Majstrovstvá Európy 2020: Skybox a Hospitality

FIRSTMINUTE PONUKA: SLEDUJTE ZÁPASY ME 2020 Z LUXUSNÝCH MIEST 

Už teraz si môžete zaistiť originálne prostredie pre busines meeting alebo odmenu pre top partnerov a zamestnancov. Počet dostupných Hospitality balíkov a Skyboxov je limitovaný, odporúčame skorú rezerváciu.

Vyberte si z VIP ponuky sledovania zápasov na Majstrovstvách Európy 2020:

  • HOSPITALITY 
    • veľkosť skupiny 1-50 hostí (spoločné priestory pre všetkých Hospitality hostí)
    • sledovanie zápasu na pozdlžnej strane / v rohoch alebo za bránkami
    • catering vo forme bufetových stolov, alko a nealko nápoje
    • vstup do priestorov 3 hodiny pred výkopom zápasu
    • dostupné na zápasoch v Dubline, Budapešti, Mníchove, Ríme, Petrohrade, Bukurešti, Baku a Londýne
  • SKYBOX
    • súkromná lóža pre 8 až 24 hostí
    • sledovanie zápasu na pozdlžnej strane / v rohoch alebo za bránkami
    • zážitková fine-dining večera, alko a nealko nápoje
    • vstup do priestorov 3 hodiny pred výkopom zápasu
    • dostupné na zápasoch v Bilbau, Bukurešti, Amsterdame, Londýne, Petrohrade, Baku, Dubline a Mníchove
  • NÁŠ TIP
    • prečo FutbalTour.sk? prečítajte si hodnotenia spokojných klientov
    • potrebujete viac informácií? odpovede na najčastejšie otázky nájdete TU

Čo nasleduje po vyplnení nezáväznej rezervácie? V rezervácii nám upresnite počet osôb, druh vstupeniek a konkrétny zápas. Po odoslaní rezervácie vás budeme kontaktovať e-mailom s cenovou ponukou a s bližšími informáciami.

ROZPIS ZÁPASOV ME 2020

SKUPINA A

11. júna Turecko – Taliansko (Rím)
12. júna Wales – Švajčiarsko (Baku)
16. júna Turecko – Wales (Baku)
16. júna Taliansko – Švajčiarsko (Rím)
20. júna Švajčiarsko – Turecko (Baku)
20. júna Taliansko – Wales (Rím)

SKUPINA B

12. júna Dánsko – Fínsko (Kodaň)
12. júna Belgicko – Rusko (Petrohrad)
16. júna Fínsko – Rusko (Petrohrad)
17. júna Dánsko – Belgicko (Kodaň)
21. júna Rusko – Dánsko (Kodaň)
21. júna Fínsko – Belgicko (Petrohrad)

SKUPINA C

13. júna Holandsko – Ukrajina (Amsterdam)
13. júna Rakúsko – Severné Macedónsko (Bukurešť)
17. júna Holandsko – Rakúsko (Amsterdam)
17. júna Ukrajina – Severné Macedónsko (Bukurešť)
21. júna Severné Macedónsko – Holandsko (Amsterdam)
21. júna Ukrajina – Rakúsko (Bukurešť)

SKUPINA D

13. júna Anglicko – Chorvátsko (Londýn)
14. júna Škótsko – Česko (Glasgow)
18. júna Chorvátsko – Česko (Glasgow)
18. júna Anglicko – Škótsko (Londýn)
22. júna Chorvátsko – Škótsko (Glasgow)
22. júna Česko – Anglico (Londýn)

SKUPINA E

14. júna Španielsko – Švédsko (Bilbao)
14. júna Poľsko – Slovensko (Dublin)
18. júna Švédsko – Slovensko (Dublin)
19. júna Španielsko – Poľsko (Bilbao)
23. júna Slovensko – Španielsko (Bilbao)
23. júna Švédsko – Poľsko (Dublin)

SKUPINA F

15. júna Maďarsko – Portugalsko (Budapešť)
15. júna Francúzsko – Nemecko (Mníchov)
19. júna Maďarsko – Francúzsko (Budapešť)
19. júna Portugalsko – Nemecko (Mníchov)
23. júna Portugalsko – Francúzsko (Budapešť)
23. júna Nemecko – Maďarsko (Mníchov)

OSEMFINÁLE
26. júna Druhý v skupine A – Druhý v skupine B (Amsterdam)
26. júna Víťaz skupiny A – Tretí v skupine C (Wembley)
27. júna Víťaz skupiny C – Jeden z tretích v skupinách D/E/F (Budapešť)
27. júna Víťaz skupiny B – Jeden z tretích v skupinách A/D/E/F (Bilbao)
28. júna Druhý v skupine D – Druhý v skupine E (Kodaň)
28. júna Víťaz skupiny F – Jeden z tretích v skupinách A/B/C (Bukurešť)
29. júna Víťaz skupiny D – Druhý v skupine F (Dublin)
29. júna Víťaz skupiny E – Jeden z tretích v skupinách A/B/C/D (Glasgow)
ŠTVRŤFINÁLE
2. júla (Petrohrad)
2. júla (Mníchov)
3. júla (Baku)
3. júla (Rím)
SEMIFINÁLE
6. júla (Londýn)
7. júla (Londýn)
FINÁLE
11. júla (Londýn)