Barcelona: Dovolenka pre páry

Máte doma vášnivého fanúšika FC Barcelona? Zoberte ho na nezabudnuteľný víkend do metropoly Katalánska! 

Letecký zájazd pre páry do Barcelony v cene od 390 € / osoba obsahuje:

 • Obojsmernú letenku do Barcelona so všetkými poplatkami a príručnou batožinou
 • Obojsmerné letiskové transfery
 • Ubytovanie na 3 noci v 3* hoteli s výhodnou polohou
 • Vstupenku na vybrané športové / kultúrne podujatie
 • Služby slovenského delegáta v Barcelone
  • Počas celej doby pobytu bude k dispozícii skúsený delegát. Pomôže pri spoznávaní mesta, zabezpečí doplnkový program a poradí najzaujímavejšie zákutia mesta
 • Nonstop infolinku
 • Vytlačenú spoločnú fotografiu z Barcelony
 • Kupón od Fotolabu na vybrané fotoslužby
  *možnosť doobjednať vstupenky na športové, kultúrne a iné podujatia

AKTUÁLNE DOSTUPNÉ TERMÍNY S DELEGÁTOM:

 • 28. 9. – 1. 10. 2018 (voliteľné futbalové zápasy: FC Barcelona – Athletic Bilbao)
 • 19. 10. – 22. 10.2018 (voliteľné futbalové zápasy: FC Barcelona – Sevilla)
 • 16. 11. – 19. 11. 2018 (voliteľné futbalové zápasy: FC Barcelona – Real Betis)
 • 30. 12. – 2. 1. 2019 (silvestrovská párty + ohňostroj)

***NEPREHLIADNITE KOMPLETNÚ PONUKU ZÁJAZDOV PRE PÁRY***
(New York, Paríž, Miláno, Londýn, Madrid)

Nevyhovujú vám ponúkané termíny? Radi pripravíme zájazd presne podľa vašich požiadaviek, KONTAKTUJTE NÁS.

Predpokladaný program zájazdu (upraví sa podľa výberu atrakcií a termínu futbalového zápasu):

piatok: Odlet do Barcelony. Po prílete presun na hotel a ubytovanie. Organizovaný program s delegátom: oboznámenie s prostredím, dopravou a inými atrakciami + voliteľná prehliadka futbalového štadióna Camp Nou.

sobota: Organizovaný program s delegátom dopoludnia: promenáda Las Ramblas, gotická štvrť Barri Gotic, Gaudího budovy Casa Mila a Casa Batillo, Sagrada Familia. Popoludní voľný program (odporúčame navštíviť tržnicu La Boqueteria, alebo nákupy na Bulevard Rosa).

nedeľa: Individuálny program (napr. park Guell, vrch Montjuic s Olympijským areálom a hradom, rybárska dedinka Barceloneta atď.),  neskôr presun na štadión s delegátom a sledovanie vybraného zápasu.

pondelok: Odhlásenie z hotela (do 12:00 hod), neskôr transfer na letisko a odlet z Barcelony.

Poznámka: Výber spoplatnených atrakcií je voliteľný. Pri rezervácii prosím uveďte preferovaný doplnkový program pre včasné zaobstaranie vstupeniek.

Nikde inde na svete nič podobné nezažijete. Poďte s nami do Barcelony aj vy. Nechajte sa očariť pestrofarebným mestom Gaudího a futbalu. Naši miestni sprievodcovia vám zamotajú hlavu dominantami ako sú Sagrada FamiliaPark Güell alebo preslávená promenáda Las Ramblas s jej magickými uličkami. A večer zavŕšite v typickej katalánskej reštaurácii.

Príďte a presvedčte sa, že motto “Viac ako klub” nie je iba symbolickým, ale skutočným životným krédom Kataláncov. FC Barcelona je dušou a neoddeliteľnou súčasťou mesta. Symbol silnejší ako hocičo iné. Dôkazom vám bude každá sekunda strávená na najväčšom štadióne v Európe – Camp Nou, kde na každý zápas zavíta 99 tisíc fanatických fanúšikov.

Históriu klubu plnú triumfov si pripomeniete v klubovom múzeu alebo na prehliadke štadióna, ktorý prejdete od VIP lóže až na trávnik. A pokiaľ vám srdce skutočne bije pre šport a hlavne pre modro-červené farby, ste na správnom mieste. Barcelona totiž nie je iba futbalový, ale aj futsalový, hádzanársky či basketbalový gigant.

Chcete zažiť aj tieto športy na vlastnej koži? Žiaden problém, pripravíme vám aj návštevu týchto atraktívnych športov! Celý zájazd a všetky aktivity zabezpečíme tak, aby ste sa nemuseli starať o nič a naplno si vychutnali (nielen) futbalový víkend v Barcelone.

Ak si želáte zaslať bližšie informácie k zájazdu, KONTAKTUJTE NÁS.

O kluboch

Barcelona pre páry

Vychutnajte si Barcelonu so svojou polovičkou na zájazde bez kompromisov. Spoznajte zákutia metropoly Katalánska a po športovom zážitku si užite romantickú večeru. Zájazdy pre páry s miestnym sprievodcom sú zárukou jedinečných zážitkov.