AC Miláno – Spezia (letecky)

Zápasy talianskej Serie A môže aktuálne navštíviť 1000 fanúšikov. Užite si Serie A naživo priamo na štadióne!

Vstup do Talianska, ako i pohyb po celom jeho území, je pre občanov Slovenska bez obmedzenia, aktuálne bez testu na COVID-19 a bez karantény.

Letecký zájazd na AC Miláno – Spezia v cene od 350 € / osoba obsahuje:

 • LETENKY
  • vhodné spojenia: Viedeň – Miláno,  Budapešť – Miláno,  Praha – Miláno
   *letiskové transfery radi zabezpečíme na vyžiadanie
 • UBYTOVANIE
  • v overenom 3* hoteli s výhodnou polohou
   *vyšší štandard radi zabezpečíme na vyžiadanie
 • VSTUPENKU NA ZÁPAS
  • VIP kategória s občerstvením (sektor 168)
  • odporúčame doobjednať aj vstupenku na prehliadku štadiónov a ďalšie miestne atrakcie
 • DELEGÁTA
  • na skupinových zájazdoch v Miláne asistujú našim klientom skúsení delegáti
 • DARČEKOVÚ POUKÁŽKU
 • NÁŠ TIP
  • odporúčame doobjednať špeciálne poistenie pre futbalové zájazdy v cene 3,5 € / osoba / deň
  • potrebujete viac informácií? odpovede na najčastejšie otázky nájdete TU

Čo nasleduje po vyplnení nezáväznej rezervácie? Po odoslaní rezervácie vás budeme kontaktovať e-mailom s bližšími informáciami o doprave, ubytovaní, stravovaní, kategórii vstupeniek na zápas a o doplnkovom programe.

Cestovateľské informácie: (stav k 29. 9. 2020)

Podmienky vstupu do Talianska:

Vstup do Talianska, ako i pohyb po celom jeho území, je pre občanov Slovenska bez obmedzenia, aktuálne bez testu na COVID-19 a bez karantény.

Slovenskí občania však môžu vstúpiť do Talianska za podmienky, že do Talianska prichádzajú z bezpečnej krajiny (zoznam štátov je aktualizovaný na webovej stránke Ministerstva zahraničných vecí a medzinárodnej spolupráce Talianskej republiky, SR je pre Taliansko bezpečná krajina). Taliansko zoznam bezpečných krajín pravidelne aktualizuje v závislosti od epidemiologickej situácie.

Od 13. augusta 2020 sú všetci cestujúci, ktorí prechádzajú alebo sa zdržiavali posledných 14 dní v Chorvátsku, na Malte, v Grécku alebo Španielsku a od 22. septembra 2020 aj cestujúci z vybraných francúzskych regiónov (Auvergne-Rhône-Alpes, Korzika, Hauts de France, Ile de France – región hl. mesta Paríž, Nové Akvitánsko, Occitánia, Provence-Alpes-Côte d’Azur) povinní absolvovať test na COVID-19. Test je možné absolvovať priamo na vybraných letiskách, prístavoch a hraničných priechodoch alebo do 48 hodín od vstupu na talianske územie prostredníctvom príslušného zdravotného strediska (ASL).

Pri vstupe do Talianska je však potrebné vyplniť vyhlásenie (autodichiarazione) a odovzdať ho dopravcovi, alebo sa ním preukázať v prípade kontroly policajnými zložkami. Formulár je nevyhnutné vyplniť za každých okolností, bez ohľadu na spôsob dopravy (osobným automobilom, letecky, vlakom, loďou) a za každú fyzickú osobu. Odporúča sa mať pri sebe vyplnený formulár aj keby ho pri vstupe do Talianska nevyžadovali – cestujúcich môžu kontrolovať po ceste alebo na mieste pobytu v Taliansku.

Opatrenia v Taliansku:

V Taliansku aj naďalej platí núdzový stav. Platí povinnosť dodržiavať sociálnu vzdialenosť od iných osôb minimálne 1 meter, nosiť rúško pri vstupe do verejných uzavretých priestorov, ako aj v prostriedkoch hromadnej dopravy. Nosenie rúška je povinné v čase od 18,00 do 6,00 aj v otvorenom priestore na miestach s rizikom vyššej koncentrácie ľudí (námestia, frekventované ulice, pláže, atď.).V reštauráciách a obchodoch je zákazník povinný na požiadanie poskytnúť svoje osobné údaje (meno, priezvisko, adresa, telefónne číslo). Naďalej platia obmedzenia pri organizácii väčších podujatí. Sú zatvorené všetky tanečné kluby, a to aj na otvorených priestranstvách.

Jednotlivé regióny môžu v závislosti od epidemiologickej situácie prijímať vlastné prísnejšie opatrenia. Napríklad v regiónoch Lombardsko a Kampánia pretrváva povinnosť nosiť rúško vždy a všade. 

Za nedodržanie ktoréhokoľvek z hore uvedených opatrení, resp. nesplnenie uložených povinností, (aj za tzv. baci e abbracci, t. j. bozky a objatia v Taliansku populárne) možno jednotlivcovi uložiť pokutu od 400 eur do 3000 eur, podniku (právnickej osobe) možno vydať zákaz činnosti od 5 do 30 dní a uložiť  pokutu až v dvojnásobnej výške. Pokuta sa platí na mieste v hotovosti.

Podmienky návratu na Slovensko:

Voľný prechod cez hranice bez predloženia negatívneho COVID-19 testu, ako aj povinnosti absolvovať karanténu.

ac milano san siro

 

Vyjadrenia klientov zo zápasov AC Miláno, Spezia

Nižšie nájdete konkrétne skúsenosti a hodnotenia našich klientov. Dávame Vám ich k dispozícii, aby ste vedeli, aké je to cestovať a zažívať šport s nami. Sme vďační za každú pochvalu, hoci si uvedomujeme hodnotu konštruktívnej kritiky a sme jej otvorení. Veríme, že sem čoskoro pribudne aj Váš zážitok (Skúsenosti sú individuálne a môžu sa líšiť).

 • Super zážitok, dobré ceny a delegát nemal chybu. Pôjdeme aj nabudúce.
  Brian Lurie | Real Madrid - AC Milano | 8.8.2021
 • Zájazdu Real Madrid - AC Milan Klagenfurt niet čo vytknúť. Skvelý delegát, príjemný zájazd, ktorý sme si neskutočne užili. Odporúčam všetkými 10timi.
  Tomáš Kováčik | Real Madrid - AC Milano | 8.8.2021

O kluboch

AC Miláno

AC Miláno - tradičný taliansky klub, ktorý bol založený už v roku 1899. Známy sú pod prezývkou Rossoneri (červeno-čierny) vyhral počas svojej vyše storočnej existencie všetko, čo sa dalo. Časy najväčšej slávy zažili na prelome tisícročí, keď plnili klubovú vitrínu domácimi aj medzinárodnými trofejmi. Domáce zápasy hrávajú na 80-tisícovom štadióne San Siro, ten patrí k najznámejším vo svete. O svoj domovský stánok sa delia s mestským rivalom Interom Miláno.

Spezia