FC Barcelona – Eibar (autobusom)

Ďakujeme za záujem, tento zájazd je vypredaný. Odporúčame leteckú variantu za akciových 230 €. VIAC INFO TU

Nenechaj si ujsť miesto v cenovo najvýhodnejšom autobusovom zájazde na LaLigu! Uži si 2 dni plné skvelého programu v krásnej Barcelone s CK FutbalTour.sk – oficiálnym partnerom FC Barcelona. 

Autobusový zájazd na FC Barcelona – Eibar v akciovej cene od 195 € / osoba obsahuje:

*PONUKA LETECKÝCH ZÁJAZDOV DO BARCELONY*

Odporúčaný program zájazdu: (v prípade konania zápasu v nedeľu)

ŠTVRTOK: Odchod autobusu zo Slovenska.

PIATOK: Prestávka (9 hodín v atraktívnej destinácii) na ceste do Barcelony.

SOBOTA: Príchod do Barcelony. Program s delegátom: odporúčame bezplatné atrakcie (napr. Olympijský areál + hrad na vrchu Montjuic, spievajúce fontány, pláž Barceloneta s barmi a nočnými klubmi),  radi zabezpečíme vstupenky na miestne atrakcie (napr. Sagrada Familia, Park Guell, Akvárium, prehliadky futbalových štadiónov). Neskôr presun na hotel a ubytovanie.

NEDEĽA: Odhlásenie z hotela a presun k štadiónu. Neskôr sledovanie zápasu FC Barcelona – Eibar. Po zápase odchod z Barcelony.

PONDELOK: Príchod na Slovensko vo večerných hodinách.

Upozorňujeme, že zľavy a akcie nie sú navzájom kombinovateľné.  

NÁŠ TIP: Pripravte sa na zájazd s predstihom. Vlajky, dresy, šály a iné suveníry v novom FAN shope.

Prejsť do FAN shopu

Vyjadrenia klientov zo zápasov FC Barcelona, Eibar

Nižšie nájdete konkrétne skúsenosti a hodnotenia našich klientov.

  • Rada by som sa poďakovala za bezproblémovú komunikáciu a distribúciu vstupeniek. Vaša spoločnosť nám s manželom zabezpečila krásny zážitok pri príležitosti 15. výročia sobáša a v budúcnosti veľmi radi opäť využijeme Vaše služby.
    Petra K. | Barcelona - Mallorca | 6.5.2022
  • Ďakujem za skvelý zážitok a aj zato, že ste mi to tak super rýchlo vybavili! Bol to úžasný výlet s úžasnou sprievodkyňou Naďou 👌 určite pôjdem aj nabudúce!
    Dominika Z. | Barcelona - Mallorca | 6.5.2022

O kluboch

FC Barcelona

FC Barcelona je Més que un club – viac ako klub. Symbol Katalánskeho vzdoru a pýši sa najvyšším počtom registrovaných fanúšikov na svete. Rivalita a nenávisť s Madridom presahuje rámec futbalu a slávne El Clásico poznajú aj ľudia, ktorým futbal nič nehovorí. Doma sú Blaugranas na monumentálnom Nou Campe s kapacitou 99 354 divákov. Barca je od čias Cruyffa považovaná za klub hrajúci najkrajší futbal. Zdrojom jej sily je najmä La Masia, slávna liaheň talentov, vďaka ktorej za klub hráva množstvo odchovancov. Viete, že: FC Barcelona vznikla cez inzerát? Ten si podal 22. 10. 1899 švajčiarsky futbalista Hans Gamper. Hľadal spoluhráčov, ktorí by s ním hrávali futbal. Našiel ich a zvyšok je história.

Eibar

SD Eibar (celým názvom Sociedad Deportiva Eibar, SAD) je španielsky futbalový klub založený a sídliaci v baskickom meste Eibar (27 000 obyvateľov v roku 2014). Jeho domácim štadiónom je Ipurua Futbol Zelaia s kapacitou 5 250 miest. V sezóne 2013/14 vyhral druhú ligu španielskeho futbalového systému Segunda División a postúpil prvýkrát vo svojej histórii do Primera División.