Vyžrebovanie anglickej Premier League 2019/2020

Tiež sa už nemôžete dočkať ďalších zápasov Premier League? Neváhajte a poďte si s nami užiť neopakovateľnä atmosféru a ten najlepší ostrovný futbal!

Žreb zápasov anglickej Premier League je naplánovaný na 13. 6. 2019. Ihneď po žrebe nájdete kompletnú ponuku vstupeniek na zápasy top anglických klubov na našom webe.

Štart sezóny je naplánovaný na 10. 8. 2019. Ak si chcete zabezpečiť vstupenku už teraz, odporúčame rezervovať DARČEKOVÚ POUKÁŽKU.

Ponuka vstupeniek na zápasy Premier League pre jednu osobu obsahujú:

Pri objednávke 2 a viac vstupeniek garantujeme dodanie vždy vo dvojiciach vedľa seba. K dispozícii sú vstupenky od základnej kategórie až po tie najluxusnejšie vo VIP-sektoroch. Aktuálny cenník so všetkými kategóriami vám radi pošleme na vyžiadanie, KONTAKTUJTE NÁS.

Vstupenky vám doručíme kuriérom, odovzdáme osobne, alebo pošleme v elektronickej forme. Spôsob doručenia upresníme 7 dní pred zápasom.

Chcete si užiť zápas bez akýchkoľvek starostí a neriskovať možnú zmenu termínu zápasu? Radi vám pripravíme kompletný  zájazd presne podľa vašich požiadaviek (letenky, ubytovanie, letiskové transfery, vstupenky, špeciálne cestovné poistenie na futbalové zájazdy, služby delegáta).

Ak si želáte zaslať bližšie informácie k vstupenkám na Premier League, KONTAKTUJTE NÁS