Chelsea – PSG

Základný zájazd na zápas Chelsea – PSG zahŕňa:

  • Obojsmernú letenku do Londýna so všetkými poplatkami
  • Ubytovanie v 3* hoteli s raňajkami  – vyšší štandard na vyžiadanie
  • Vstupenku základnej kategórie – lepšie kategórie za príplatok
  • Služby slovenského delegáta
  • Nonstop infolinka
  • Kupón od Fotolab v hodnote 30 €

* možnosť doobjednať špeciálne poistenie pre futbalové zájazdy

Počas zájazdu na zápas Chelsea spoznáte aj mesto Londýn ako turistickú destináciu. V sprievode nášho delegáta absolvujete okrem futbalu aj prehliadku centra mesta a hlavných turistických atrakcií. Podľa dohody delegát zabezpečí zaujímavý doplnkový program: prehliadka štadiónov a nákup suvenírov v oficiálnom fanshope, večera v typickej britskej reštaurácií, návštevu historického centra alebo iných kultúrnych a športových podujatí.

Blog z Londýna// Blog o štadióne Stamford Bridge

Rámcový program zájazdu:
– 1. deň: skoro ráno stretnutie na letisku v Bratislave, odlet do Londýna o 6:40. Prílet do Londýna po 8:00. Spoločný transfer na hotel a odloženie vecí (izby sú k dispozícii po 14:00). Voľný program podľa dohody s delegátom: napr. krátka prehliadka centra a hlavných pamiatok, spoločný obed v známej reštaurácii – Jamie Oliver, prehliadka iných štadiónov atď. alebo individuálny program. Večer spoločný presun ku štadiónu a sledovanie zápasu. Po skončení zápasu voľný program, napr. návšteva pubu.
– 2. deň: odhlásenie z hotela do 12:00. Voľný program podľa dohody s delegátom alebo individuálny program. Spoločný/individuálny transfer na letisko – podľa dohody. Odlet z Londýna o 19:50, prílet do Bratislavy po 23:00.