airplane Anglicko – Slovensko (charter)

Sledujte našich chlapcov na bájnom štadióne Wembley tou najkomfortnejšou cestou! Cestujte na zápas roka leteckým špeciálom spolu s CK FutbalTour.sk!

Charterový zájazd na zápas Anglicko – Slovensko v cene od 540 € zahŕňa:

 • Obojsmernú letenku špeciálom do Londýna so všetkými poplatkami (Bratislava  – Londýn – Bratislava)
 • Letiskové transfery (letisko – hotel, hotel – letisko)
 • Ubytovanie v 3* hoteli s raňajkami
 • Vstupenku na zápas do slovenského sektora
 • Služby slovenského delegáta počas celej doby zájazdu
  • Za športovými akciami po celom svete cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájazdoch asistujú našim klientom skúsení a vždy ochotní delegáti. Referencie / O nás
 • Nonstop infolinku
 • Možnosť získať voucher na víkendovú jazdu luxusným BMW
 • Vytlačenú spoločnú foto účastníkov zájazdu
  *možnosť doobjednať špeciálne poistenie pre futbalové zájazdy

*Ponuka zájazdu s odletom z Budapešti od 390 €*

Kozákov tím je odhodlaný premeniť skúsenosti z EURA 2016 v ďalší postup na záverečný turnaj. Podporte našu zlatú generáciu v boji o postup na MS v Rusku!

Slovensko zájazdy

Odporúčaný program zájazdu:

nedeľa, 3.9.2017

 • na poludnie odlet z Bratislavy
 • po prílete transfer na hotel a ubytovanie
 • voľný / spoločný program: prehliadka centra mesta a pamiatok (napr. Buckinghamský palác, Big Ben, Traffalgarské námeste, Covent Garden, Tower Bridge atď.). Prehliadka štadióna, návšteva klubového múzea, nákupy v oficiálnom FAN shope.

pondelok, 4.9.2017

 • raňajky, a voľný / spoločný program: návšteva miestnych atrakcií (napr. London Eye, nákupy na Oxford Street, Akvárium, múzeá, puby atď.)
 • 20:45-22:45 sledovanie zápasu Anglicko – Slovensko
 • po zápase transfer na letisko a odlet na Slovensko

Ste držiteľom Lyoness Cashback Card alebo Egocard? Uveďte jej číslo v objednávke a získate zľavu!

slovensko charterovy let

Neviete sa s polovičkou dohodnúť kam vyraziť na výlet lebo vy milujete futbal a ona má rada kultúru? Už ste skúsili Londýn?

Hlavné mesto futbalu

Veď počítajte s nami. Len v Premier League hrá momentálne ArsenalChelseaTottenhamWest HamWatford a Crystal Palace, čo je viac ako štvrtina zo všetkých klubov v najvyššej anglickej súťaži. Ak vám to nestačí v nižších ligách nájdete ešte QPRFulham, legendárny Milwall a mnoho ďalších klubov z okolia.

Pri viacdňovej návšteve mesta sa tak priam ponúkajú futbalové zápasy kde si zaručene užijete atmosféru aká je iba na anglických štadiónoch. Samozrejme s výberom a zabezpečením vstupeniek vám radi pomôžeme.

londyn mesto 4

Ale sľúbili sme aj kultúru. O tom, že deväť miliónová metropola Británie je plná turisticky atraktívnych miest, asi netreba zbytočne písať. Prakticky kamkoľvek sa vyberiete, narazíte na ikonickú pamiatku.Buckinghamský palác, Trafalgarské námestieWestministerské opátstvo s Big BenomLondon Eye či Tower Bridge, turistických nadšencov uchvátia a zhltnú aj značnú časť pamäťovej karty vo vašich fotoaparátoch. Tak si ju šetrite aj na futbal.

Budete ju potrebovať, pretože si môžete užiť aj prehliadku štadióna vášho obľúbeného klubu. Môžete spoznať jeho históriu v klubovom múzeu a následne sa môžete potešiť nákupom suvenírov v oficiálnom fanshope.

Málo? Chcete zažiť aj niečo celkom iné? Nie je problém, Londýn ponúka nespočetné množstvo atrakcií a náš tím vám na mieru pripraví návštevu vybraného miesta a postará sa o to, aby ste s ničím nemali starosti.

wembley tribuny

Ak si želáte zaslať bližšie informácie k zájazdu na Slovensko, KONTAKTUJTE NÁS.

slovensko fans

Získajte do svojej zbierky futbalovú fotoknihu CEWE FOTOKNIHA EURO 2016
FOTOKNIHA mapuje úspešné pôsobenie slovenského „A“ tímu na ME vo Francúzsku

europremiera_titulka

Fandite našim štýlovo v slovenských farbách! Suveníry slovenskej reprezentácie nájdete na WWW.FANSTORE.SK
Pri objednávke zadajte kód „FutbalTour.sk“ a získate  zľavu 10% na celú sumu objednávky.

SLOVENSKO DO TOHO!

Vyjadrenia klientov zo zápasov Slovenská futbalová reprezentácia, Anglicko

Nižšie nájdete konkrétne skúsenosti a hodnotenia našich klientov.

 • Cez FutbalTour sme využili dopravu na ME24 na zápas našich s Rumunmi s delegátom Tomášom. Perfektná a dobre zrozumiteľná organizácia. Určite odporúčam!
  Milan Koňušík | Slovensko - Rumunsko (ME 2024) | 28.6.2024
 • Veľké ďakujem CK FutbalTour za super zážitok z ME 2024 vo futbale, konkrétne zápas Slovensko-Belgicko. Veľké ďakujem tiež nášmu delegátovi Braňovi J., ktorý bol vždy k dispozícií, všetko vysvetlil, poradil. Výborná organizácia, komunikácia, miesta na sedenie. Ďakujeme
  Janka Hrabovská | Slovensko - Belgicko (ME 2024) | 18.6.2024

O kluboch

Slovenská futbalová reprezentácia

Zlatá generácia slovenských futbalistov dosiahla svoj vrchol, čo sa odzrkadlilo aj na úspechoch Sokolov. Účasť na MS či ME boli ešte donedávna rozprávky z ríše snov. Partia okolo Škrtela, Hamšíka či Kucku však Slovensko medzi futbalovú smotánku dostala. Navyše futbalisti dokázali získať na svoju stranu fanúšikov a výhrami so slávnejšími súpermi im dali nádej, že sa môžu rovnať najlepším. V najbližšom období čaká tím očakávaná generačná výmena a sme zvedaví, ako k starým mazákom zapadnú úspešné mladé pušky z „dvadsaťjednotky“. Viete, že: Dušan Galis bol v roku 1999 trénerom reprezentácie iba 2 mesiace a odišiel bez toho, aby s ňou odohral čo i len jediný zápas?

Anglicko

Anglické národné futbalové mužstvo je najstarší tím na svete a hralo aj úplne prvý medzinárodný zápas, ktorý sa konal v roku 1872 proti Škótsku. Anglicko je jednou z krajín Spojeného kráľovstva a FIFA mu ponechala svoju vlastnú reprezentáciu. Domáci štadión Anglicka je Wembley Stadium (kapacita 90 000). Anglicko vyhralo Majstrovstvá sveta v roku 1966, vo finále porazilo Západné Nemecko 4–2 v predĺžení. Nikdy však nevyhralo európsky šampionát - najlepším umiestnením bola účasť v semifinále v rokoch 1968 a 1996.