodpovednosť za prípadné zmeny v podmienkach návratu na Slovensko na základe vyhlásenie Úradu verejného zdravotníctva či vlády SR. Garantujeme zabezpečenie cesty do destinácie a vstup na podujatie pri splnení požadovaných podmienok danej krajiny a konkrétneho organizátora, ale pravidlá a podmienky návratu na Slovensko už znáša klient, pričom je zodpovedný za ich dodržiavanie.

budapest_Puskas_arena

Vyjadrenia klientov zo zápasov Maďarsko, Anglicko

Nižšie nájdete konkrétne skúsenosti a hodnotenia našich klientov.

  • Zájazd v Londýne na zápas Anglicko - Slovensko bol fantastický - SUPER. Vďaka vám sa mi splnil ďalší sen a to zažiť zápas na Wembly. Ďakujem aj delegátovi Viktorovi za sprevádzanie krásnym mestom a za bonus, ktorým bol návšteva Arsenalu★★★★★ P. S.: teším sa na ďalši zajazd 
    Juraj Kormanec | Anglicko - Slovensko | 4.9.2017
  • Chcela by som sa Vám veľmi poďakovať za zorganizovanie tohto futbalového sna môjho partnera. Všetko bolo dokonalé, od počiatočnej organizácie, ubytovania, upravovanie termínu tesne pred odletom až po ten zápas. Zo štadióna Wembley nás museli doslova vyhodiť ako úplne posledných z 80 000 návštevníkov zápasu, kde sme vdychovali atmosféru do poslednej možnej sekundy :). DOKONALÉ ĎAKUJEME.
    Eva Iványiová | Anglicko - Francúzsko | 17.11.2015

O kluboch

Maďarsko

Anglicko

Anglické národné futbalové mužstvo je najstarší tím na svete a hralo aj úplne prvý medzinárodný zápas, ktorý sa konal v roku 1872 proti Škótsku. Anglicko je jednou z krajín Spojeného kráľovstva a FIFA mu ponechala svoju vlastnú reprezentáciu. Domáci štadión Anglicka je Wembley Stadium (kapacita 90 000). Anglicko vyhralo Majstrovstvá sveta v roku 1966, vo finále porazilo Západné Nemecko 4–2 v predĺžení. Nikdy však nevyhralo európsky šampionát - najlepším umiestnením bola účasť v semifinále v rokoch 1968 a 1996.