Fenerbahce – Galatasaray

Jedno z nahlučnejších derby sveta, v ktorom sa predstaví aj náš Martin Škrtel. Zažite to najlepšie z tureckej futbalovej scény spolu s CK FutbalTour.sk!

Letecký zájazd na zápas Fenerbahce – Galatasaray v cene od 530 € obsahuje:

  • Obojsmernú letenku Viedeň – Istanbul so všetkými poplatkami
  • Ubytovanie v 3* hoteli na 3 noci s výhodnou polohou voči centru a štadiónu
  • Vstupenku základnej kategórie – vyššie kategórie na vyžiadanie
  • Služby slovenského delegáta pri skupine 10 a viac klientov, alebo na vyžiadanie
    • Za športovými akciami po celom svete cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájazdoch asistujú našim klientom skúsení a vždy ochotní delegáti. Referencie / O nás
  • Nonstop infolinku
  • Kupón od Fotolabu v hodnote 15 €
    * možnosť doobjednať špeciálne poistenie pre futbalové zájazdy v cene 3,5 € / deň

 Atraktívny zápas sa uskutoční na vypredanom štadióne v tureckej metropole. Poďte s nami sledovať súboj v elektrizujúcej atmosfére!

Odporúčaný program zájazdu (v prípade konania zápasu v sobotu):

piatok: Odlet z Viedne. Po prílete presun na hotel a ubytovanie. Voľný / spoločný program.

sobota: Doplnkový program: návšteva miestnych atrakcií. Neskôr individuálny / spoločný presun na zápas. Po zápase voľný program.

nedeľa: Doplnkový program: prehliadka centra mesta a pamiatok. Prehliadka štadióna, návšteva klubového múzea, nákupy v oficiálnom FAN shope.

pondelok: Odhlásenie z hotela a voľný / spoločný program. Neskôr presun na letisko a odlet do Viedne.
*program bude upresnený najneskôr 7 dní pred zájazdom

Ste držiteľom Lyoness Cashback Card alebo Egocard? Uveďte jej číslo v objednávke a získate zľavu!

Istanbul. Jediné mesto na svete rozprestierajúce sa na dvoch kontinentoch. Aby sa vyrovnal slávnemu Rímu, tiež bol vybudovaný na siedmych kopcoch. Napriek tomu všetkému však nie je hlavným mestom krajiny. Nestačil mu k tomu ani fakt, že práve z Istanbulu boli do Holandska vyslané slávne holandské tulipány.

67.tif

Ale prísť do Istanbulu iba na futbal, to by bol hriech. Jedno z najzaujímavejších miest na svete toho ponúka toľko, že za mesiac by ste to všetko neobehali. Bosporská úžina je povinnou zastávkou, pretože nikde nevidíte z jedného kontinentu na druhý tak dobre, ako práve v Instanbule.

istanbul-mesto

Ak chcete dopredu vedieť výsledok zápasu, skúste to v Chráme múdrosti, známej Hagia Sofia. Ak nemáte mapu Istanbulu implantovanú do mozgovej kôry a chcete zo svojho pobytu vyťažiť čo najviac, vyberte sa do štvrti zvanej Sultanahmet. Toto čarovné miesto ponúka stovky možností na zábavu, výlety za pamiatkami, nákupy, alebo posedenie pri dobrej káve.

Ak si želáte zaslať bližšie informácie k zájazdu na Manchester United, KONTAKTUJTE NÁS.