AUDI Cup: Vstupenky na semifinálový deň

NEVIETE SA DOČKAŤ ĎALŠIEHO AUDI CUPU?
Ani my 🙂 Termín nie je potvrdený a mená účastníkov nie sú známe.
Isté je len jedno – keď spoznáme bližšie detaily, obratom vám pošleme ponuku.

Keď sa povie AUDI Cup, veľa ľudí si ho spojí práve s CK FutbalTour.sk. Naše služby počas ročníkov 2009, 2011, 2013, 2015, 2017 a 2019 využili tisíce futbalových fanúšikov a milovníkov zážitkového cestovania.

Hlavný dôvod, prečo je AUDI Cup tak obľúbený u fanúšikov z celej Európy, je najlepší pomer cena / kvalita. Ceny vstupeniek na celodenný program (t.j. dva zápasy top tímov v Allianz Aréne) začínali v minulosti na 50 eurách, kompletný zájazd s delegátom na 75 eurách.

Ďalšími dôvodmi na návštevu tohto podujatia sú priaznivá vzdialenosť od Slovenska a parádny doplnkový program v Mníchove. Počas výletu do Bavorska môžete vidieť okrem futbalu aj námestie a radnicu na Marienplatz, Olympijský štadión alebo BMW múzeum.

Za zmienku taktiež stojí návšteva vyhliadkovej veže, známej pod názvom Olympijská veža, z ktorej majú návštevníci možnosť vidieť metropolu Bavorska ako na dlani. Nemôžeme zabudnúť ani na skvelé bavorské špeciality, ktoré môžu fanúšikovia ochutnať v typickej bavorskej reštaurácii Hofbrauhaus zo 16. storočia.

Ešte váhate? Prečítajte si hodnotenia spokojných klientov, alebo s pozrite fotogalériu z predošlých ročníkov, na ktorých sa predstavili také hviezdne mužstvá ako FC Barcelona, Real Madrid, Liverpool, Manchester United a samozrejme domáci B. Mníchov.

Čo nasleduje po vyplnení nezáväznej rezervácie? Budeme vás evidovať medzi záujemcami o zápasy AUDI cup-u. Po upresnení ceny a počtu dostupných vstupeniek vás budeme kontaktovať. Po vyplnení rezervácie ešte nemáte garanciu vstupeniek.

Po potvrdení termínu turnaja bude ponuka vstupeniek na semifinálový deň AUDI Cupu obsahovať:

 • VSTUPENKY NA 2 ZÁPASY
  • dva semifinálové zápasy v prvý deň turnaja
 • GARANCIU
  • pri objednávke 2 a viac vstupeniek garantujeme sedenie v pároch pri sebe podľa infografiky
  • prečo FutbalTour.sk? prečítajte si hodnotenia spokojných klientov
 • ASISTENCIU
  • pred zápasom vám pošleme detailné informácie a aktuálne pravidlá pre návštevu štadióna, aby ste si mohli užiť zápas bez starostí
  • v prípade otázok sme k dispozícii – kontaktujte nás

NÁŠ TIP

LÁSKA K FUTBALU JE SILNEJŠIA AKO PROTIPANDEMICKÉ OPATRENIA. UŽITE SI AUDICUP BEZ STAROSTÍ A OSTATNÉ NECHAJTE NA NÁS.

 • Denne pre vás sledujeme podmienky pre cestovanie a návštevu štadiónov
 • Máme špeciálne poistenie, ktoré pokrýva aj storno v prípade ochorenia na covid
 • Ak sa zápas neodohrá podľa plánu, vrátime vám voucher na 100 % zaplatenej sumy

AKTUÁLNE PODMIENKY PRE VSTUP DO NEMECKA NÁJDETE TU.

CK nenesie zodpovednosť za prípadné zmeny v podmienkach vstupu do krajiny, na podujatie, ako aj návratu na základe vyhlásenie Úradu verejného zdravotníctva, vlády alebo iného orgánu jednotlivých krajín. Garantujeme zabezpečenie cesty do destinácie a vstup na podujatie pri splnení požadovaných podmienok danej krajiny a konkrétneho organizátora, ale tieto pravidlá a podmienky už znáša klient, pričom je zodpovedný za ich dodržiavanie. Vo vlastnom záujme odporúčame sledovať aktuálne informácie, nariadenia a povinnosti pri vstupe/po návrate na webe MZV.

Odporúčame sledovať nariadenia, novinky a ďalšie podrobnosti na webe MZV.