Hertha – Liverpool (autobusom)

Pekarík s Dudom si zmerajú sily s anglickým gigantom! Vycestujte do Berlína spolu s najskúsenejšou futbalovou CK na Slovensku.

Autobusový zájazd na zápas Hertha – Liverpool v cene od 100 € zahŕňa:

 • Dopravu luxusným autobusom
 • Vstupenku základnej kategórie – tribuna OSTKURVE
  *vyššie kategórie na vyžiadanie za príplatok
 • Služby slovenského delegáta počas celej doby zájazdu
  • Za športovými akciami po celom svete cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájazdoch asistujú našim klientom skúsení a vždy ochotní delegáti. Referencie / O nás
 • Nonstop infolinku
 • Vytlačenú spoločnú foto účastníkov zájazdu
 • Kupón od Fotolabu v hodnote 30€
  *možnosť doobjednať špeciálne poistenie pre futbalové zájazdy

Spoznajte hlavné mesto Nemecka s najväčšou športovou CK na Slovensku a užite si skvelý futbalový deň. Kloppova červená družina mieri na Berlín!

Doprajte si letný víkend v hlavnom meste Nemecka a zakričte si YNWA na tribúnach Olympijského štadióna. Slávny anglický klub si ešte pred turnajom AUDI Cup v Mníchove odskočí do Berlína, kde sa postaví proti účastníkovi Európskej ligy aj s dvojicou slovenských reprezentantov. Tu nemôžete chýbať!

hertha-berlinoslava

74-tisícová aréna je preslávená ohlušujúcou atmosférou, ktorú treba zažiť!

Rámcový program zájazdu:

 • Piatok, 28. 7.: Odchod z Bratislavy vo večerných hodinách (cca o 23:00)
 • Sobota, 29. 7.: Ráno (približne o 9:00-10:00) príchod k Olympijskému štadiónu. Presun do centra, prehliadka mesta, degustácia miestnych špecialít, voľný program. Presun k štadiónu a sledovanie zápasu od 18:00. Po zápase odchod autobusu z Berlína
 • Nedeľa, 30. 7.: Príchod na Slovensko v ranných hodinách

ondrej duda hertha bsc

Ich bin eine Berliner, kričal prezident Kennedy počas svojho legendárneho prejavu a vy sa k nemu môžete o takmer polstoročie aj vďaka futbalu pridať. Pretože ak už sa chystáte pozrieť domácu Herthu s našimi Pekaríkom a Dudom v zostave, určite si poriadne vychutnajte aj samotné hlavné mesto Nemecka.

berlin-mesto

Berlín má bohatú históriu, no na druhej strane je to aj mesto, ktoré je považované za mekku súčasnej alternatívy v Európe. Máte tak jedinečnú šancu navštíviť historické pamiatky ako Reichstag (dnes už Bundestag), Brandenburskú bránu alebo slávny checkpoint Charlie, no už o pár štvrtí ďalej si môžete vychutnávať to najlepšie čo ponúka súčasné umenie – maľby, hudba, divadlo, to všetko je neoddeliteľnou súčasťou moderného Berlína.

Hertha Berlín Olympijský štadión

Kozmopolitná metropola je však predsa len v Nemecku a tak určite zablúďte do niektorej z vychytených krčiem, ktoré tu nájdete na každom kroku a otestujte ponuku najmä domácich pivovarov. Nad penou dobrého moku tiež môžete rozobrať s domácimi fanúšikmi, prečo nemá, napríklad na rozdiel od Londýna, Berlín v bundeslige viac zástupcov.

hertha-berlin-fans

Aj Herthe dlho trvalo kým sa do Bundesligy dostala a rovnako ťažké bolo sa v nej etablovať. Už sme spomenuli, že Berlín iného zástupcu v Bundeslige nemá a Herthe teda chýba nejaká silná rivalita. Zaujímavosťou však je fakt, že najväčší mestský konkurent Union Berlín, hoci je z rovnakého mesta nehral proti Herthe zápas celých 42 rokov.

hertha-berlin-fanusikova

Nebolo to však spôsobené tým, že by hrali na iných ligových leveloch, ale tým, že počas rokov studenej vojny bol Union v sovietskej zóne vplyvu a Hertha zasa v americkej. Stretli sa tak až vtedy keď Hertha vypadla do druhej Bundesligy.  V nedávnej sezóne Union takmer postúpil takže sa možno čas mestských derby blíži a ak na nejaké pôjdete s nami, v Berlíne zažijete určite kopec nádherných zážitkov.

hertha-berlin-stadion-fans

Nemusíte však čakať na postup Unionu. Poďte do Berlína s nami už teraz. Mesto stojí za návštevu. Hertha hrá kvalitný futbal a vidieť, ako v nej rastie možno budúci špílmacher našej reprezentácie, stojí za výlet. Nudiť sa určite nebudete na štadióne ani v meste.

 

Fotoalbum zo zájazdu na zápas Hertha Berlín – Borussia Dortmund

Priaznivci Liverpoolu nasledujú svoj klub po celom svete:

Ak si želáte zaslať bližšie informácie k zájazdu na Herthu Berlín, KONTAKTUJTE NÁS.

Vyjadrenia klientov zo zápasov Hertha Berlín, Liverpool

Nižšie nájdete konkrétne skúsenosti a hodnotenia našich klientov.

 • Boli sme s priateľkou na zápase Hertha Berlin - Borussia Dortmund a bolo to super. Prístup cestovky bol super, všetky informácie nám dali, delegát bol síce trosku zmätený, kedže bolo vidieť, že tam bol prvýkrát, ale každý sa učíme, takže vôbec nevadilo. Berlin bol dokonalý, škoda že pršalo. Zápas nemám slov, milujem Dortmund aj Reusa a keď rozhodne v 92 minúte Reus o výhre viac slov netreba. Odporúčam ďakujeme.
  Oliver Harton | Hertha Berlin - Borussia Dortmund | 20.3.2019
 • S priateľkou sme sa zúčastnili zápasu Hertha - Liverpool. Boli sme spokojní s celým zájazdom - hlavne s delegátom, ktorý nám poukazoval pamiatky aj nám o nich povedal čo-to, bol veľmi milý, ochotný - odpovedať na všetky otázky. Aj ceta bola dobre naplánovaná, že sa cestovalo v noci, čiže sa nezdala byť až tak dlhá a bolo veľa zastávok. Z našej strany úplná spokojnosť.
  Jozef Petrusz | Hertha - Liverpool | 30.7.2017

O kluboch

Hertha Berlín

Vedeli ste čo presne znamená skratka BSC? Je v tom ukrytý celý názov tohto najstaršieho berlínskeho klubu. Hertha Berliner Sport-Club von 1892 bola založená 25. júla a ako sa už v názve spomína v roku 1892, po nápade dvojíc bratov Fritza und Maxa Lindnera a Otta und Williho Lorenza. Meno klubu navrhol Fritz Lindner podľa parníka s modro-bielo-žltým komínom, s ktorým sa predtým so svojím otcom náhodne plavili po rieke Havola. Hertha patrí medzi priemerné kluby Bundesligy a stále čaká na výrazný úspech na najvyššej úrovni. Vo vitrínke však má trofeje za majstra Nemecka alebo majster 2. Nemeckej ligy. Domáce zápasy hráva na berlínskom Olympiastadion, ktorý je s kapacitou 74 500 divákov tretím najväčším štadiónom v Nemecku.

Liverpool

Liverpool je najúspešnejším anglickým klubom v Európskych súťažiach a druhým najúspešnejším v Anglicku. Časy najväčšej slávy sú však preč a The Reds neoslavovali na Anfielde titul od roku 1990. Napriek tomu býva ikonický štadión neustále plný a keď sa zo slávnej tribúny The Kop začne niesť klubová hymna You’ll never walk alone, zovrie vám hrdlo a pochopíte aký je tento klub výnimočný. Samozrejme iba ak nefandíte Evertonu, s ktorým LFC každoročne zvádza tuhý súboj o vládcu mesta nad riekou Mersey. Viete, že: Anfield Road bol pôvodne domovským štadiónom rivalov z Evertonu? FC Liverpool na ňom začali hrávať až po presťahovaní sa Evertonu do neďalekého Goodison Parku.