Arsenal – Chelsea (FA Cup – finále)

Ikonický štadión Wembley bude hostiť ďalšie pohárové finále. Vyvrcholenie FA Cupu bude veľkou udalosťou pre oba tábory. Navštívte najväčší štadión v Anglicku v spoločnosti najskúsenejšej športovej CK na Slovensku!

Ponuka vstupeniek na zápas Arsenal – Chelsea v cene od 350 € obsahuje:

  • Vstupenku základnej kategórie
    • Vyššie kategórie na vyžiadanie
  • Asistenčné služby v dejisku zápasu
  • Nonstop infolinku

***PONUKA KOMPLETNÉHO ZÁJAZDU***

Vstupenky na zápas garantujeme vždy vo dvojiciach vedľa seba. K dispozícii sú vstupenky od základnej kategórie až po tie najluxusnejšie vo VIP-sektoroch. Príplatky za vyššie kategórie sú informatívneho charakteru. Aktuálny cenník so všetkými  kategóriami vám radi pošleme na vyžiadanie, KONTAKTUJTE NÁS.

Anglicko Wembley zájazd vstupenky

John Terry – kapitán, líder, legenda. Vidieť symbol úspechov „The Blues“ v akcii je priam povinnosťou všetkých priaznivcov Chelsea FC, keďže kariéra klubovej ikony sa chýli ku koncu.

john terry chelsea

Vstupenky vám podľa dohody odovzdáme osobne, doručíme kuriérom alebo budú čakať v Lodnýne na hoteli. Lístky na FA Cup zabezpečíme pre jednotlivcov, dvojice, ale aj menšie či väčšie skupiny, v kategórii ktorú si vyberiete.

Blog o štadióne Wembley

Radi pripravíme aj zájazd presne podľa vašich požiadaviek (letenky, dĺžka pobytu, výber hotela, umiestnenie vstupeniek na štadióne, doplnkový program v mieste konania).

Na druhej strane budú stáť „The Gunners“ s top kanonierom Sanchezom

alexis-sanchez-arsenal-gol

Ak si želáte zaslať bližšie informácie k vstupenkám na FA Cup, KONTAKTUJTE NÁS.