vstupenky-na-zapasy VYPREDANÉ NFL v Londýne 2022: Green Bay Packers – New York Giants

VSTUPENKY NA TENTO ZÁPAS SÚ VYPREDANÉ

Green Bay sa stane 32. a posledným tímom, ktorý odohrá svoj zápas v Londýne od roku 2007 v zápase proti Giants.

NFL sa aj v tomto roku vráti na staré známe miesto – Londýn. Na Tottenham Stadium sa predstavia štyri tímy: Green Bay Packers, New York Giants, New Orleans Saints a Minnesota Vikings.

Na Wembley sa ako tradične predstaví Jacksonville Jaguars, pre ktorý to bude už deviaty zápas v Londýne za posledných desať rokov. Sú tak tímom s najväčším počtom účastí v zápasoch odohraných na starom kontinente. Tentokrát sa stretnú s tímom Denver Broncos.

Zástupcovia ligy sa dohodli na dlhodobom pláne, vďaka ktorému sa má každý z 32 účastníkov NFL predstaviť v Európe v priebehu nasledujúcich ôsmych rokov minimálne jedenkrát. Vďaka CK FutbalTour.sk môžete aj vy vidieť najväčšie hviezdy tohto čoraz viac populárnejšieho športu na vlastné oči.

Ponuka vstupeniek na Green Bay Packers – New York Giants obsahuje:

 • VSTUPENKU NA ZÁPAS
  • základná kategória
   *lepšie kategórie a VIP vstupenky na vyžiadanie za príplatok
 • GARANCIU
  • pri objednávke 2 a viac vstupeniek garantujeme sedenie v pároch pri sebe podľa infografiky
  • prečo FutbalTour.sk? prečítajte si hodnotenia spokojných klientov
 • ASISTENCIU
  • pred zápasom vám pošleme detailné informácie a aktuálne pravidlá pre návštevu štadióna, aby ste si mohli užiť zápas bez starostí
  • v prípade otázok sme k dispozícii – kontaktujte nás

Čo nasleduje po vyplnení nezáväznej rezervácie? Po odoslaní rezervácie vás budeme evidovať medzi záujemcami o zápasy NFL. Po upresnení ceny a počtu dostupných vstupeniek vás budeme kontaktovať.

NÁŠ TIP

LÁSKA K ŠPORTU JE SILNEJŠIA AKO PROTIPANDEMICKÉ OPATRENIA. UŽITE SI AMERICKÚ NFL V LONDÝNE BEZ STAROSTÍ A OSTATNÉ NECHAJTE NA NÁS.

 • Denne pre vás sledujeme podmienky pre cestovanie a návštevu štadiónov
 • Máme špeciálne poistenie, ktoré pokrýva aj storno v prípade ochorenia na covid
 • Ak sa zápas neodohrá podľa plánu, vrátime vám voucher na 100 % zaplatenej sumy

AKTUÁLNE PODMIENKY PRE VSTUP DO ANGLICKA NÁJDETE TU.

CK nenesie zodpovednosť za prípadné zmeny v podmienkach vstupu do krajiny, na podujatie, ako aj návratu na základe vyhlásenie Úradu verejného zdravotníctva, vlády alebo iného orgánu jednotlivých krajín. Garantujeme zabezpečenie cesty do destinácie a vstup na podujatie pri splnení požadovaných podmienok danej krajiny a konkrétneho organizátora, ale tieto pravidlá a podmienky už znáša klient, pričom je zodpovedný za ich dodržiavanie. Vo vlastnom záujme odporúčame sledovať aktuálne informácie, nariadenia a povinnosti pri vstupe/po návrate na webe MZV.

Odporúčame sledovať nariadenia, novinky a ďalšie podrobnosti na webe MZV.