airplane Cyprus – Slovensko (letecky)

Vychutnajte si 4 dni v príjemnej klíme v Stredozemnom mori a podporte našich chlapcov v boji o MS 2022!

GARANCIA: zájazd sa uskutoční aj v prípade zákazu fanúšikov na tribúnach (s automatickým vrátením sumy za vstupenku). V prípade zákazu cestovania garantujeme vrátenie 100% zaplatenej sumy, alebo pripravíme voucher na 100% zaplatenej sumy na nákup zájazdu v budúcnosti

Letecký zájazd na Cyprus obsahuje:

 • LETENKY
  • možnosti odletu: Bratislava, Viedeň, Budapešť
   *letiskové transfery radi zabezpečíme na vyžiadanie
 • UBYTOVANIE
  • v overenom 3* hoteli s výhodnou polohou
   *vyšší štandard radi zabezpečíme na vyžiadanie
 • VSTUPENKU NA ZÁPAS
  • do slovenského sektora
  • odporúčame doobjednať aj vstupenky na ďalšie miestne atrakcie
 • DELEGÁTA
  • reprezentačné zájazdy patria k našim najobľúbenejším. Počas celej doby zájazdu sprevádzajú našich klientov skúsení delegáti a futbaloví nadšenci v jednom
 • DARČEKOVÚ POUKÁŽKU
 • NÁŠ TIP
  • odporúčame doobjednať špeciálne poistenie pre futbalové zájazdy v cene 3,5 € / osoba / deň
  • potrebujete viac informácií? odpovede na najčastejšie otázky nájdete TU

Čo nasleduje po vyplnení nezáväznej rezervácie? Po odoslaní rezervácie vás budeme kontaktovať e-mailom s bližšími informáciami o doprave, ubytovaní, poistení a o doplnkovom programe.

Odporúčaný program zájazdu 

PONDELOK: Ráno dlet z Viedne na Cyprus. Po prílete presun na hotel (ubytovanie najskôr od 14:00 hod). Zoznámenie s okolím a voľný program.

UTOROK: Radi zabezpečíme vstupenky na miestne atrakcie (výber bude upresnený po potvrdení miesta konania zápasu), alebo voľný program na pláži.

STREDA: Spoznávanie miesta konania zápasu (nákupy, obed v typickej miestnej reštaurácii, „príprava“ na zápas). Neskôr presun na štadión a sledovanie zápasu Cyprus – Slovensko.

ŠTVRTOK: Odhlásenie z hotela a presun na letisko. Na poludnie odlet z Cypru do Viedne.

Zájazd na mieru: Napíšte nám vaše požiadavky na dopravu, ubytovanie, vstupenky, doplnkový program a pripravíme ponuku presne pre vás. Ponuku všetkých zájazdov na Slovenskú futbalovú reprezentáciu nájdete TU.

5 DÔVODOV, PREČO VYCESTOVAŤ NA CYPRUS S CK FUTBALTOUR:

 1. V roku 2020 sme mali naplánované dovolenky, rodinné stretnutia či firemné akcie, ktoré sme boli nútení zrušiť. Užite si zájazd na Cyprus ako náhradu za plánované stretnutia a oslavy, ktoré sme museli odložiť na neurčito.
 2. Reprezentačné zápasy sú jedinečné. Fanúšikovia prídu v samostatných skupinách, aby podporili slovenských reprezentantov, a odchádzajú ako veľká futbalová rodina. Výjazdy na slovenskú reprezentáciu sú vždy zážitkom, lebo sa neustále fandí a zabáva! Hrdí, keď sa darí, verní, keď sa nedarí!
 3. Okrem futbalu je súčasťou každého reprezentačného výjazdu aj prehliadka mesta, jeho najväčších dominánt a okolitých atrakcií. Ochutnávka miestnych špecialít je samozrejmosťou! Navštívili sme anglický svätostánok Wembley, derby zápasy s Českom či Maďarskom, vyskúšali sme exotiku v Baku, ale aj európske šampionáty. A sme pripravení na ďalšie skvelé duely a destinácie.
 4. Chcete vidieť všetko? Skúsení delegáti vám radi pripravia bohatý program priamo v dejisku. Zájazd odporúčame aj ako teambuilding alebo dobrú voľbu na firemné akcie.
 5. Zájazdy na slovenskú futbalovú reprezentáciu organizujeme už od sezóny 2008/2009. Garantujeme najlepší zážitok a ponúkame vám naše skúsenosti na zabezpečenie výletu vášho života.

 

Vyjadrenia klientov zo zápasov Slovenská futbalová reprezentácia

Nižšie nájdete konkrétne skúsenosti a hodnotenia našich klientov.

 • Cez FutbalTour sme využili dopravu na ME24 na zápas našich s Rumunmi s delegátom Tomášom. Perfektná a dobre zrozumiteľná organizácia. Určite odporúčam!
  Milan Koňušík | Slovensko - Rumunsko (ME 2024) | 28.6.2024
 • Veľké ďakujem CK FutbalTour za super zážitok z ME 2024 vo futbale, konkrétne zápas Slovensko-Belgicko. Veľké ďakujem tiež nášmu delegátovi Braňovi J., ktorý bol vždy k dispozícií, všetko vysvetlil, poradil. Výborná organizácia, komunikácia, miesta na sedenie. Ďakujeme
  Janka Hrabovská | Slovensko - Belgicko (ME 2024) | 18.6.2024

O kluboch

Slovenská futbalová reprezentácia

Zlatá generácia slovenských futbalistov dosiahla svoj vrchol, čo sa odzrkadlilo aj na úspechoch Sokolov. Účasť na MS či ME boli ešte donedávna rozprávky z ríše snov. Partia okolo Škrtela, Hamšíka či Kucku však Slovensko medzi futbalovú smotánku dostala. Navyše futbalisti dokázali získať na svoju stranu fanúšikov a výhrami so slávnejšími súpermi im dali nádej, že sa môžu rovnať najlepším. V najbližšom období čaká tím očakávaná generačná výmena a sme zvedaví, ako k starým mazákom zapadnú úspešné mladé pušky z „dvadsaťjednotky“. Viete, že: Dušan Galis bol v roku 1999 trénerom reprezentácie iba 2 mesiace a odišiel bez toho, aby s ňou odohral čo i len jediný zápas?