airplane Box: Anthony Joshua – Olexander Usyk

Pamätáte sa ešte na posledný boxerský zápas pred zaplneným hľadiskom? Bolo to poriadne dávno, ale je najvyšší čas to zmeniť.
Pre veľký záujem zverejňujeme plánovanú ponuku zájazdu. Vyplňte nezáväznú rezerváciu a v prípade uvoľnenia obmedzení vás budeme kontaktovať medzi prvými.

UŽITE SI ZÁJAZD BEZ STAROSTÍ A OSTATNÉ NECHAJTE NA NÁS.

AK SA ZÁPAS Z PANDEMICKÝCH DÔVODOV PRELOŽÍ, ZRUŠÍ, ODOHRÁ BEZ DIVÁKOV ALEBO SO ZNÍŽENOU KAPACITOU – AUTOMATICKY VÁM VRÁTIME VOUCHER NA 100 % ZAPLATENEJ SUMY

Letecký zájazd na boxerský duel obsahuje:

 • LETENKY
  • vhodné spojenia: Bratislava – Londýn, Viedeň – Londýn
   *letiskové transfery radi zabezpečíme na vyžiadanie
 • UBYTOVANIE
  • v overenom 3* hoteli s výhodnou polohou
   *vyšší štandard radi zabezpečíme na vyžiadanie
 • VSTUPENKU
  • základnej kategórie na duel Joshua vs. Usyk a kompletný boxerský program večera
   *lepšie kategórie radi zabezpečíme na vyžiadanie
 • DELEGÁTA

Čo nasleduje po vyplnení nezáväznej rezervácie? Po odoslaní rezervácie vás budeme evidovať v medzi záujemcami o zájazd na duel Joshua – Usyk. V prípade uvoľnenia obmedzení vás budeme obratom kontaktovať s bližšími detailmi.

NÁŠ TIP

 • darujte zájazd ako originálny zážitok – radi pripravíme darčekovú poukážku na mieru
 • odporúčame doobjednať špeciálne poistenie pre futbalové zájazdy v cene 3,5 € / osoba / deň, ktoré pokrýva aj storno zájazdu v prípade ochorenia na COVID-19
 • potrebujete viac informácií? odpovede na najčastejšie otázky nájdete TU

Svetový šampión ťažkej váhy štyroch najvýznamnejších boxerských organizácií Anthony Joshua (24-1) bude obhajovať tituly na domácej pôde. Súperom britskej hviezdy bude neporazený Ukrajinec a bývalý kráľ krížovej váhy Olexander Usyk (18-0). Obaja boxeri si z olympiády v Londýne v roku 2012 odniesli vo svojej váhovej kategórii zlatú medailu.

Program zájazdu v prípade zápasu v sobotu:

SOBOTA: Odlet z Bratislavy. Po prílete presun na hotel (ubytovanie najskôr od 14:00 hod). Odporúčame bezplatné atrakcie (Britské Múzeum, Westministerská Katedrála, St. James’s Park, Borough Market). Radi zabezpečíme vstupenky na miestne atrakcie (Londýnske oko, Madame Tussauds múzeum, hop-on hop-off autobus / loď, prehliadky futbalových štadiónov) Neskôr presun na štadión Wembley a sledovanie duelu Joshua – Usyk.

NEDEĽA: Odhlásenie z hotela (do 12:00 hod), neskôr presun na letisko.

Zájazd na mieru: Napíšte nám vaše požiadavky na dopravu, ubytovanie, vstupenky, doplnkový program a pripravíme ponuku presne pre vás.

tottenham stadion londynin