Cestujte na zápas s hráčmi Barcelony

Cestujte na zápasy s hráčmi Barcelony ich súkromným lietadlom!

Ste fanúšikom FC Barcelona, videli ste už ich zápasy v Primera División, pohári alebo Lige majstrov, absolvovali ste prehliadku Nou Campu a stále sa vám zdá, že tomu ešte niečo chýba? Máme pre vás bezkonkurenčné riešenie.

Teraz máte šancu dostať sa k hviezdam Barcelony na pár metrov a vychutnať si jedinečný zážitok s obľúbenými hráčmi na čele s Messim, Neymarom či Suárezom. Ponúkame vám možnosť letieť súkromným klubovým lietadlom na zápasy u súperov v rámci Primera División, kde môžete stráviť nezabudnuteľné okamihy v spoločnosti hráčov, funkcionárov a novinárov. Pri troche šikovnosti a šťastia získate autogram alebo spoločnú fotografiu so slávnymi hviezdami.

Barcelona away fly

Kompletný balík „Barca Tour“ zahŕňa:

  • obojsmernú letenku klubovým lietadlom z Barcelony do dejiska zápasu
  • presun súkromným klubovým autobusom (letisko – centrum / centrum – štadión / štadión letisko)
  • vstupenku do sektoru fanúšikov Barcelony

Obvykle trvá takýto špeciálny zájazd na zápas jeden deň. Vo výnimočných prípadoch (ak je cesta dlhšia a čas výkopu je neskôr) je však potrebné aj ubytovanie na jednu noc (dodatočne hradí klient). Klub nám potvrdí definitívu vždy s predstihom 10 dní.

K dispozícii sú zájazdy na tieto zápasy:
24. 1. Málaga
7. 2. Levante
17. 2. Spoting Gijón
21. 2. Las Palmas
2. 3. Rayo Vallecano
6. 3. Eibar
20. 3. Villarreal
20. 4. Deportivo La Coruňa
1. 5. Real Betis
22. 5. Granada

Ak ste si vybrali zápas, ktorý chcete zažiť v spoločnosti hráčov a fandiť im na niektorom zo španielskych štadiónov, ozvite sa nám čo najskôr, ideálne aj niekoľko mesiacov vopred. Záujem o zájazd je obrovský a počet miest je obmedzený.

Pripravíme vám kompletný balík s letenkami do Barcelony a ubytovaním. Zájazd individuálne upravíme presne podľa vašich požiadaviek (dátum a miesto odletu, dĺžka pobytu, výber hotela, doplnkový program v mieste konania). KONTAKTUJTE NÁS.