Hertha Berlín – Kolín

Doprajte si výlet v hlavnom meste Nemecka a sledujte slovenských reprezentantov v akcii!

Letecký zájazd na zápas Hertha – Kolín v cene od 190 € zahŕňa:

 • obojsmernú letenku z Bratislavy do Berlína so všetkými poplatkami
 • ubytovanie na 2 noci v 3* hoteli s výbornou polohou voči štadiónu a centru mesta
 • vstupenku základnej kategórie – vyššie kategórie na vyžiadanie za príplatok
 • služby slovenského delegáta (pri skupine 10 a viac klientov alebo na vyžiadanie)
  • Za športovými akciami po celom svete cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájazdoch asistujú našim klientom skúsení a vždy ochotní delegáti. Referencie / O nás
 • kupón do Fotolab v hodnote 30 €
 • nonstop infolinku
  *možnosť doobjednať špeciálne poistenie pre futbalové zájazdy
 • ondrej duda hertha bsc

 

Ste držiteľom Lyoness Cashback Card alebo Egocard? Uveďte jej číslo v objednávke a získate zľavu!

berlin-mesto

Ich bin eine Berliner, kričal prezident Kennedy počas svojho legendárneho prejavu a vy sa k nemu môžete o takmer polstoročie aj vďaka futbalu pridať. Pretože ak už sa chystáte pozrieť domácu Herthu s našimi PekaríkomDudom v zostave, určite si poriadne vychutnajte aj samotné hlavné mesto Nemecka.

Berlín má bohatú históriu, no na druhej strane je to aj mesto, ktoré je považované za mekku súčasnej alternatívy v Európe. Máte tak jedinečnú šancu navštíviť historické pamiatky ako Reichstag (dnes už Bundestag), Brandenburskú bránu alebo slávny checkpoint Charlie, no už o pár štvrtí ďalej si môžete vychutnávať to najlepšie čo ponúka súčasné umenie – maľby, hudba, divadlo, to všetko je neoddeliteľnou súčasťou moderného Berlína.

Kozmopolitná metropola je však predsa len v Nemecku a tak určite zablúďte do niektorej z vychytených krčiem, ktoré tu nájdete na každom kroku a otestujte ponuku najmä domácich pivovarov. Nad penou dobrého moku tiež môžete rozobrať s domácimi fanúšikmi, prečo nemá, napríklad na rozdiel od Londýna, Berlín v bundeslige viac zástupcov.

Aj Herthe dlho trvalo kým sa do Bundesligy dostala a rovnako ťažké bolo sa v nej etablovať. Už sme spomenuli, že Berlín iného zástupcu v Bundeslige nemá a Herthe teda chýba nejaká silná rivalita. Zaujímavosťou však je fakt, že najväčší mestský konkurent Union Berlín, hoci je z rovnakého mesta nehral proti Herthe zápas celých 42 rokov. Nebolo to však spôsobené tým, že by hrali na iných ligových leveloch, ale tým, že počas rokov studenej vojny bol Union v sovietskej zóne vplyvu a Hertha zasa v americkej. Stretli sa tak až vtedy keď Hertha vypadla do druhej Bundesligy.  V nedávnej sezóne Union takmer postúpil takže sa možno čas mestských derby blíži a ak na nejaké pôjdete s nami, v Berlíne zažijete určite kopec nádherných zážitkov.

Nemusíte však čakať na postup Unionu. Poďte do Berlína s nami už teraz. Mesto stojí za návštevu. Hertha hrá kvalitný futbal a vidieť, ako v nej rastie možno budúci špílmacher našej reprezentácie, stojí za výlet. Nudiť sa určite nebudete na štadióne ani v meste.

hertha-berlin-stadion-fans

Ak vás ponuka zájazdu zaujala alebo sa chcete dozvedieť viac, KONTAKTUJTE NÁS

 

Vyjadrenia klientov zo zápasov Hertha, Kolín

Nižšie nájdete konkrétne skúsenosti a hodnotenia našich klientov. Dávame Vám ich k dispozícii, aby ste vedeli, aké je to cestovať a zažívať šport s nami. Sme vďační za každú pochvalu, hoci si uvedomujeme hodnotu konštruktívnej kritiky a sme jej otvorení. Veríme, že sem čoskoro pribudne aj Váš zážitok (Skúsenosti sú individiálne a môžu sa líšiť).

 • S priateľkou sme sa zúčastnili zápasu Hertha - Liverpool. Boli sme spokojní s celým zájazdom - hlavne s delegátom, ktorý nám poukazoval pamiatky aj nám o nich povedal čo-to, bol veľmi milý, ochotný - odpovedať na všetky otázky. Aj ceta bola dobre naplánovaná, že sa cestovalo v noci, čiže sa nezdala byť až tak dlhá a bolo veľa zastávok. Z našej strany úplná spokojnosť.
  Jozef Petrusz | Hertha - Liverpool | 30.7.2017
 • Dobrý deň prajem, veľmi pekne Vám ďakujem za futbalový zájazd, na ktorom sme sa s manželom nedávno zúčastnili. Bol to pre nás neskutočný zážitok, takže aj v budúcnosti určite s vami radi pocestujeme na nejaký zaujímavý futbalový zápas.Prajem pekný deň. 
  Judita Nagyová | Hertha Berlín - Liverpool | 30.7.2017

O kluboch

Hertha

Vedeli ste čo presne znamená skratka BSC? Je v tom ukrytý celý názov tohto najstaršieho berlínskeho klubu. Hertha Berliner Sport-Club von 1892 bola založená 25. júla a ako sa už v názve spomína v roku 1892, po nápade dvojíc bratov Fritza und Maxa Lindnera a Otta und Williho Lorenza. Meno klubu navrhol Fritz Lindner podľa parníka s modro-bielo-žltým komínom, s ktorým sa predtým so svojím otcom náhodne plavili po rieke Havola. Hertha patrí medzi priemerné kluby Bundesligy a stále čaká na výrazný úspech na najvyššej úrovni. Vo vitrínke však má trofeje za majstra Nemecka alebo majster 2. Nemeckej ligy. Domáce zápasy hráva na berlínskom Olympiastadion, ktorý je s kapacitou 74 500 divákov tretím najväčším štadiónom v Nemecku.

Kolín

1. Fußball Club Köln je nemecký futbalový klub z Kolína nad Rýnom založený v roku 1948. Domáce zápasy hrá na štadióne Rhein energie stadion v Kolíne nad Rýnom s kapacitou 50 374 divákov.