PSG – Štrasburg

Nováčik zo Štrasburgu si v posledných rokoch prešiel veľkými vzostupmi a pádmi: v sezóne 2010/2011 mu tesne ušiel postup do druhej najvyššej súťaže, neskôr bol preradený až do 5. ligy kvôli dlhom a momentálne je súčasťou najvyššej francúskej súťaže. Už len ten pocit, hrať v hlavnom meste, bude hráčov hnať k dobrému výsledku. 

Ponuka vstupeniek na zápas PSG – Štrasburg v cene od 75 € obsahuje:

  • Vstupenku základnej kategórie
    • Vyššie kategórie na vyžiadanie
  • Asistenčné služby
  • Nonstop infolinku

Vstupenky na zápas garantujeme vždy vo dvojiciach vedľa seba. K dispozícii sú vstupenky od základnej kategórie až po tie najluxusnejšie vo VIP-sektoroch. Príplatky za vyššie kategórie sú informatívneho charakteru. Aktuálny cenník so všetkými  kategóriami vám radi pošleme na vyžiadanie, KONTAKTUJTE NÁS.

psg3

Vstupenky vám podľa dohody odovzdáme osobne, zašleme emailom alebo budú čakať v Paríži na hoteli. Lístky na zápasy PSG zabezpečíme pre jednotlivcov, dvojice, ale aj menšie či väčšie skupiny, v kategórii ktorú si vyberiete.

Radi pripravíme aj zájazd presne podľa vašich požiadaviek (letenky, dĺžka pobytu, výber hotela, umiestnenie vstupeniek na štadióne, doplnkový program v mieste konania).

paríž3

Ak si želáte zaslať bližšie informácie k vstupenkám na PSG, KONTAKTUJTE NÁS.