Ferencváros – Slavia Praha (VIP vstupenky)

Český majster sa stretne s maďarským šampiónom. Poďte s nami na futbal do krásnej Budapešti. 

UŽITE SI FUTBAL BEZ STAROSTÍ A OSTATNÉ NECHAJTE NA NÁS.

AK SA ZÁPAS Z PANDEMICKÝCH DÔVODOV PRELOŽÍ, ZRUŠÍ, ODOHRÁ BEZ DIVÁKOV ALEBO SO ZNÍŽENOU KAPACITOU – AUTOMATICKY VÁM VRÁTIME VOUCHER NA 100 % ZAPLATENEJ SUMY

Ponuka na zápas Ferencváros – Slavia Praha v cene od 55 € obsahuje:

 • VSTUPENKU NA ZÁPAS
  • VIP kategórie (mapka so sektormi):
   VIP – 1. kat (sektor GOLD): vstupenka na tribúnu Gold, vstup do VIP priestorov 2 hodiny pred zápasom/1 hodinu po zápase, občerstvenie all inclusive vo forme švédskych stolov, bulletin, vlastný vstup)
   VIP – 2. kat (sektor SILVER): vstupenka na tribúnu T, vstup do VIP priestorov 2 hodiny pred zápasom/1 hodinu po zápase, občerstvenie zdarma vo forme bufetu, bulletin, vlastný vstup)
   VIP – 3. kat (sektor BRONZE): vstupenka na tribúnu VVK, vstup do priestorov pod tribúnou 2 hodiny pred zápasom/1 hodinu po zápase, platený bufet, vlastný vstup)
   (obsahuje: vstupenka 1. kategórie na pozdĺžnej strane, vstup do VIP priestorov 2 hodiny pred zápasom/1 hodinu po zápase, občerstvenie vo forme bufetu, bulletin)
   *Pri vstupe do VIP priestorov Gold/Silver platí povinnosť dodržať dresscode (predpísané oblečenie), viď obrázok
 • GARANCIU
  • pri objednávke 2 a viac vstupeniek garantujeme sedenie v pároch pri sebe podľa infografiky
  • prečo FutbalTour.sk? prečítajte si hodnotenia spokojných klientov

Čo nasleduje po vyplnení nezáväznej rezervácie? Po odoslaní rezervácie vás budeme kontaktovať e-mailom s bližšími informáciami o dostupných kategóriách vstupeniek na zápas a o spôsobe odovzdania vstupeniek.

*****

Vstup do Maďarska: Na územie Maďarska môžu vstúpiť osoby zo Slovenska bez obmedzení.

Vstup na štadión: Je potrebné predložiť potvrdenie o kompletnom očkovaní (aplikácia GreenPass alebo vytlačené potvrdenie v angličtine / maďarčine). ŽIadne iné potvrdenie (test, prekonanie) nebude akceptované.

Odporúčame sledovať nariadenia, novinky a ďalšie podrobnosti na webe MZV: https://www.mzv.sk/cestovanie/covid19/obmedzenia-na-hraniciach?fbclid=IwAR1dxaGzyY_GoZj5QooJ79wEcsCWlmHn89YvQn7fg3umA5yO6Xc2TePkYKM#madarsko

*****

NÁŠ TIP

 • darujte vstupenku ako originálny zážitok – radi pripravíme darčekovú poukážku na mieru
 • potrebujete viac informácií? odpovede na najčastejšie otázky nájdete TU